reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Spektakl dla dzieci w MOKiS-ie

Kultura9.12.2019 o 08:15Komentarzy: 7
MOKiS zaprasza 14 grudnia na spektakl "Elfy Trzy". Bilety kosztują 15 złotych.* * *

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza na spektakl mikołajkowy dla dzieci "Elfy Trzy", który odbędzie się 14.12.2019 o godz. 16.00 w Sali widowiskowej MOKiS.

Cena biletu: 15 zł
Rezerwacje on-line od 18 listopada 2018 od godz. 9.00.
Sprzedaż biletów w kasie MOKiS od 20 listopada od godz. 13.30.

Elf Edek, Elf Ela i Elf Ewa – to zgrana mikołajowa brygada, której zawsze udaje się przygotować święta na tip top! Biegun północny pęka od prezentów, strojne choinki oświetlają okolicę, a Mikołaj udaję się na odpoczynek przed nocną podróżą dookoła świata… Czy coś może zmącić tę wyjątkową świąteczną atmosferę? Czy w jedną godzinę można zrujnować rok przygotowań? Co by się stało, gdyby Elfy od święta postanowiły napsocić? Oj, niedobrze… Elfne Psoty wróżą kłopoty!

„Elfy Trzy” to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także dzięki znakomicie przygotowanej oprawie kostiumowo-scenograficznej. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy, które swoimi psotami rozśmieszą dzieci do łez!! Widowisko pełne jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! To autorska historia, która wciągnie najmłodszego widza w dobrą zabawę. Spektakl pełen jest wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. Zawiera piękny edukacyjny morał.

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat).

MOKiS

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (7)

ZS11.12.2019 o 10:00

Niby darmowy parking w sobotę to po co się większość ludzi pcha naprzeciwko trójki . Może znak jest słabo widoczny z informacją , bo niektóre osoby idą po bilet.

Zgłoś
TM11.12.2019 o 09:48

A ty możesz iść spać.

Zgłoś
T.M.11.12.2019 o 07:01

Do @W-spektakl jest w sobotę-parking jest bezpłatny. Do @Andżelika -możesz iść z dziećmi na bajkę do Kina MOKiS.

Zgłoś
W10.12.2019 o 23:33

Pod Mokisem powinien być darmowy parking , jest to miejsce kulturowe. Nikt nie będzie w trakcie spektaklu wychodził specjalnie biletu kupywać to po pierwsze a po drugie darmowy parking pod Mokisem odciążył by parking dla mieszkańców ul.Klonowej obok sklepu Polo. Rodzice odbierający dzieci z przedszkola lub szkoły zajmują miejsce i jest problem trzeba krążyć i liczyć na to , że któryś w końcu odjedzie. Z przedszkola chociaż z parkingu pod Mokisem blisko tam by stawali gdyby był darmowy to już by mogło coś dać .

Zgłoś
Andżelika10.12.2019 o 09:54

Zrobiliście dzieciom nadzieję i teraz płacz bo okazuję sie że od dawna nie ma biletów.Po co dziś dawać tą reklamę spektaklu???

Zgłoś
E9.12.2019 o 14:58

Po co tym pisać? Przecież i tak już nie ma biletów.

Zgłoś
Oleśniczanin9.12.2019 o 09:42

Brawo Panie Janku!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube