reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 3 czerwca. Imieniny Klotyldy, Leszka, Tamary.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Płatne parkowanie przy McDonald's

Aktualności1.12.2019 o 08:07Komentarzy: 108
Część klientów krytykuje wprowadzenie opłat za parkowanie przy restauracji sieci McDonald's w Oleśnicy. Warto wiedzieć, że bezpłatnie można pozostawić tam samochód przez godzinę, jeśli pobierze się bilet.


Jeden z czytelników otrzymał takie wezwanie do zapłaty za brak biletu parkingowego

McDonald’s jest jedną z największych na świecie sieci restauracji szybkiej obsługi. Rok temu otwarto pierwszy w powiecie oleśnickim i w samej Oleśnicy taki obiekt. Mieści się on przy ulicy Dobroszyckiej w Oleśnicy i w pobliżu dawnego węzła Dąbrowa trasy S8.

Nieruchomość ma 521 mkw powierzchni zabudowy i 460 mkw powierzchni użytkowej. Wydzielono tam m.in. kawiarnię, część restauracyjną, kuchnię i toalety, a w cieplejsze dni przy budynku otwierany jest plac zabaw. Są też okienka McDrive, przygotowane z myślą o obsłudze zmotoryzowanych klientów.


Część klientów krytykuje wprowadzenie poboru opłat za parkowanie

Niedawno otrzymaliśmy sygnały od czytelników, którzy przyjechali samochodem do restauracji. - Okazuje się, że wprowadzono tam płatne parkowanie. Nie wiedziałem o tym i mam teraz do zapłaty 95 złotych za brak uiszczonej opłaty - mówi nam jeden z klientów i krytykuje wprowadzone rozwiązanie.

Faktycznie, przy wjeździe widnieją stosowne oznaczenia z informacją o konieczności pobierania biletów. Co więcej, pierwsza godzina korzystania z parkingu jest bezpłatna. Prośbę o komentarz na temat wprowadzenia takiego rozwiązania wysłaliśmy kilka dni temu do biura prasowego McDonald’s. Odpowiedź firmy opublikujemy, jeśli otrzymamy od niej wiadomość.

Nieoficjalnie mówi się, że sieć chciała w ten sposób ukrócić parkowanie osób, które nie są klientami oraz przyspieszyć rotację klientów w samej restauracji. Podobne zasady dotyczące parkowania obowiązują m.in. przy oleśnickim sklepie Aldi.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (108)

anton5.12.2019 o 22:54

Koniec przesiadywania całymi dniami ! Przypominają ludziom że mają domy i nie są bezdomnymi a Mc Donalds nie jest poczekalnią dworcową !!!! Brawo wy !

Zgłoś
Obiektywnie patrząc3.12.2019 o 11:04

Prawidłowo

Zgłoś
Pedro2.12.2019 o 23:45

Np. Klawisz z Namyslowa blokuja 2 miejsca na okolo13godzin jadąc jednym autem na np klęczki.. he i inne cuda, a klientom miejsca blokują, brak czyli ... mądry wie co jest 5. Biznes 95zl to i tak malo...

Zgłoś
rpfgpvp2.12.2019 o 23:08

w tym macu stołuje się Oleśnicka ,,szlachta' stać ich na smieciowe żarcie to za parking też zapłacą

Zgłoś
Osoba2.12.2019 o 23:08

Ale o co chodzi, że parkują nie klienci? Przecież tam oprócz paszarni MC nic nie ma. W mieście rozum, ale w polu koło,torów juz nie ogarniam. No chyba ze maja problem z przesiadującym tom godzinami

Zgłoś
as2.12.2019 o 17:58

? czyli anty pis maczałeś w tym palce bo to śmierdzi.

Zgłoś
Mientus2.12.2019 o 17:27

Co dziś jemy na obiad?

Zgłoś
Teodor2.12.2019 o 17:25

Pejsatym mowię smacznego.

Zgłoś
Joł hoł2.12.2019 o 16:18

To ciężko ustawić znak, że parking bezpłatny dla klientów MC, odholowanie pozostawionych aut na koszt właściwie a każdy wie ile laweta kosztuje... Wyjeżdżam, kupuje bilet a przede mną dwa autokary po 50 osób, kolejka prawie pod s8 hehe, jak chcą tak robią, kto nie chce nie musi tam jechać, ja też już tam nie pojadę

Zgłoś
MojaOlesnica.pl2.12.2019 o 11:55

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube