reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 14 grudnia. Imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Starosta zadecyduje, kto dostanie premię

2.12 o 09:32Komentarzy: 46Kategoria: Aktualności
Starosta Jan Dżugaj wydał zarządzenie, na podstawie którego będzie mógł nagradzać premiami szefów powiatowych jednostek.


Starosta Jan Dżugaj

Starosta Jan Dżugaj kilka dni temu wydał zarządzenie w sprawie ustalenia zasad premiowania i nagradzania kierowników jednostek organizacyjnych powiatu oleśnickiego.

Dzięki niemu samorządowiec będzie mógł samodzielnie podjąć decyzję samodzielnie o wypłacie premii w wysokości do 20% wynagrodzenia zasadniczego danego szefa. Inną opcją jest pojawienie się "umotywowanego wniosku" wydziału sprawującego nadzór nad instytucją.

- Premia ma charakter uznaniowy i jest wynikiem oceny pracy i postawy, przysługuje kierownikom, którzy wykazali się zaangażowanie, inicjatywą lub dyspozycyjnością - informuje J. Dżugaj. Dokument zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2020 roku.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (46)

Pracownik3.12 o 23:19

Gdyby mnie przypadla taka premia, to pokazujac wlasne poczucie godnosci i honoru, wykupilbym Staroscie bilet na przejazdzke w jedna strone Koleją Transsyberyjską. Byleby nie uznano mnie za czlowieka tego czlowieka. TAK wlasnie bym zrobil. DOKLADNIE TAK!!! bo nie chcialbym byc na jezykach i wytykany palcami.

Zgłoś
wqrw3.12 o 12:58

co oznacza, że trzeba się wykazać "odpowiednią postawą"? Język jak z byłego systemu. Tam też przyznawano premie za postawę, wkład i zaangażowanie.

Zgłoś
takie są fakty3.12 o 07:16

nareszcie mamy prawdziwego gospodarza powiatu, kociński do pięt nie dorasta panu Jankowi!!!

Zgłoś
mad3.12 o 06:27

Brawo Pan Jan Dżugaj!

Zgłoś
Zbychu3.12 o 05:44

I dobrze wam tak, lejcie łzy i zaciskajcie kłt. Wszyscy tolerujcie to co robi ten czlowiek, ktory rosnie w sile bo mu pozwalacie. Co sie jeszcze musi wydarzyc zeby radni, zarząd i reszta poszli po rozum do glowy. Nic panu nie zrobią panie Janku. Wio do przodu.

Zgłoś
mad2.12 o 22:43

choć w sumie dzieląc premie, dzieli też urzędników na lepszych i gorszych ;))

Zgłoś
mad2.12 o 22:40

"dzieli urzędników premiami" - sorry ;))

Zgłoś
mad2.12 o 22:39

Nie znam Pana Jana Dżugaja, nie wnikam, czy sprawiedliwie dzieli urzędników premiami, ale co do zasady zgadzam się z nim - "Premia ma charakter uznaniowy i jest wynikiem oceny pracy i postawy, przysługuje kierownikom, którzy wykazali się zaangażowanie, inicjatywą lub dyspozycyjnością". Premia przyznawana wszystkim bez wyjątku przestaje spełniać swoje funkcje, nie motywuje do lepszej pracy, jest zwykłym dodatkiem do pensji

Zgłoś
Adam2.12 o 22:18

A może Stalinek

Zgłoś
Ktos2.12 o 21:43

Pan Jan to mały Adolfik ludzie się modlą sie by go usunęli pastwi się psychicznie nad każdym kto ma inne zdanie niż on jego wizie nadają się do warjatkowa tam by go doceniło !

Zgłoś
Ktos2.12 o 21:43

Pan Jan to mały Adolfik ludzie się modlą sie by go usunęli pastwi się psychicznie nad każdym kto ma inne zdanie niż on jego wizie nadają się do warjatkowa tam by go doceniło !

Zgłoś
balos2.12 o 21:39

nic to nikogo nie rusza co piszecie, co kogo powiat.. gdzie ci radni

Zgłoś
Twarogórzanka2.12 o 21:06

A KTO TO TAKI ZA PLECAMI DŻUGAJA?

Zgłoś
podatnik2.12 o 20:56

Czy ja dobrze rozumiem ? Ta za plecami dała prace niuni tego pana ? Acha to zrozumiałe ze nie musi martwić się o wysokie IQ - oj pomyliłam się - wysokie profity ...

Zgłoś
Alik2.12 o 20:45

Przez rok pastwił się psychicznie nad sekretarzem a teraz go odwołał to są metody pracy starosty

Zgłoś
Ktos2.12 o 20:44

To despota przydupasy i kable dostaną premie oczywiście Twardogóra się złapie resztę to śmieci dla niego poco ta rada powiatu nic nie robią dawno powinien w Twardogóra na Orlenie benzynę lać i szyby myć tragedia wykończy wszystkich !!! Po Pisie się wozicie ale wtedy ludzie byli pewni pracy a teraz...... niech spada tam z kad przyszedł !!!

Zgłoś
ISIS2.12 o 20:00

To co z ta przyczyna odwolania Sekretarza powiatu?. Zgodnie z informacja Starosty miala byc dzisiaj podana do publicznej wiadomosci! Łojeeesssso przeciez trzeba zaskoczyc, ze to taka taktyko - technika .Ale moze - jesli MO podala za Starostą termin ujawnienia, to moze jej sie uda i tresc podac chyba, ze wladza potrzebuje wiecej czasu na znalezienie powodu. Ile miesiecy?

Zgłoś
rewident2.12 o 19:59

w tej kadencji rada powiatu i zarząd niepotrzebnie biorą pieniądze

Zgłoś
MojaOlesnica.pl2.12 o 19:22

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
alik2.12 o 19:16

jak Rada mogła tekiemu dac taką władę on jest tak pazerny na władzę, i tak tepi wszystkich że przerósł już tego za wody

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Zawirowania wokół Dworu Spalice
wczoraj/ Aktualności
Jasełkowy koncert Zielonej Żabki
wczoraj/ Aktualności
Handlował podrobioną odzieżą
wczoraj/ Aktualności
GCK zaprasza na spektakl grupy teatralnej
wczoraj/ Kultura
SPR zmierzy się z Żagwią
wczoraj/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube