reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 24 stycznia. Imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Beata Kempa kontra LGBT

10.12.2019 o 09:13Komentarzy: 235Kategoria: Aktualności
Pochodząca z Sycowa europosłanka Beata Kempa krytykuje ideologię LGBT. - Widać, jakie skutki przynosi na zachodzie i jak zgubna jest jej ekspansja. Ideologia LGBT, zresztą dość podstępnie, wchodzi do naszego kraju i warto pokazać jej negatywne strony - mówi B. Kempa.


Beata Kempa

Pochodząca z Sycowa europoseł Beata Kempa była wspólorganizatorem debaty "Ideologia LGBT i gender. Doświadczenia państw UE i polityka UE". Posłance nie udało się zorganizować wydarzenia na Uniwersytecie Jagiellońskim, bowiem nie zgodziły się na to władze uczelni.

- Dlatego że widać, jakie skutki przynosi na Zachodzie i jak zgubna jest mocna jej ekspansja. Nie chcemy, by pojawiła się w Polsce w zmasowanym charakterze. Ideologia LGBT, zresztą dość podstępnie, wchodzi do naszego kraju i warto pokazać jej negatywne strony - mówi B. Kempa cytowana przez polskieradio24.pl.

- Państwo inwestuje w rodzinę, a ta ideologia, jeśli rozłożymy ją na czynniki pierwsze, temu przeczy i służy czemu innemu. Dlatego uważam, że dobrze się dzieje, że przeprowadzamy o tym dyskusję - dodaje B. Kempa.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (235)

SiP ytnA14.12.2019 o 15:45

Sam się lecz i ucz historii, prawda jest taka jak napisałem

Zgłoś
?14.12.2019 o 10:07

Anty PiS,ty lepiej się lecz w co wątpię bo niewiarygodne bzdury wypisujesz a jakby stał się cud to zacznij się uczyć historii od podstaw.

Zgłoś
SiP ytnA13.12.2019 o 15:40

Najbardziej zbrukali polską ziemię i Polaków PiSowcy, narodowcy i katolicy. Ich istnienie to obraza, zniewaga i atak na Polskę i Polaków

Zgłoś
ryś13.12.2019 o 12:08

Paradoksalnie ci, którzy najbardziej zbrukali polską ziemię i polaków i do dzisiaj po niej chodzą, dzięki głupocie opozycji, ponownie są w Sejmie i Senacie i muszę oglądać ich czerwone papy w telewizji mimo, że dla niepoznaki ściągnęli czerwone sweterki i otoczyli się tęczowymi flagami. Jednak jako inteligentny człowiek mogę ich zrozumieć, bo tonący brzytwy się chwyta, ale nigdy nie zrozumiem tych co na nich oddali swoje głosy.

Zgłoś
ryś13.12.2019 o 11:58

"a jestem za uczeniem prawoznawstwa stosownie do wieku i rodzaju szkół)" - jak to dobrze, że twoi już nigdy nie wygrają wyborów i nie będą rządzić w naszej ukochanej Polsce.

Zgłoś
ryś13.12.2019 o 11:55

"Edmund Kaleciński11.12 o 18:25 @ enre - informacja o ks. Oku (z dzisiaj o 15:19). Ksiądz Oko nie jest profesorem, tylko doktorem habilitowanym, na stanowisku adiunkta. A podaje się za profesora. I mogę z całą pewnością rzec, że nie ma on pojęcia o komunizmie i komunistach, nie rozumie problemu gender i nie kuma co to ateizm i ateiści. Taki tylko wniosek można wysnuć z jego tekstu. To pseudonaukowiec z kościelnej uczelni" NIC DODAĆ NIC UJĄĆ - W POLSCE OPRÓCZ KASTY SĘDZIOWSKIEJ MAMY JESZCZE jedynie słuszną kastę Edmunda - reszta to głupki.

Zgłoś
Edmund Kaleciński12.12.2019 o 09:45

Witam Panie Zbyszku. Tu nie mogę opisać różnych aspektów związanych z Konstytucją. Nie to miejsce i brakłoby mi czasu. I poza tym mało kogo to interesuje - to prawdziwe nieszczęście nas Polaków. Potwierdzam jedynie, że ustawę sądową i jej dział dotyczący Asesorów (Rozdz. 2b) można rozszyfrować także w internecie. Cała zaś ustawa jest zgodna z Konstytucją. Choć były poważne problemy z jej uzupełnieniem asesorami. Długa historia. Według tego ustawodawstwa a sądach rejonowych mamy asesorów. W Oleśnicy orzekali asesorzy jak sędziowie, zgodnie z prawem. Konstytucja istotnie nie wymienia asesorów, ale to nie znaczy, że orzekanie jest bezprawne. Generalnie Polacy nie znają i nie rozumieją prawa państwowego, a wciskane do głów tzw. "prawo boże" (czyt. kościelno-religijne) jest totalitarną indoktrynacją w szkołach, bo dopuszczono totalitarny reżym kościelny do społeczeństwa, "od poczęcia do naturalnej śmierci". Nikt nie rozumie co to kultura prawna, wiele lat na uniwersytetach nie uczono filozofii prawa. Dlatego teraz różne kreatury i ciemnoty wypowiadają się o prawie kompletnie bez wiedzy o nim i bez sensu (vide: Beata Kempa, niejaki Jaki i demagodzy "profesorowie" kościelni). Dlatego jestem przeciwnikiem określonej religii w szkołach, a jestem za uczeniem prawoznawstwa stosownie do wieku i rodzaju szkół).

Zgłoś
zw-kowalski :-(12.12.2019 o 08:29

Panie Edmundzie. A co z konstytucją wyprawia policja, prokuratura i urząd miasta w Oleśnicy ? Ilu sędziów w Oleśnicy swój szlak zaczynało od łamania Konstytucji RP. Orzekali jako asesorzy. A co stanowi Konstytucja ?

Zgłoś
?12.12.2019 o 07:15

Brawo Pan Edmund

Zgłoś
Edmund Kaleciński12.12.2019 o 03:07

Kempo - a pamiętasz co wyprawiałyście w sejmie, razem z Szydłową, jako przedstawicielki konstytucyjnego organu, rządu RP - co wyprawiałyście z innym konstytucyjnym organem Trybunałem Konstytucyjnym i jego wyrokami ? A co wyprawia organ konstytucyjny sejm - z władzą sądowniczą (KRS, SN, NSA) ? A co wyprawia organ konstytucyjny prezydent RP (nocami) z organami stanowiącymi prawo (sejmem i senatem), czyli konstytucyjnym parlamentem (w obu izbach) ? Może teraz w ramach błogosławionego szamba, Banaś rażony zbrodniczą taktyką, robioną bez żadnego trybu przez białoczerwoną podłą zmianę, przypadkowo wyleje wszystkie fekalia przez was wytworzone... Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej macie głęboko w d... i śmiesz mówić jeszcze "konstytucyjne organy" ? Główny klęczon RP zdeptał najwyższe jej prawo ! A tam w Art. 2 napisano: "Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym...". Coście zrobili, bez żadnego trybu, z tą najważniejszą zasadą prawno-konstytucyjną ?! Ten twój publiczny bełkot, ze strachu, wyłazi oralnie i bezmyślnie ! I jest kolejnym wielkim waszym oszustwem w ramach upadającego państwa ! Chory tyran z Nowogrodzkiej, przy wydatnej mafijnej pomocy watykańczyków, z faszystowskim rodowodem (Traktaty Laterańskie z 1929 r.), dokonali blitzkriegu wobec polskiego państwa, wobec wszystkich obywateli. Wydaliście wojnę konstytucyjnemu państwu. Zasługujecie na zasłużoną karę. Po wielu latach krętactw, zasłona przed odpowiedzialnością w postaci postkomuny, komunizmu, LGBT, gender i ukrywania zbrodni pedofilii, nie macie moralnego ani prawnego przyzwolenia na dalsze obłędne mataczenie. Paradoksalnie banasiowa obrona może odkryć zbrukaną i zniewoloną przez was polską ziemię. I jak powiedział wykopany przez Macierewicza, rękami Dudy A. gen. Różański, powinniście: PRZEPROSIĆ ZA POJAWIENIE SIĘ W NASZYM ŻYCIU.

Zgłoś
zw-kowalski :-)11.12.2019 o 19:39

Panie Edmundzie. Ma Pan rację z tym odwracaniem uwagi. 500 plus nie dało wzrostu dzietności. Wiec uwagę trzeba odwrócić. osobiście popieram 500 plus. Ale dopóki miasto nie będzie miało mieszkań komunalnych a nie socjalnych dla polskich rodzin, nie będzie przedszkoli czynnych po południu i w niedzielę (oczywiście nie wszystkie przedszkola) to tylko czekać jak Polska w dzietności spadnie poniżej jednego dziecka i na pozycję 224 zamiast 212.

Zgłoś
Jan11.12.2019 o 19:37

@po no właśnie ze w małych społecznościach właśnie wszystko wiadomo każdy o każdym. U wspomnianych dzikich jeśli ktoś obcowal z własną płcią w sensie stosunku seksualnego to nie był zamykany w więzieniu czy tego typu karany. Dzicy się z tego smiali. Dzisiejsze LGBT mogłoby o takim czymś pomarzyć.

Zgłoś
zw-kowalski :-)11.12.2019 o 19:35

Panie Edmundzie. Ja, ateista, też kapałem się w morzu Martwym. Nawet przywiozłem sobie butelkę błotka oraz butelkę wody (dlatego bagaż przeszedł rewizję). Rodzinie i bratu w wierze kupiłem różańce z drzewa sandałowego. Ba, ja ateista wstałem o 4 rano aby w grocie narodzin Chrystusa te różańce "napromieniować, to samo zrobiłem na kamieniu na którym rzekomo był namaszczony Chrystus oraz w bazylice Grobu Pańskiego. To wszystko nagrałem. Dla mnie to był dóbr gest w stronę mojej rodziny. Moje ciotki i brat w wierze popłakali się ze wzruszenia. Myślę, ze to dobry przykład, że katolik i ateista mogą mieć dobry kontakt ze sobą i nie skakać sobie do gardeł. PS. Mój brat w wierze do tej pory odmawia różaniec tylko na tym różańcu od brata ateisty.

Zgłoś
zw-kowalski :-)11.12.2019 o 19:25

Socjal. Polska ma dzietność 1,3 dziecka na kobietę. Daje to Polsce 212 miejsce na 224 państwa. Aby społeczeństwo zachowało status quo potrzebuje dzietności ok 2,1. Społeczeństwo czeka to co królów Polski gdy nie mieli kolejnych potomków. mad, rys teraz mają pretensje do zaborców a nie do problemu z rozmnażaniem się.

Zgłoś
bzdetna klempa11.12.2019 o 19:10

LO cha klempa hahaha

Zgłoś
Tylko PO11.12.2019 o 19:10

I nie mówię tutaj o tych jednostkach, tylko o całej społeczności. Nie tolerują inności i jednocześnie boją się wyrażać siebie i swoje prawdziwe poglądy i pragnienia, dlatego za niedługo ich nie będzie

Zgłoś
Tylko PO11.12.2019 o 19:09

@Jan z całą pewnością to wszystko ma u nich miejsce, tylko nikt pewnie o tym nie mówi, ponieważ obawia się konsekwencji, to są bardzo małe społeczności. I bardzo dobrze, bo nie przetrwają następnych stuleci i wyginą

Zgłoś
Jan11.12.2019 o 18:40

@po właśnie chodzi o to ze homoseksualizm nie był karany . Był wyśmiewany. Sam świat prawa dzikich jest tez bardzo skomplikowany zawily Wszystko jest opisane w książce. Polecam poczytać. Dodam ze nie ma wśród dzikich opisanych w "życie seksualne dzikich" gwałtów pedofilii masturbacji depresji itp. Po drugie to co naturalne wśród dzikich jest uznawane za naturalne dla ludzi człowieczeństwa. To co negatywne to wpływ kultury.

Zgłoś
Tylko PO11.12.2019 o 18:34

jeszcze tylko jutro i w końcu ten tęczowy piątek, piąteczek, piątunio

Zgłoś
Tylko PO11.12.2019 o 18:31

@enre Dariusz Oko lubi w czoko @Jan dzicy ludzie dzikie obyczaje. Myślisz, że ktoś chciałby się przyznać? Gdyby to zrobił, to pewnie nie miałby tam życia @łowca lemingów OFE przeszło na konta w ZUS w celu zmniejszenia długu publicznego. Generalnie nie ma co liczyć na pieniądze zarówno z OFE jak i z ZUS, to tylko haracz na działanie państwa niezależnie od władzy. I zalecam mniej TVP i prawackich mediów @heniu Pan Edmund to wspaniały człowiek @07 zgłoś się i co w związku z tym? Boli cię to? @Bogdan no i bardzo dobrze, że chcą zainstalować, a AK i NSZ to zwykli antysemici i zbrodniarze wojenni

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Wypadek rowerzysty pod Nowosiedlicami
dzisiaj o 00:00/ Aktualności
Wygrany sparing trampkarzy APO
wczoraj/ Sport
Torba z biblioteki zamiast foliówki!
wczoraj/ Aktualności
TVN o kontrowersyjnym wydawnictwie
wczoraj/ Aktualności
Koncert charytatywny dla małej oleśniczanki
wczoraj/ Kultura
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube