reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 5 czerwca. Imieniny Waltera, Bonifacego, Dobromira.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

COB dla Olka Kwietnia

Sport1.12.2019 o 11:38Komentarzy:
Cała Oleśnica Biega przygotowuje się do charytatywnej gry miejskiej dla Olka Kwietnia. Przedstawiciele stowarzyszenia spotkali się z chłopcem i jego rodziną.11-letni Aleksander Kwiecień z Sokołowic cierpi na zaburzenia rozwoju i afazję motoryczno-sensoryczną. Niedawno informowaliśmy o akcji polegającej na zbieraniu środków na jego leczenie. Natomiast 7 grudnia odbędzie się charytatywna gra miejska, organizowana przez stowarzyszenie Cała Oleśnica Biega.

Jego członkowie spotkali się wczoraj z rodziną chłopca. - Przy kawie i pysznym cieście jego mama opowiadała o funkcjonowaniu chłopca w nowej sytuacji, problemach z jakimi boryka się w szkole oraz w codziennym życiu. Staraliśmy się przekazać mnóstwo mocy, motywacji i pozytywnej energii. Pani Ania nie kryła wzruszenia z naszej propozycji pomocy. Już od pierwszych rozmów z początkiem telefonicznych widać jak najpierw nieśmiało po czym z każdą kolejną z rosnącym zaangażowaniem i pomysłami angażuje się w organizację biegu - informuje COB.

- Jest wdzięczna wszystkim sponsorom i darczyńcom i za naszym pośrednictwem przekazuje podziękowania. My już to wiemy jak ogromną wolę pomocy i dobre serca mają ludzie. Dlatego czekamy na Was na Rynku oleśnickim przy scenie koło wejścia do ratusza. Od godz 9.30 rozkładamy namioty, fanty do licytacji, przyjmujemy ciasta na sprzedaż i zbieramy pieniądze na terapię dla Olka- czytamy w komunikacie.

Zobacz też:
- Program wydarzenia
- Pomoc dla Olka Kwietnia!


rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube