reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 15 lipca. Imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Uroczyste rozświetlenie choinki!

Aktualności3.12.2019 o 09:33Komentarzy: 12
6 grudnia w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego na oleśnickim rynku odbędzie się uroczyste rozświetlenie choinki oraz zabawy z elfami i oczekiwanie na Świętego Mikołaja.Zobacz też: Program Jarmarku Bożonarodzeniowego

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (12)

Na święta lipa4.12.2019 o 07:21

Nie ma się z czego cieszyć, prawdopodobnie szpital nam zamkną.

Zgłoś
Juri owsienko4.12.2019 o 06:04

A kiedy Chanuka?

Zgłoś
Spiritus Sanctus4.12.2019 o 03:37

ubogi w duchu SZeryfie będę się modlić za ciebie i twoją zgniliznę toczącą także twój mózg i radnego-pielgrzyma. Też jesteś nieuleczalnie chory. Na ciebie też Lucyfer czeka. Boże mój, Boże mój, czemuś opuścił tego ciężko chorego SZeryfa ? I oto dokonało się, radny-pielgrzym, choć kąpał się w Morzu Martwym nie zrozumiał, że należy miłować swoich nieprzyjaciół, i nie wie co czyni... Jeśli radny-pielgrzym przeczyta, ze zrozumieniem, co tu napisałem, wielki to będzie postęp tego medyka, i jeszcze dykcja, i interpunkcja, i będziemy mieli erudytę pielgrzyma-medyka radnego (tfu!) PiS-u. Nie opuszczaj ich wszystkich Panie, com o nich tu napisał, bo Mama Dziewica zapłacze. Amen.

Zgłoś
SZeryf4.12.2019 o 00:58

Spiritus o czerwono fioletowej barwie nawet twoja erudycja Ci nie pomoże byś wyzdrowiał ta zgnilizja która toczy twój mózg to choroba nieuleczalna Lucyfer już na ciebie czeka

Zgłoś
Spiritus Sanctus3.12.2019 o 22:13

Drodzy w Chrystusie Panu. Wszyscy, którzy wierzycie w św. Mikołaja. Kupcie pod choinkę, dla radnego lekarza - pielgrzyma słownik albo encyklopedię, on bowiem poucza radnego fryzjera, jakie cechy musi posiadać erudyta. Bo pan radny medyk nie rozumie pojęcia erudyta i bredzi w tej kwestii na swoim profilu Fb. Niech was, jeśli to uczynicie, pobłogosławi Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. niech Was wszystkich, za to, w swej opiece ma Pierwsza Dama Chrześcijaństwa Maryja Zawsze Dziewica i Wszyscy Święci. Niech łaskami Was obdarzy Polski Patron Pedofilów Też Święty. Postarajcie się dokonać tego czynu dla chwały radnego-pielgrzyma coby wiedział, że będzie mógł sam stać się erudytą dzięki Wam Wszystkim Wyznawcom jego kryształowej uczciwości, jak piszą niektórzy jego adwersarze. Kacza Banasiowa Republika wam tego nie zapomni.

Zgłoś
Polacy3.12.2019 o 17:02

Panie Witoldzie to typowe zachowanie dla Polaka. Takim nawet przeszkodzi przechylona ozdoba na choince. Ciągle narzekają, krytykują, obrażają , do pracy się nie palą i tylko mówią jak człowiek ma żyć ... Kija z dup.y wyciągnąć nie potrafią .

Zgłoś
Daniel Prekop3.12.2019 o 16:23

Jeszcze świąt nie ma xD

Zgłoś
ryś3.12.2019 o 13:50

Popieram Panie Witoldzie! PiSiorom i prawakom nic się nie podoba i na wszystko narzekają!

Zgłoś
Witold Sz.3.12.2019 o 13:30

Tym wszystkim malkontentom,nic tylko widły do obory dać i do roboty.Oni nigdy nie będą zadowoleni,nic im się nie będzie podobało,sami niewiele też potrafią od siebie dać innym.Takie wpisy to żenada.

Zgłoś
Perturabo 3.12.2019 o 10:14

@ryś nie podniecaj się Janek podobno ma być reniferem.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube