reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Burmistrz o sprawie łącznika drogi

Aktualności13.01 o 20:53Komentarzy: 83
Burmistrz Jan Bronś odniósł się do materiału TVP3 o łączniku drogi na ulicy Mikołajczyka w Oleśnicy. Skrytykował przy tym stację i byłego burmistrza, a obecnie radnego Michała Kołacińskiego.


Jan Bronś i Michał Kołaciński / arch.

Burmistrz Jan Bronś odniósł się do dzisiejszego materiału telewizji TVP3 Wrocław na temat budowy łącznika ul. Mikołajczyka w Oleśnicy, gdzie mieszka. W reportażu krytycznie o inwestycji wypowiedział się miejski radny i były burmistrz Michał Kołaciński.

- Jedynie słuszna TVP (ośrodek lokalny) wyemitowała dziś materiał z Oleśnicy pod hasłem remont "drogi do burmistrza". Najwięcej do powiedzenia miał radny OR/PiS Michał Kołaciński. I słusznie, bo jako burmistrz zaplanował to zadanie w projekcie budżetu na rok 2018 (!) - pisze Jan Bronś.

- Nie skończył, więc ja muszę, bo obiecano to mieszkańcom. On o swych obietnicach zapomniał lub udaje, że zapomniał, ale oleśniccy drogowcy pamiętali i sprawę kończą. Ja drogę do domu mam od 20 lat, panu radnemu (trzymając się jego stylistyki) drogę do domu też Miasto wyremontowało jakiś czas temu. O występy w telewizji wtedy się nie pokusił... Poziom żenady w tym przypadku wystrzelił poza skalę. Ale to akurat żadna (niestety) nie nowość w TVP - napisał burmistrz, który na ostatniej sesji Rady Miasta Oleśnicy podkreślał, że budowany łącznik nie dotyczy jego posesji, a prace będą stanowiły dla niego uciążliwość.

Zobacz: Materiał TVP3 Wrocław

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (83)

Edmund Kaleciński16.01 o 10:49

Kołaciński zaplanował to co teraz dezawuuje. Nienawiść zaciemnia mu umysł ? I za to mu dziękujecie ? Horror.

Zgłoś
dziękujemy15.01 o 20:46

Czyli z artykułu wynika , że to co się dzieje teraz w Oleśnicy pod względem inwestycyjnym to zasługa Kołacińskiego. No brawo Panie Michale.

Zgłoś
?????15.01 o 20:36

Bronś nie ma pomysłu na olesnicę tylko swoje sprawy i kolesi przy korycie załatwia reszta to mydlenie oczu wyborców którzy głosowali na niego a Skate park robi dlatego bo będzie się chwalić przed wyborami

Zgłoś
Koleś15.01 o 10:12

Nikt nie wspomniał o tym, że jak Pan Bronś się wybudował na Mikołajczyka miasto prawie natychmiast utwardziło mu drogę. Tylko do jednej posesji. Kto był wtedy burmistrzem? Chyba wiadomo?

Zgłoś
? 15.01 o 07:06

Czy to kłamstwo czy może manipulacja panie Kołaciński?

Zgłoś
?14.01 o 21:48

krzywej kostki szuka cały ratusz ?

Zgłoś
mad14.01 o 19:21

PROJEKT UCHWAŁY BUDŻETOWEJ MIASTA OLEŚNICY NA ROK 2018 "Budowa sięgacza ul. Mikołajczyka z oświetleniem i KD W roku 2018 na ten cel zaplanowano wydatki w kwocie 25.000 zł. Planowane jest zlecenie wykonania dokumentacji projektowej. W ramach powyższej inwestycji planuje się wykonanie nawierzchni z kostki betonowej oraz chodników w sięgaczu wraz z budową oświetlenia drogowego i elementów kanalizacji deszczowej. Obecnie sięgacz posiada nawierzchnię częściowo z kostki betonowej oraz gruntową utwardzoną tłuczniem kamiennym i nie posiada kanalizacji deszczowej co powoduje powstawanie lokalnych zastoin wodnych po opadach deszczu. Ponadto brak jest oświetlenia drogowego". Panie Michale, czekam na wyjaśnienia.

Zgłoś
stonga14.01 o 18:47

20 lat temu drogę zrobili , to teraz krzywa i będa naprawiać. A co ! podanik płaci

Zgłoś
. 14.01 o 17:46

Uciążliwości będzie miał hahaha. Dobre dobre

Zgłoś
Brecht14.01 o 15:10

I co ustawka nie wyszła. Kupicie z ludzi w Oleśnicy Oleśnica Razem???? Ale wstyd kłamstwo nie, manipulacja tak.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube