reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Burmistrz podsumował rok w Radiu Rodzina

Aktualności9.12.2019 o 11:09Komentarzy: 60
Jan Bronś gościł we wrocławskim Radiu Rodzina, gdzie opowiadał m.in. o miejskich inwestycjach. Radio Rodzina to rozgłośnia o profilu chrześcijańskim.


Jan Bronś w Radiu Rodzina / fot. MC/RR

Burmistrz Jan Bronś był gościem wrocławskiej rozgłośni o profilu katolickim Radio Rodzina, gdzie opowiadał m.in. o inwestycjach realizowanych przez Urząd Miasta Oleśnicy w ostatnim roku.

- Rok to i dużo i mało. Patrząc na zakres rzeczy, które udało się zrealizować to można powiedzieć, że był to rok udany. Udało się doprowadzić do podpisania umowy na przebudowę ul. Dobroszyckiej, ale wcześniej pozyskaliśmy dodatkowe 4,5 mln z ZIT-u na sfinansowanie tego zadania - cieszy się burmistrz Jan Bronś.

Zobacz: Rozmowa z burmistrzem Janem Bronsiem

rd, źródło: Radio Rodzina

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (60)

Jankomaniak11.12.2019 o 16:36

Owszem wolę i na to płacę podatki. Wolę żeby kupowali sobie ośmiorniczki zamiast dawali na cudze bachory

Zgłoś
zw-kowalski :-)11.12.2019 o 10:36

Krzysztofie. I tu masz rację. Z lokali 1 Maja 54/I i II, Lwowska 4 kiedyś przypisanych mi lub nam miasto nie ma przychodów w kwocie ok 1,5 do 2 mln w zależności od tego jak policzysz. I cieszy mnie fakt, że mam w tym swoim zasługę. Martwi mnie bo owe 1,5 do 2 mln musisz Ty i inni podatnicy uzupełnić.

Zgłoś
Jak najbardziej11.12.2019 o 10:31

Jankomaniak, rozumiem, wolisz wydawać pieniądze na Sowę i przyjaciół niż na dzieci. Masz prawo.

Zgłoś
Jankomaniak10.12.2019 o 21:02

No i bardzo dobrze, że zabrał, ja nie na to płacę podatki tylko na to na co Pan Jan obecnie wydaje pieniądze

Zgłoś
Wróg u Baram. 10.12.2019 o 20:56

A pochwalił się, że zabrał w całości pieniądze na dofinansowanie Żłobków i przedszkoli? Na program Maluch+ na przyszły rok zaplanowano 0zł. Brawo! Ale wiesz śmieci uszaty, że kto na dzieciach żeruje ten ma nagrobek pod płotem?

Zgłoś
.10.12.2019 o 17:32

To nie ma znaczenia jak się podpisuję, ważne jest tylko to, że mam całkowitą rację. Można mnie poznać po obiektywnej prawdzie jaką głoszę w komentarzach

Zgłoś
.10.12.2019 o 16:34

Panie Kowalski, mówi pan ,że Jan Bronś chwali się przedsięwzięciami rozpoczętymi przez Kołacińskiego? I ma pan rację.

Zgłoś
.10.12.2019 o 16:29

?,czyli Anty PiS wypowiadasz się tylko tam,gdzie myślisz,że nikt cie nie rozpozna a to jest śmiechu warte rzeczniku.

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski10.12.2019 o 16:25

Dobroszycka - "Zarząd Województwa podpisywał, ale przy naszym udziale", czyli nic samodzielnego, żadna własna inicjatywa. Ale Jan Bronś chwali się przedsięwzięciami rozpoczętymi przez poprzednika i ani słowem o tym. Narzeka na ograniczenia dochodów. Bo w przeszłości nie był przewidujący, nie potrafił podejmować decyzji gospodarnych, nie rozróżnia gospodarki intensywnej od ekstensywnej i miejska spółka Atol nie ma obiektu hotelowego.

Zgłoś
zw-kowalski :-)10.12.2019 o 12:14

Panie Edmundzie. Po filmie Sekielskiego złożyłem odpowiednie zawiadomienie w prokuraturze i na policji. Za pośrednictwem operatora pocztowego i epuap. Minęło pół roku. Cisza. Frasyniuka potrafili dowieść w kajdankach. Biskupów chronią eskortując ich na kogutach (pisało NIE). W takim kraju musi żyć Pan. Byłem w Tajlandii. Wszędzie król. Przyjeżdzam do Polski. Wszędzie krzyże, pomniki JP II a teraz i Kaczyńskiego. A ponoć Tajlandia to trzeci świat. Tylko metro w BKK ma kilka nitek a w Warszawie .... jak to w Polsce.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube