reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 6 sierpnia. Imieniny Jakuba, Sławy, Sykstusa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Mikołajkowe turnieje z GOK Oleśnica

Sport9.12.2019 o 19:45Komentarzy:
W sobotę w gminnej sali sportowej w Oleśnicy przeprowadzono mikołajkowe turnieje piłkarskie młodzików i juniorów z gminy Oleśnica.W turnieju młodzików wystartowały drużyny z Dziadowej Kłody, Krzeczyna oraz zawodnicy debiutanci z Wszechświętego. Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja chłopców z Dziadowej Kłody odnosząc zwycięstwa we wszystkich meczach. Miejsce drugie zajęli zawodnicy z Krzeczyna, a trzecią pozycję wywalczyli reprezentanci Wszechświętego.

Do turnieju juniorów młodszych zgłosiły się drużyny Ligoty Małej,Wyszogrodu,Krzeczyna oraz Dziadowej Kłody. Zdecydowane zwycięstwo w całym turnieju odnieśli zawodnicy z Wyszogrodu, wygrywając we wszystkich swoich meczach.

Rywalizacja o kolejne miejsca na podium była bardzo zacięta, a w końcowym rozrachunku miejsce drugie zajęli reprezentanci Krzeczyna tuż przed zawodnikami Ligoty Małej oraz Dziadowej Kłody. Wszystkim zawodnikom zostały wręczone mikołajkowe upominki ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica.

źródło: GOK Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube