reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 12 sierpnia. Imieniny Klary, Lecha, Hilarii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Mistrzowie parkowania cz. 56

Ciekawostki8.12.2019 o 09:27Komentarzy: 43
Czas na kolejną odsłonę lokalnych mistrzów parkowania. Są to kierowcy, którzy najwyraźniej nie myślą o uczestnikach ruchu - zarówno pieszych, jak i poruszających się innymi pojazdami.

Portal MojaOlesnica.pl prezentuje kolejną odsłonę mistrzów parkowania, czyli kierowców, którzy zdecydowanie nie świecą przykładem. Zasady publikacji są proste. Wystarczy wysłać do nas zdjęcie "mistrza", a następnie wybierzemy najciekawsze propozycje do publikacji.

Zachęcamy też do powiadamiania na bieżąco policji o kierowcach stwarzających zagrożenie! Wystarczy zadzwonić pod numer 997 lub 112.

Na koniec niespodzianka. Wiadro, które "pilnuje" miejsca parkingowego!Chcecie pokazać innych mistrzów parkowania? Prześlijcie nam zdjęcia i opiszcie je!

Zobacz też: Poprzednia część mistrzów parkowania

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (43)

zw-kowalski :-)15.12.2019 o 16:41

do @... To twój problem a nie mój. Znajoma kiedyś przejechała z Ystad do mnie na północ. I pierwszego dnia pyta "dlaczego Szwedzi są tacy biedni ". Prowadzę ją przed domy kilku milionerów w mojej wsi i mówię. Tu mieszka gość który ma na koncie kilka milionów. Pokazuję jej wtedy opublikowaną księgę podatkową ( ala telefoniczna) i pokazuję ile gość zarabia rocznie a ile ma na koncie. Zwątpiła. Oni tacy są. W PL budowę domu rozpoczynasz od solidnego ogrodzenia aby cie nie okradli. tu nie wiem gdzie jest granica mojej posesji. Mamy wbity jakiś kołek na granicy 4 działek. I jakoś się nie zabijamy. W Kirunie, Gallivare, górnicy zarabiają po 50 100 tys SEK miesięcznie. Popatrz sobie co gmina buduje w Gallivare. Sprawdź jaki parking wielopoziomowy mamy w Ovik przy basenie miejskim, sprawdź jak wyglada stacja kolejowa, autobusowa w Ovik, Nordmalind, Husum. Ovik to miasteczko wielkości Bierutowa. Husum, nordmaling to praktycznie wsie.

Zgłoś
ZS11.12.2019 o 09:55

Heh jak WOŚP znowu będzie miało światełko do nieba . To na parkingach można nagrać film katastroficzny.Wyjedziesz i już nie masz gdzie wrócić.

Zgłoś
R11.12.2019 o 08:18

Proponuję pod kościół w niedzielę w rynku podejść i zobaczyć jak katolicy parkują.

Zgłoś
...10.12.2019 o 08:30

Wygooglowalem sobie adres zw-Kowalskiego... ...hmmm, nie wiem co napisać na temat "bogactwa na północy"...

Zgłoś
4510.12.2019 o 06:59

MO - A co tam w szpitalu słychać w Oleśnicy?

Zgłoś
oleśniczanin9.12.2019 o 20:22

brak SM ?

Zgłoś
zw-kowalski :-)9.12.2019 o 20:08

Zbigniew Kowalski Doktorsgatan 2 SE 890 54 Trehörningsjö Trehörningsjö, 9 grudnia 2019 roku. Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy Na portalu Moja Oleśnica pojawiła się 56 odsłona mistrzów parkowania. Dla mnie to najlepsza laurka wystawiona policji w Oleśnicy przez zwykłych mieszkańców. To czego nie widzi lub nie chce widzieć policja widzi codziennie każdy Oleśniczanin. Żądam przyjęcia ode mnie zawiadomienia o domniemaniu popełnienia wykroczeń przez kierowców wskazanych w 56 odsłonie aut. Jako dowód w sprawie należy załączyć 56 osłonę mistrzów parkowania oraz przesłuchać redaktora naczelnego na okoliczność kto jest autorem zdjęć a jednocześnie świadkiem wykroczeń. Moim subiektywnym zdaniem policja w Oleśnicy powinna oddać wydawcy portalu MO oraz autorom zdjęć co najmnie połowy swojego wynagrodzenia. Ostatnio czytałem dowcipy o milicjantach w czasach PRL. I te dowcipy na swój sposób są nadal aktualne dziś w Polsce. Zbigniew Kowalski PS. Nie wyrażam zgody na komunikację ze mną w formie elektronicznej. Epuap jak zwykle nie działa i nie można przy rezygnacji wpisać adresu w Szwecji. Radca Ministerstwa Kazimierz Schmidt uznał moje racje i MC pracuje nad doprowadzeniem Epuap do norm europejskich. PS.PS. Czy policja przeprosiła lub zamierza przeprosić mieszkańców Oleśnicy za pobicie zwykłych mieszkańców powiatu na terenie KPP w Oleśnicy. Czynu tego dokonał czynny policjant w służbie. Co prawda wyrok nie jest prawomocny ale to nie jest pierwsze i ostatnie pobicie w tej KPP.

Zgłoś
ryś9.12.2019 o 10:07

Brawo Panie Zbyszku!

Zgłoś
zw-kowalski :-)9.12.2019 o 09:59

Mad. Ryś. Od tamtego czasu byłem w Polsce dwa razy. W drodze do Tajlandi i po powrocie z Tajlandii.

Zgłoś
zw-kowalski :-)9.12.2019 o 09:46

mad. Dziś jest 9 grudnia. KPP otrzymała za pośrednictwem Epuap moje pismo ok 21 października. Ty, brat lub sobowtór rysia nie umiecie liczyć. Ile to już dni minęły. W sprawach ds 400/18 mimo nakazu sądowego II Kp 204 i 207/19 nie zostałem przesłuchany przez prokuraturę przez ponad rok. To twoja ojczyzna. Polska za czasów PiS. Wcześniej za czasów PO i SLD, Solidarności. taka sama ch...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube