reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Beata Kempa kontra LGBT

Aktualności10.12.2019 o 09:13Komentarzy: 235
Pochodząca z Sycowa europosłanka Beata Kempa krytykuje ideologię LGBT. - Widać, jakie skutki przynosi na zachodzie i jak zgubna jest jej ekspansja. Ideologia LGBT, zresztą dość podstępnie, wchodzi do naszego kraju i warto pokazać jej negatywne strony - mówi B. Kempa.


Beata Kempa

Pochodząca z Sycowa europoseł Beata Kempa była wspólorganizatorem debaty "Ideologia LGBT i gender. Doświadczenia państw UE i polityka UE". Posłance nie udało się zorganizować wydarzenia na Uniwersytecie Jagiellońskim, bowiem nie zgodziły się na to władze uczelni.

- Dlatego że widać, jakie skutki przynosi na Zachodzie i jak zgubna jest mocna jej ekspansja. Nie chcemy, by pojawiła się w Polsce w zmasowanym charakterze. Ideologia LGBT, zresztą dość podstępnie, wchodzi do naszego kraju i warto pokazać jej negatywne strony - mówi B. Kempa cytowana przez polskieradio24.pl.

- Państwo inwestuje w rodzinę, a ta ideologia, jeśli rozłożymy ją na czynniki pierwsze, temu przeczy i służy czemu innemu. Dlatego uważam, że dobrze się dzieje, że przeprowadzamy o tym dyskusję - dodaje B. Kempa.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (235)

SiP ytnA14.12.2019 o 15:45

Sam się lecz i ucz historii, prawda jest taka jak napisałem

Zgłoś
?14.12.2019 o 10:07

Anty PiS,ty lepiej się lecz w co wątpię bo niewiarygodne bzdury wypisujesz a jakby stał się cud to zacznij się uczyć historii od podstaw.

Zgłoś
SiP ytnA13.12.2019 o 15:40

Najbardziej zbrukali polską ziemię i Polaków PiSowcy, narodowcy i katolicy. Ich istnienie to obraza, zniewaga i atak na Polskę i Polaków

Zgłoś
ryś13.12.2019 o 12:08

Paradoksalnie ci, którzy najbardziej zbrukali polską ziemię i polaków i do dzisiaj po niej chodzą, dzięki głupocie opozycji, ponownie są w Sejmie i Senacie i muszę oglądać ich czerwone papy w telewizji mimo, że dla niepoznaki ściągnęli czerwone sweterki i otoczyli się tęczowymi flagami. Jednak jako inteligentny człowiek mogę ich zrozumieć, bo tonący brzytwy się chwyta, ale nigdy nie zrozumiem tych co na nich oddali swoje głosy.

Zgłoś
ryś13.12.2019 o 11:58

"a jestem za uczeniem prawoznawstwa stosownie do wieku i rodzaju szkół)" - jak to dobrze, że twoi już nigdy nie wygrają wyborów i nie będą rządzić w naszej ukochanej Polsce.

Zgłoś
ryś13.12.2019 o 11:55

"Edmund Kaleciński11.12 o 18:25 @ enre - informacja o ks. Oku (z dzisiaj o 15:19). Ksiądz Oko nie jest profesorem, tylko doktorem habilitowanym, na stanowisku adiunkta. A podaje się za profesora. I mogę z całą pewnością rzec, że nie ma on pojęcia o komunizmie i komunistach, nie rozumie problemu gender i nie kuma co to ateizm i ateiści. Taki tylko wniosek można wysnuć z jego tekstu. To pseudonaukowiec z kościelnej uczelni" NIC DODAĆ NIC UJĄĆ - W POLSCE OPRÓCZ KASTY SĘDZIOWSKIEJ MAMY JESZCZE jedynie słuszną kastę Edmunda - reszta to głupki.

Zgłoś
Edmund Kaleciński12.12.2019 o 09:45

Witam Panie Zbyszku. Tu nie mogę opisać różnych aspektów związanych z Konstytucją. Nie to miejsce i brakłoby mi czasu. I poza tym mało kogo to interesuje - to prawdziwe nieszczęście nas Polaków. Potwierdzam jedynie, że ustawę sądową i jej dział dotyczący Asesorów (Rozdz. 2b) można rozszyfrować także w internecie. Cała zaś ustawa jest zgodna z Konstytucją. Choć były poważne problemy z jej uzupełnieniem asesorami. Długa historia. Według tego ustawodawstwa a sądach rejonowych mamy asesorów. W Oleśnicy orzekali asesorzy jak sędziowie, zgodnie z prawem. Konstytucja istotnie nie wymienia asesorów, ale to nie znaczy, że orzekanie jest bezprawne. Generalnie Polacy nie znają i nie rozumieją prawa państwowego, a wciskane do głów tzw. "prawo boże" (czyt. kościelno-religijne) jest totalitarną indoktrynacją w szkołach, bo dopuszczono totalitarny reżym kościelny do społeczeństwa, "od poczęcia do naturalnej śmierci". Nikt nie rozumie co to kultura prawna, wiele lat na uniwersytetach nie uczono filozofii prawa. Dlatego teraz różne kreatury i ciemnoty wypowiadają się o prawie kompletnie bez wiedzy o nim i bez sensu (vide: Beata Kempa, niejaki Jaki i demagodzy "profesorowie" kościelni). Dlatego jestem przeciwnikiem określonej religii w szkołach, a jestem za uczeniem prawoznawstwa stosownie do wieku i rodzaju szkół).

Zgłoś
zw-kowalski :-(12.12.2019 o 08:29

Panie Edmundzie. A co z konstytucją wyprawia policja, prokuratura i urząd miasta w Oleśnicy ? Ilu sędziów w Oleśnicy swój szlak zaczynało od łamania Konstytucji RP. Orzekali jako asesorzy. A co stanowi Konstytucja ?

Zgłoś
?12.12.2019 o 07:15

Brawo Pan Edmund

Zgłoś
Edmund Kaleciński12.12.2019 o 03:07

Kempo - a pamiętasz co wyprawiałyście w sejmie, razem z Szydłową, jako przedstawicielki konstytucyjnego organu, rządu RP - co wyprawiałyście z innym konstytucyjnym organem Trybunałem Konstytucyjnym i jego wyrokami ? A co wyprawia organ konstytucyjny sejm - z władzą sądowniczą (KRS, SN, NSA) ? A co wyprawia organ konstytucyjny prezydent RP (nocami) z organami stanowiącymi prawo (sejmem i senatem), czyli konstytucyjnym parlamentem (w obu izbach) ? Może teraz w ramach błogosławionego szamba, Banaś rażony zbrodniczą taktyką, robioną bez żadnego trybu przez białoczerwoną podłą zmianę, przypadkowo wyleje wszystkie fekalia przez was wytworzone... Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej macie głęboko w d... i śmiesz mówić jeszcze "konstytucyjne organy" ? Główny klęczon RP zdeptał najwyższe jej prawo ! A tam w Art. 2 napisano: "Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym...". Coście zrobili, bez żadnego trybu, z tą najważniejszą zasadą prawno-konstytucyjną ?! Ten twój publiczny bełkot, ze strachu, wyłazi oralnie i bezmyślnie ! I jest kolejnym wielkim waszym oszustwem w ramach upadającego państwa ! Chory tyran z Nowogrodzkiej, przy wydatnej mafijnej pomocy watykańczyków, z faszystowskim rodowodem (Traktaty Laterańskie z 1929 r.), dokonali blitzkriegu wobec polskiego państwa, wobec wszystkich obywateli. Wydaliście wojnę konstytucyjnemu państwu. Zasługujecie na zasłużoną karę. Po wielu latach krętactw, zasłona przed odpowiedzialnością w postaci postkomuny, komunizmu, LGBT, gender i ukrywania zbrodni pedofilii, nie macie moralnego ani prawnego przyzwolenia na dalsze obłędne mataczenie. Paradoksalnie banasiowa obrona może odkryć zbrukaną i zniewoloną przez was polską ziemię. I jak powiedział wykopany przez Macierewicza, rękami Dudy A. gen. Różański, powinniście: PRZEPROSIĆ ZA POJAWIENIE SIĘ W NASZYM ŻYCIU.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube