reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 14 grudnia. Imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Lekarze odchodzą z zespołu szpitali!

3.12 o 10:00Komentarzy: 323Kategoria: Aktualności
Lekarze z oddziału wewnętrznego Powiatowego Zespołu Szpitali z siedzibą w Oleśnicy złożyli wypowiedzenia swoich umów z jednostką. Być może w ten sposób postąpią też chirurdzy.W ubiegłym tygodniu lekarze oddziału wewnętrznego Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy złożyli wypowiedzenia swoich umów z jednostką. Możliwe, że tak samo postąpią chirurdzy.

- Lekarze interny złożyli wypowiedzenia. O chirurgach oficjalnie mi nic nie wiadomo, ale mówi się o tym. Wszyscy wpisali, że powody rezygnacji są takie same - "z przyczyn osobistych". Przypuszczam, że idą do Brzegu - mówi portalowi MojaOlesnica.pl Krzysztof Wywrot, dyrektor zespołu szpitali.

Co ciekawe, dyrektorem brzeskiego szpitala jest Kamil Dybizbański, który jeszcze do niedawna zarządzał oleśnicką lecznicą. - Próbowałem rozmawiać z lekarzami, ale powiedzieli mi, że podjęli decyzje, które nie podlega negocjacjom. Mogę się tylko domyślać, co jest powodem - dodaje K. Wywrot.

Obecnie trwają poszukiwania personelu. - Natychmiast po uzyskaniu tych informacji przystąpiłem do odbudowy zespołu w naszym szpitali - komentuje dyrektor.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (323)

?7.12 o 10:56

To wina Anty PiS bo to właśnie on zbiera resztki z pańskiego stołu.

Zgłoś
Kil5.12 o 19:58

Tyle kasy chcą źe żaden szpital tego nie wytrzyma .Takich lekarzy macie pacjenci szpitala. To nie lekarze a biznesmeni .!Wstyd

Zgłoś
?5.12 o 18:03

Ty jesteś durniem PiSowski podszywaczu

Zgłoś
?5.12 o 17:21

Z durniem który podszywa się pod wielu nie będę dyskutował zwłaszcza wspieranym przez MO,która nie widzi problemu a tylko własny interes.

Zgłoś
?5.12 o 15:30

To ty się za mnie podszywasz, ja zawsze byłem za PO i Panem Jankiem

Zgłoś
?5.12 o 14:30

Anty Pis zostałeś zblokowany nawet przez swoich a podszywasz się pod wielu i myślisz,że ktoś da się na to nabrać i z trgo powodu odzyskasz utracone przywileje.

Zgłoś
Pacjent5.12 o 14:21

Myślę że niedługo rolę się odwrócą.My Polacy PIS-u mamy dość.

Zgłoś
?5.12 o 14:09

To ty się pode mnie podszywasz. PiS niszczy szpitale, służbę zdrowia, szkolnictwo, sądownictwo i Polskę. Jedynie prywatyzacja wszystkiego może to wszystko naprawić

Zgłoś
Pacjent5.12 o 14:03

Ludzie dajcie spokój niech idą sobie interniści do Brzegu ,tam się nauczą pracować i szacunku dla chorych.Przyjdą inni,na pewno lepsi.

Zgłoś
?5.12 o 13:24

Anty PiS znowu się podszywasz,a to PIS uratował szpitale.

Zgłoś
?5.12 o 10:02

Zlikwidować ten szpital wpizdu

Zgłoś
Fiki5.12 o 10:02

Dżugaj ręce precz od szpitala!!!

Zgłoś
pielegniarka5.12 o 09:22

Już w sierpniu lekarze mówili dyrektorowi i staroście ze chcą rozbudowy i rozwoju szpitala. Pani jagielska tak samo chodziła do starosty negocjowac jak inni ordynatorzy a teraz wielkie zdziwienie ze nie wie czemu inne oddziały odchodzą. Dostała stanowisko i się sprzedała. I już się z dawna oddzialowa zaprzyjaźnia na nowo. I wchodzi w d..e dyrektorowi byle mieć władze. Żałosne. Zatrudnijcie więcej strażaków z twardogory to będą leczyć. Nam lekarze proponuja prace z nimi. I cześć pójdzie a tu niech tonie.

Zgłoś
Oleśniczanin5.12 o 08:37

Śledząc losy powiatowego szpitala widać wyrażnie jak na początku był wygaszany póżniej na chwilę rozkwitnął a teraz powrót do tego co było .

Zgłoś
?5.12 o 08:17

Jaki ten yogi,odważny typowy Stefek Burczymucha a w rzeczywistości anty pis.

Zgłoś
mm5.12 o 07:26

jk - debil?

Zgłoś
wiemy4.12 o 23:34

już kilka miesięcy temu cały zespół chirurgów, ginekologów i internistów ze szpitala w Oleśnicy ogłosił, że chętnie zmieni otoczenie - ogłosili to na forum, szukali szpitala, który przygarnie wszystkich z 3 oddziałów. Wówczas krótkoterminowo jak widać dyrekcja się z nimi dogadała, pojawiła się nowa Pani Dyrektor ds Medycznych - lekarka z ginekologii, która pewnie była elementem zgody pomiędzy stronami, ale jak widać ekipa się skruszyła i podzieliła, wg mnie chirurdzy też opuszczą swój oddział, jedynie chyba ginekologia pozostanie, bo ma zbyt wiele do stracenia;)

Zgłoś
W.C.4.12 o 23:12

Sale na internie bliżej drzwi dla tych co żle , oj żle rokują. Tam opieka dorażna, oj bardzo dorażna. A przecież ZUS płacą, oj płacą.

Zgłoś
jk4.12 o 22:10

Macie 500 plus a za chwile minus

Zgłoś
powodzenia4.12 o 19:21

tt- tttto se idź do młodego zdolnego lekarza się leczyć, albo najlepiej niech ci zoperuje laparoskopowo woreczek żółciowy żółtodziób w trakcie specjalizacji. Życzę ci wszystkiego najlepszego....., na tamtym świecie.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
SPR przegrywa mecz z Żagwią
dzisiaj o 19:19/ Sport
Gala oleśnickich krwiodawców
dzisiaj o 18:13/ Aktualności
Dobroszycki Jarmark Bożonarodzeniowy
dzisiaj o 16:49/ Aktualności
Próba samobójcza w Twardogórze
dzisiaj o 15:35/ Aktualności
Co wydarzyło się w Dziadowej Kłodzie?
dzisiaj o 15:10/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube