reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 14 grudnia. Imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

COB dla Olka Kwietnia

1.12 o 11:38Komentarzy: Kategoria: Sport
Cała Oleśnica Biega przygotowuje się do charytatywnej gry miejskiej dla Olka Kwietnia. Przedstawiciele stowarzyszenia spotkali się z chłopcem i jego rodziną.11-letni Aleksander Kwiecień z Sokołowic cierpi na zaburzenia rozwoju i afazję motoryczno-sensoryczną. Niedawno informowaliśmy o akcji polegającej na zbieraniu środków na jego leczenie. Natomiast 7 grudnia odbędzie się charytatywna gra miejska, organizowana przez stowarzyszenie Cała Oleśnica Biega.

Jego członkowie spotkali się wczoraj z rodziną chłopca. - Przy kawie i pysznym cieście jego mama opowiadała o funkcjonowaniu chłopca w nowej sytuacji, problemach z jakimi boryka się w szkole oraz w codziennym życiu. Staraliśmy się przekazać mnóstwo mocy, motywacji i pozytywnej energii. Pani Ania nie kryła wzruszenia z naszej propozycji pomocy. Już od pierwszych rozmów z początkiem telefonicznych widać jak najpierw nieśmiało po czym z każdą kolejną z rosnącym zaangażowaniem i pomysłami angażuje się w organizację biegu - informuje COB.

- Jest wdzięczna wszystkim sponsorom i darczyńcom i za naszym pośrednictwem przekazuje podziękowania. My już to wiemy jak ogromną wolę pomocy i dobre serca mają ludzie. Dlatego czekamy na Was na Rynku oleśnickim przy scenie koło wejścia do ratusza. Od godz 9.30 rozkładamy namioty, fanty do licytacji, przyjmujemy ciasta na sprzedaż i zbieramy pieniądze na terapię dla Olka- czytamy w komunikacie.

Zobacz też:
- Program wydarzenia
- Pomoc dla Olka Kwietnia!


rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Komentarze Facebooka

reklama
Ostatnio dodane
Zawirowania wokół Dworu Spalice
wczoraj/ Aktualności
Jasełkowy koncert Zielonej Żabki
wczoraj/ Aktualności
Handlował podrobioną odzieżą
wczoraj/ Aktualności
GCK zaprasza na spektakl grupy teatralnej
wczoraj/ Kultura
SPR zmierzy się z Żagwią
wczoraj/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube