reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Czytelniczka wygrała książki dla biblioteki

Kultura27.11.2019 o 08:26Komentarzy:
Czytelniczka Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja wygrała dla niej pakiet książek od wydawnictwa Muza!* * *

Takie historie i takich czytelników UWIELBIAMY.

W październiku 2019 r. Wydawnictwo MUZA SA, w ramach promocji najnowszej książki „SZEPTACZ” Alexa Northa, ogłosiło na Facebookowym profilu Szeptacz konkurs.

Zasady były proste: każdy czytelnik mógł pod konkursowym postem zgłosić wybraną bibliotekę wraz uzasadnieniem dlaczego właśnie ona powinna otrzymać książki. Zadaniem Komisji Konkursowej był następnie wybór 100 bibliotek, z których każda miała otrzymać po 10 książek z oferty Wydawnictwa Muza.

Mogą się Państwo domyślić jak wielkie i pozytywne było nasze zaskoczenie gdy skontaktowała się z nami Pani Ania – czytelniczka zarejestrowana w naszej bibliotece – by poinformować, że jej komentarz wygrał dla Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja pakiet książek od Wydawnictwa Muza.

Pani Ani raz jeszcze dziękujemy i pragniemy poinformować, że książki dotarły i już za moment trafią na biblioteczne półki.

Drodzy Czytelnicy - poprosimy zatem o wielkie brawa dla Pani Ani!

A oto „zwycięski komentarz” wraz z uzasadnieniem Pani Ani.

„Zgłaszam Oleśnicką Bibliotekę Publiczną im. Mikołaja Reja przy ul. Reja 10, miasto Oleśnica, woj. dolnośląskie. Nasza biblioteka jest intelektualnym sercem miasta Oleśnicy. Często są tutaj organizowane wieczorki literackie, spotkania z podróżnikami, odbywają się regularne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych (szydełkowanie, malarstwo, dyskusyjne kluby książki, żywa biblioteka, noce w bibliotece). Podziwiam to miejsce i pasję i zaangażowanie pracujących tam ludzi. Nasza biblioteka zasługuje na docenienie swojej działalności na rzecz lokalnej społeczności i podarowanie jej książek. Byłby to wspaniały prezent dla biblioteki i jej czytelników.”

Oleśnicka Biblioteka Publiczna

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube