reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 12 sierpnia. Imieniny Klary, Lecha, Hilarii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Fit przepisy na święta od Kingi Handzlik

Ciekawostki6.12.2019 o 20:25Komentarzy:
Oleśniczanka Kinga Handzlik wydała swojego pierwszą książkę kucharską w formie e-booka. Proponuje piętnaście przepisów na święta w wersji fit.Oleśniczanka Kinga Handzlik zajmuje się nie tylko propagowaniem zdrowego trybu życia, ale właśnie wydała "Słodki e-book świąteczny. 15 fit przepisów, które pomogą ci przetrać święta". Fotografie wykonała Dominika Orłowska.

Jak mówi portalowi MojaOlesnica.pl, na Instagramie pokazuje często różne posiłki, które są inne niż te tradycyjne. - Łączę różne dziwne produkty ze sobą - uśmiecha się K. Handzlik.

Wkrótce chce stworzyć e-booka z większą liczbą propozycji, ale póki co skupiła się na świątecznych słodkościach. - Jest to piętnaście przepisów, które zostały jedzone przez degustatorów - głównie dziewczyny na zajęciach po wypocinach i moich domowników. Każdy żyje - zażartowała na Facebooku.

- Te przepisy są łatwe, proste. Stwierdziłam, że warto pokazać je ludziom. Ogólnie e-booki są teraz bardzo popularne, więc stwierdziłam, że czemu tego nie zrobić - dodaje nam autorka.

Aby kupić e-booka, wystarczy napisać do Kingi na Facebooku lub wysłać e-maila pod adres [email protected] Jego koszt wynosi dziesięć złotych.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube