reklama
reklama
Dziś jest środa, 23 września. Imieniny Bogusława, Tekli, Liberta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Nowy wojewoda dolnośląski

Aktualności9.12.2019 o 09:16Komentarzy: 30
Nowym wojewodą dolnośląskim został Jarosław Obremski. Premier Mateusz Morawiecki powołał go na stanowisko.


źródło: KPRM

- Premier Mateusz Morawiecki na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji powołał na stanowisko Wojewody Dolnośląskiego pana Jarosława Obremskiego - informuje Dolnośląski Urząd Wojewódzki.

J. Obremski zastąpił na stanowisku Pawła Hreniaka, który zdobył mandat posła do Sejmu RP. W trakcie październikowej kampanii wyborczej J. Obremski kilkukrotnie gościł w Oleśnicy, gdzie starał się przekonać mieszkańców do poparcia jego osoby w wyborach do senatu. Nie udało mu się jednak zdobyć mandatu.

Przypomnijmy, w trakcie kampanii Obremski tłumaczył, że chce działać na rzecz remontu dworca kolejowego, większej liczby połączeń kolejowych w naszym regionie i przypilnować przebudowę ulicy Dobroszyckiej w Oleśnicy.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (30)

Tylko PO10.12.2019 o 08:56

To Polacy powinni wypłacić Niemcom, Rosjanom, Żydom, Ukraińcom odszkodowania i reparacje za 2 wojnę światową, za holokaust, za polskie obozy zagłady, za swoje wszystkie zbrodnie, a Polskę należy przyłączyć po części do Niemiec, Rosji, Ukrainy i Izraela i sprawić żeby zniknęła z mapy świata raz na zawsze. A poszczególne prowincje oddać pod zarząd Koalicji Obywatelskiej i Lewicy, Pana Donalda, Pana Biedronia, Pani Klaudii Jachiry, a tych którym się to nie podoba wysłać w jedną stronę do polskich obozów

Zgłoś
bigabong10.12.2019 o 08:48

Komuchem był też Rzepliński ale o tym cichoooo

Zgłoś
Tylko PO10.12.2019 o 08:46

Tusk i Biedroń to jedyna nadzieja dla Niemców na odzyskanie wpływów w Polsce. Ale PAN KACZYŃSKI już nigdy na to nie pozwoli. Więc się pakować i do Niemiec, myć stare niemieckie d..ska. Nikt po was nie będzie płakał. A my Polacy poczekamy aż Niemcy zapłacą w końcu należne Polsce odszkodowania.

Zgłoś
Tylko PO10.12.2019 o 06:31

Tylko Platforma Obywatelska tylko Pan Donald Tusk i Robert Biedroń. To wspaniali ludzie i jedyna nadzieja dla Polski i Polaków

Zgłoś
Tylko PO9.12.2019 o 21:03

wiedzący II ty jesteś ostatnim bękartem czerwonoarmistów i nikt nawet nie próbuje zamknąć ci papy, bo rozdziawiasz ją dla Biedronia i Rabieja. cały czas sie o ciebie upominają.

Zgłoś
bigabong9.12.2019 o 17:21

Czyli takie samo koło ratunkowe jak dla komucha Piotrowicza.I ten motłoch dalej wierzy tym parchom.

Zgłoś
wiedzący9.12.2019 o 16:22

Mam głos i będę miał, żadna totalitarna dyktatura PiS nie zamknie mi ust, jestem ostatnim Żołnierzem Wyklętym który walczy w ten sposób z totalitarną dyktaturą PiS o wolną Polskę, jeszcze mi wszyscy będziecie dziękować jeżeli moje komentarze przyczynią się do upadku reżimu PiS

Zgłoś
wiedzący9.12.2019 o 15:52

Anty Pis ty jesteś banitą a w tym przypadku takie byle co głosu nie ma więc po co się się wtrącasz między młot a kowadło.

Zgłoś
?9.12.2019 o 13:42

Przynajmniej jakieś konkrety. Zobaczymy czy uda się panu wojewodzie zrobić coś z tym dworcem.

Zgłoś
hh9.12.2019 o 12:51

kogo to

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube