reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 11 sierpnia. Imieniny Ligii, Zuzanny, Lukrecji.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Antyaborcyjny samochód w Oleśnicy

Aktualności11.01 o 14:52Komentarzy: 119
Samochód dostawczy z antyaborcyjnymi hasłami pojawił się dziś na oleśnickich ulicach. To inicjatywa fundacji PRO - Prawo do Życia.Dzisiaj mieszkańcy Oleśnicy mogli zaobserwować jeżdżący samochód z banerami i nagłośnieniem, który informował o aborcjach w Powiatowym Zespole Szpitali. Jak udało się dowiedzieć portalowi MojaOlesnica.pl, to inicjatywa fundacji PRO - Prawo do Życia, która cyklicznie organizuje też protesty pod oleśnickim szpitalem przeciwko aborcji.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (119)

Bez komentarza15.01 o 22:53

Ci którzy są za aborcja na życzenie, to chyba żałują, że się urodzili, bo mamusia przecież mogła ich wyskrobać. Pretensje kierujecie do rodziców, czyli do ojca, że zapłodnił matkę, która urodziła.

Zgłoś
R14.01 o 08:03

Chorzy ludzie sekte podniecają martwe płody.Zwyrodnialcy

Zgłoś
ccc12.01 o 22:59

Ci geniusze jeżdżą po całej Polsce nawet i w Opolu ale tam nie mogła poradzić sobie policja więc społeczeństwo wzięło sprawy w swoje ręce. A finał był taki że z busa zrobili malucha a dlaczego takie złomy są oklejanie? O ciekawy jestem czy one spełniają normy techniczne czy nie są zagrożeniem w ruchu drogowym?

Zgłoś
Jan 12.01 o 19:54

Ciemna maso rgarnij się nasze dzieci na to patrzą

Zgłoś
Perturabo12.01 o 19:37

@stefan, nie ty ani tobie podobni są od oceniania czy coś jest usprawiedliwione czy nie, to jest kwestia sumienia każdej kobiety i nie masz tu nic do gadania na szczęście, nie przeceniaj swoich kompetencji . Jeśli kobieta będzie chciała aborcji to dokona jej w Polsce lub innym kraju lub w najgorszym wypadku sama patykiem jak to się na naszych katolickich wsiach praktykowało. Jeśli chcesz mniej aborcji to potrzeba rzetelnej edukacji seksualnej i antykoncepcji dla młodzieży ale tutaj kk stoi okoniem bo to przecież zło i demony,witamy w średniowieczu, stosy na czarownice już gotowe.

Zgłoś
Pro death12.01 o 18:17

Wszystko usprawiedliwia aborcję, a przede wszystkim ochrona dziecka przed życiem i istnieniem

Zgłoś
Paweł 12.01 o 17:33

Stefan to najpierw może osiągnijmy takie zaplecze socjalne w Polsce jak w tych krajach wymienionych przez ciebie i wtedy wrócimy do tematu.

Zgłoś
Stefan12.01 o 17:18

@Paweł @mad W państwach rozwiniętych typu Norwegia, WB, Niemcy, etc. są doskonałe warunki socjalne dla takich osób i rodzin. Mimo to zabija się tam mnóstwo nienarodzonych dzieci. Z drugiej strony nawet gdyby nie było żadnego socjalu to i tak nie usprawiedliwia to aborcji

Zgłoś
Paweł 12.01 o 17:11

Mad jestem dokładnie tego samego zdania.

Zgłoś
mad12.01 o 16:54

Ten kompromis powinien pozostać bez zmian, moim zdaniem. Aborcji nie da się zabronić ustawą, ale przynajmniej państwo nie funduje aborcji na żądanie, bo mieszkanie ktoś ma za małe ... Z drugiej strony państwo nie gwarantuje odpowiedniej opieki rodzinom, w których rodzą się chore dzieci, więc trudno tu walczyć z argumentami zwolenników aborcji eugenicznej, niestety.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube