reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Złodziejski rajd bezrobotnego Ukraińca

Aktualności9.12.2019 o 08:28Komentarzy: 31
50-letni Ukrainiec przyjechał do pracy, ale jej nie znalazł. Dlatego wkroczył na przestępczą drogę. Niedawno usłyszał zarzuty za kolejne kradzieże na terenie Oleśnicy.W maju mieszkaniec Oleśnicy poinformował policję o włamaniu do jego pomieszczenia gospodarczego, w którym przechowywał różne narzędzia oraz elementy do samochodu. Część tych elementów została skradziona. Pokrzywdzony oszacował straty na około pięć tysięcy złotych.

W toku podjętych czynności policjanci ustalili i już następnego dnia zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ten czyn. - Jest to 50-letni obcokrajowiec, przebywający od jakiegoś czasu na terenie Oleśnicy. Przyznał policjantom, że włamał się do pomieszczenia i ukradł przedmioty mające dla niego wartość złomową. Próbował łup sprzedać w punkcie skupu złomu. Większość skradzionego mienia została odzyskana i jest w rękach właściciela, pozostałe elementy zostały sprzedane przypadkowym osobom - informowała kilka miesięcy temu Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy. 50-latek usłyszał wówczas zarzut i po złożeniu wyjaśnień został zwolniony.

Ostatnio znowu wkroczył na przestępczą drogę. Jak mówią nam osoby znające kulisy sprawy, mężczyzna nie znalazł żadnej stałej pracy i prawdopodobnie łamał znowu prawo, aby utrzymać się przy życiu.

Tym razem przy stacji paliw znajdował się kontener, z którego ukradł telefon komórkowy i wiertarkę. Potem dostał się do niezamkniętego samochodu na terenie jednego z zakładów wulkanizacyjnych. Ukradł z niego saszetkę, gdzie znajdowała się karta płatnicza, dokumenty i niewielka ilość gotówki. Nie pogardził również glukometrem i pompą insulinową o wartości około 10 tysięcy złotych.

Ukrainiec został zatrzymany przez policję. W Prokuraturze Rejonowej w Oleśnicy usłyszał kolejne zarzuty. Jako środek zapobiegawczy zastosowano wobec niego dozór policji i zatrzymano mu paszport.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (31)

MojaOlesnica.pl10.12.2019 o 09:14

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Spaniały polski człowiek9.12.2019 o 20:04

Polacy w końcu mogą poczuć się jak pany. Po latach upokorzeń że strony cywilizowanych narodów mają wreszcie kogoś do bicia. Zazwyczaj na Ukraińców pkmyjd wylewają najbardziej sfrustrowani i nieudaczni ludzie, którzy boją się, że ludzie którzy wyjechali że swojego kraju, nie znają języka polskiego zabiorą im pracę.

Zgłoś
scf9.12.2019 o 18:18

upierdolic lapy i wysadzic w medyce z miskiem dozywotnim w paszporcie

Zgłoś
anton9.12.2019 o 18:01

To chyba ten co spał w starym kangoo na czerwonych koszarach

Zgłoś
MojaOlesnica.pl9.12.2019 o 17:28

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Polski człowiek9.12.2019 o 16:29

Zawsze się trafi czarna owca, ogólnie Ukraińcy dużo i ciężko pracują, z ich pracy finansuje się też socjalne fanaberie rządu.

Zgłoś
mad9.12.2019 o 13:05

zw-kowalski, odezwał się ten, który głosował na nacjonalistyczną partię SD, której sztandarowym hasłem w wyborach było zamknięcie granic dla uchodźców.

Zgłoś
Kier.9.12.2019 o 13:00

Na atol tam ich dojedziemy 2-3dni i nie chce wracać do Polski

Zgłoś
marek139.12.2019 o 12:49

A kopa w 4 litery i na Ukrainę , mamy swoich konkurenci nam nie potrzeba

Zgłoś
dqd9.12.2019 o 12:47

kryminalista i tyle w temacie zaden by z niego pracownik nie był

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube