reklama
reklama
Dziś jest środa, 23 września. Imieniny Bogusława, Tekli, Liberta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Jasełka uczniów w ZPS [ZDJĘCIA]

Kultura12.12.2019 o 16:51Komentarzy:
Wczoraj w Zespole Placówek Specjalnych w Oleśnicy rozpoczął się czas świąteczny. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali tradycyjne jasełka.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia- Opis narodzenia pańskiego recytowany przez uczniów, przeplatany wieloma kolędami, a w tle prawdziwe siano, choinki, kolorowe światełka...,to wszystko wprowadziło zebranych w świąteczny nastrój. Sala gimnastyczna udekorowana własnoręcznie przygotowanymi przez uczniów i nauczycieli gwiazdami, śnieżynkami, w tym dniu zamieniła się w magiczne miejsce - informuje ZPS.

- Z pewnością również dlatego, że była pełna zaproszonych gości: rodziców, rodzin naszych uczniów, gości i przyjaciół naszej placówki. A odwiedzili nas: pani naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Starostwa Oleśnicy, Małgorzata Iwańska, pani dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej w Oleśnicy, Grażyna Dłubakowska, pani przewodnicząca Rejonowego Koła Sybiraków w Oleśnicy, Genowefa Suwała wraz z członkami Koła. Na zakończenie przedstawienia rozbrzmiały kolędy zagrane przez naszego gościa, Mateusz Kołodziejczyka na saksofonie. Pani dyrektor Danuta Aulich dziękując za przygotowanie jasełek, złożyła wszystkim życzenia wspaniałych, spokojnych, pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia. Jasełka zostały przygotowane pod kierunkiem pani Elżbiety Kołodziejczyk, Kariny Krzepiny, Angeliki Jednoróg, Agnieszki Zaleśkiewicz - czytamy w komunikacie.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd, źródło: ZSP w Oleśnicy

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube