reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 15 lipca. Imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Wyjaśnienia McDonald's ws. parkowania

Aktualności3.12.2019 o 09:14Komentarzy: 32
- Rozwiązanie to ma służyć temu, by goście restauracji mogli znaleźć miejsce do zaparkowania, co wcześniej często było niemożliwe - tak wyjaśnia sieć McDonald's wprowadzenie nowych zasad parkowania przy oleśnickiej restauracji.Jak informowaliśmy w niedzielę, część klientów krytykuje wprowadzenie opłat za parkowanie przy restauracji sieci McDonald’s w Oleśnicy. Właśnie otrzymaliśmy stanowisko sieci w tej sprawie.

* * *

Szanowny Panie,

w odpowiedzi na Pana pytanie informujemy, że parking przy restauracji McDonald’s położonej przy ul. Dobroszyckiej 3 w Oleśnicy jest płatny za parkowanie powyżej godziny od pobrania biletu. Administrowanie nim franczyzobiorczyni restauracji powierzyła firmie Europark. Rozwiązanie to ma służyć temu, by goście restauracji mogli znaleźć miejsce do zaparkowania, co wcześniej często było niemożliwe.

Informacja o tym znajduje się na wjeździe. Na terenie parkingu regulamin umieszczony jest w kilku miejscach. W środku lokalu są ulotki informacyjne. Pracownicy również zwracają uwagę gościom na konieczność pobrania kwitu parkingowego i umieszczenie go za szybą. Jeśli nasz gość zapominał tego zrobić i znajdzie za wycieraczką wezwanie do zapłaty, wystarczy, że zgłosi się do pracownika McDonald’s. Pieczątka restauracji na paragonie z McDonald’s powinna wystarczyć do anulowania opłaty dodatkowej przez Europark.

Z poważaniem,

Patrycja Pazio
Corporate Relations Specialist
McDonald’s Polska Sp. z o. o.

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (32)

Robert 6.12.2019 o 06:14

Bardzo dobrze wieśniaki zrobili sobie parking na przesiadki.

Zgłoś
anton5.12.2019 o 22:54

Koniec przesiadywania całymi dniami ! Przypominają ludziom że mają domy i nie są bezdomnymi a Mc Donalds nie jest poczekalnią dworcową !!!! Brawo wy !

Zgłoś
Przeciwnik PISu4.12.2019 o 09:47

Może i daleko od miasta ale barany przyjeżdżały zostawiamy auta na MC i z tamtą już bliziutko na pociąg albo jeszcze bliżej do wezla Dąbrowa gdzie ludzie przesiadka się w jedno auto i lecą na Wro do roboty

Zgłoś
Tyk4.12.2019 o 04:34

Nikt nie zostawia auta kawał od miasta więc niech sobie nie schlebiają.

Zgłoś
Anna Komorowska 3.12.2019 o 22:42

Ta hołota co zostawia auta na 10 godzin zostawia też smród w toalecie w Mc bo to idzie się cham wysrać rano .

Zgłoś
Protek3.12.2019 o 21:03

do ryśdzisiaj o 18:59 zostałeś thebilem dnia.

Zgłoś
Takaja3.12.2019 o 20:53

Prawidłowo...Przyjedzie burak ze wsi,zajmie miejsce na 8 h.A klient nie ma gdzie zaparkować.Tak powinno być w całej Polsce

Zgłoś
(-:3.12.2019 o 19:04

I prawidłowo tak trzeba robic bo buraki stawiaja sobie samochody na sprzedarz lub parkuja i sie przesiadaja do kumpla jak dojerzaja do pracy a samochud zostawiaja na maku.Na wszystkich marketach w oleśnicy powinno byc platne parkowanie to prywaciarze nie beda stawiac busów i ludzie sprzedajacy sprowadzone czesto auta.

Zgłoś
ryś3.12.2019 o 18:59

To wina totalitarnej dyktatury PiS i Jarosława Kaczyńskiego

Zgłoś
Uczeń3.12.2019 o 17:37

Buncol już Ci w to uwierzę. Wina PO

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube