reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 14 grudnia. Imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Twardogórski Jarmark Bożonarodzeniowy

2.12 o 06:37Komentarzy: 28Kategoria: Aktualności
8 grudnia odbędzie się Twardogórski Jarmark Bożonarodzeniowy. Publikujemy plakat promujący wydarzenie.rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (28)

Ami3.12 o 17:14

Ludzie to mają teraz tylko jad w sobie. Mikołaj dla dzieci super, dwadzieścia lat temu też był na rynku co roku i frajda dla dzieci, ale kiedyś nie było internetu i nikt głupio nie komentował. Jarmark świetna sprawa, można wyjść z rodziną, atrakcji nie będzie pewnie brakowało, i będą zbierane pieniądze na szczytne cele, pomcy ludzią, którzy jej potrzebują! Ale co by kto nie zrobił będzie krytykowany.

Zgłoś
Kaśka3.12 o 17:10

Najlepiej gadac 28zł poczytaj sobie może najpierw dlaczego tyle. Głosowaliście na Pis macie , przez lata poprzednik tez podatków jakoś nie podnosił mimo , ze koszty rosły. Macie co macie teraz

Zgłoś
Dejw3.12 o 17:08

ale komus żal dupe ściska , że chłopak sobie świetnie radzi hahaahah

Zgłoś
Asia3.12 o 15:52

No tak nie jest z gumy więc podwyzki za odpady 28zl od osoby już uchwalone na 2020r

Zgłoś
ścianka3.12 o 12:22

Wydarzenie mające na celu promocję burmistrza w objęciach proboszcza i jeszcze ze światełkiem czy tam jakimś dymkiem pokoju. Za nasze podatki. Okazuje się, że to jest najpilniejsze, priorytetowe przedsięwzięcie. A ciągle słyszymy słowa, że przecież "budżet nie jest z gumy" i gminie brakuje pieniędzy.

Zgłoś
janek3.12 o 11:12

jak patrzę na salę z sołtysami tego dzieciaka to mi ich żal. doświadczeni ludzie z bagażem życiowym doświadczeniem słuchaja przedszkolaka czy wam nie jest wstyd???

Zgłoś
za s3.12 o 11:08

popieram maliwisię i olesia on żyje w wirtualnej polsce nie ma doświadczenia życiowego po za życiem w akademiku z grupą kolesi i tyle i wybujałą fantazję tyle

Zgłoś
oleś i malwisia3.12 o 10:04

fanaberie czulinskiego on ma dbac o gminę a nie całe szkoły pracują dzieci przymuszają do tańców żeby czulinski maił chwałę to jak za poprzednika precz z takim burmistrzem on jka chce niech robi jak dawniej szoł na stadionie a nie tu nic nie zrobił co obiecywało dziecko. tylko tyle co p. potyrała zaplanował a gdzie ta zmiana z ZGK i u Kuliga a co z Osrodkiem a co z podotowiem a co z boiskiem miało być na Chełstowie tak piasał na propagandowych ulotkach poprostu bredził i mamił

Zgłoś
mamba bamba3.12 o 09:10

Wszelkie "tradycje" organizowane z powodów religijnych są jednym wielkim picem. To kościelny biznes, a nie tam żadne boże narodzenie. Nikt, nigdy nie widział narodzenia żadnego boga. Bogów wymyślili ludzie. Nazwijmy to tym czym jest. Oprócz kościelnej ściemy wielkie zadęcie. Robienie kasy na ciemnocie.

Zgłoś
jasnota2.12 o 23:16

Odwieczna sztama wójta pana i plebana nie ma nic wspólnego z religią, to interesy.

Zgłoś
?2.12 o 22:36

Chciałbym żeby kupioną przeze mnie paczkę dla mojej córy wręczył Mikołaj wieczorem na mieście, byłby klimat. Tylko że ja nic z KK nie mam wspólnego, mam to załatwiać na parafii? Akt chrztu potrzebny?

Zgłoś
geniek2.12 o 22:22

Do "viktoria": różnica jest, obecny robi więcej, stworzył bardzo potrzebne nowe stanowiska pracy, zatrudnia coś na kształt facebookowych wychwalaczy :)

Zgłoś
face2.12 o 22:15

Łubu du bu, niech nam żyje prezes naszego klubu, to mówiłem ja - Staszek, ja tymi.

Zgłoś
Staszek2.12 o 21:51

Moze gdyby nic nie robił, miałbym jakies zastrzezenia. ALE pełno inwestycji, w przychodni dodatkowi lekarze, dofinansowanie do pieców, kolejne drogi oddawane, ciągle go widać wśród mieszkańców. Ostatnio jak byłem w urzędzie to też wysłuchał, pogadał normalnie. Jak dla mnie naprawdę klasa burmistrz

Zgłoś
tymi2.12 o 21:43

Brawo Panie Burmistrzu! Szykuje się super wydarzenie!

Zgłoś
v2.12 o 21:22

Bawić się, cieszyć, kolędować, nie marudzić! Jest wspaniale!

Zgłoś
viktoria2.12 o 21:20

Nie widzę żadnej różnicy, kopia poprzednika, robi dokładnie to samo co pan Potyrała. Po co była ta zmiana.

Zgłoś
mariaż 2.12 o 21:16

To teraz gmina w kancelarii parafialnej ma biuro podawcze, czy parafia w gminie ma kancelarię? Pomieszanie z poplątaniem. A tak obiecywany Dom Kultury to szkoły zapewniają?

Zgłoś
282.12 o 21:07

Nie, burmistrz nie jest od dostarczania rozrywki! Ma dobrze gospodarować, a nie lać gorącą czekoladę czy słodzić watą. Tak krytykował poprzednika za skandaliczne funkcjonowanie przedszkola i obiecywał cuda. A tu przedszkole w coraz większej ruinie, nie ma kasy na nic, ful dzieciaków i nadal zmuszanie nauczycieli żeby pracowali jako skoczkowie. Tak krytykował a teraz jest jeszcze gorzej. No ale na rozrywki i nieustającą kampanię jest z czego czerpać.

Zgłoś
twardogórzanka2.12 o 19:58

@oli, podatnicy zapłacą i podatnicy skorzystają, każdy samorząd ma pieniądze z podatków, a obowiązkiem każdego włodarza jest dobrze tymi pieniędzmi gospodarować. To nie są "fanaberie czulinskiego", to jest obowiązek burmistrza zapewnić społeczności lokalnej jakieś rozrywki.. Taka impreza ma na celu zapewnienie jakiejś rozrywki mieszkańcom, Tobie się nie podoba, nie korzystaj. Dziwnym trafem żaden dziadek poprzednio nie zrealizował tyle inwestycji przez całą kadencję, co ten dzieciak przez rok. Komuś trudno zaakceptować, że teraz tyle pozytywnego się w gminie dzieje. Krytykować jest łatwo, gorzej podwinąć rękawy i wziąć się do roboty.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Zawirowania wokół Dworu Spalice
wczoraj/ Aktualności
Jasełkowy koncert Zielonej Żabki
wczoraj/ Aktualności
Handlował podrobioną odzieżą
wczoraj/ Aktualności
GCK zaprasza na spektakl grupy teatralnej
wczoraj/ Kultura
SPR zmierzy się z Żagwią
wczoraj/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube