reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 12 sierpnia. Imieniny Klary, Lecha, Hilarii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Maraton inspirujących spotkań w bibliotece

Aktualności6.12.2019 o 06:42Komentarzy:
W przyszłym tygodniu w oleśnickiej bibliotece odbędą się kolejne inspirujące spotkania.* * *

TO BĘDZIE MARATON INSPIRUJĄCYCH SPOTKAŃ W BIBLIOTECE!

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja wspólnie z Fundacją Manufaktura Inicjatyw z Wrocławia zaprasza mieszkańców do kolejnych działań w ramach projektu CENTRUM AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ FUNDACJI MANUFAKTURA INICJATYW.

By zainspirować Was do aktywności kontynuujemy cykl tematycznych spotkań z ciekawymi osobami pn. „POSITIVE VIBES”. Celem cyklu jest z jednej strony promocja i zainteresowanie uczestników działalnością społeczną jak i integracja lokalna mieszkańców.

Zapiszcie sobie więc w kalendarzu te TRZY terminy bo warto będzie odwiedzić Bibliotekę w Oleśnicy!

11.12.2019 (środa), godz. 16.00 „TREKING POD DACHEM ŚWIATA – EVEREST BASE CAMP & KATHMANDU” – opowieść o podróży i akcji charytatywnej „Ubierz nepalską wioskę”. Spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Zawadą. Współorganizatorem spotkania jest Centrum Kultury w Sycowie13.12.2019 (piątek), godz. 17.00 „AKTYWNA DOBRA WIDAWA” Inspirujące spotkanie z Agnieszką Kasiną – z wykształcenia filolożka, specjalistka w zakresie funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Z organizacjami pozarządowymi związana od 2009 r. Prezeska Zarządu Lokalna Grupa Działania „Dobra Widawa”, Prezeska Zarządu Związku Stowarzyszeń Dolnośląskiej Sieci Partnerstw Lokalnych Grup Działania, członkini Rady Naukowo-Społecznej LKP „Lasy Rychtalskie”.

15.12.2019 (niedziela), godz. 16.00 „CYRK NA KÓŁKACH” – Spotkanie z Bagiennymi Świetlikami – pasjonatami sztuki cyrkowej. Podczas spotkania przedstawią ciekawe fakty na temat sztuki nowego cyrku w Polsce i na świecie oraz opowiedzą o zupełnie nowym ruchu jakim jest ogólnopolska Fundacja Sieć Pedagogiki Cyrku. Dodatkowo zapraszamy na warsztaty cyrkowe dla wszystkich „ZŁAP TO”!!!Zapraszamy !!!!

MIEJSCE SPOTKAŃ: Sala Konferencyjna Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja przy ul. M. Reja 10

Zadanie Centrum Aktywności Obywatelskiej Fundacji Manufaktura Inicjatyw dofinansowane jest z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

OBP

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube