reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 14 grudnia. Imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Czytelniczka wygrała książki dla biblioteki

27.11 o 08:26Komentarzy: Kategoria: Kultura
Czytelniczka Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja wygrała dla niej pakiet książek od wydawnictwa Muza!* * *

Takie historie i takich czytelników UWIELBIAMY.

W październiku 2019 r. Wydawnictwo MUZA SA, w ramach promocji najnowszej książki „SZEPTACZ” Alexa Northa, ogłosiło na Facebookowym profilu Szeptacz konkurs.

Zasady były proste: każdy czytelnik mógł pod konkursowym postem zgłosić wybraną bibliotekę wraz uzasadnieniem dlaczego właśnie ona powinna otrzymać książki. Zadaniem Komisji Konkursowej był następnie wybór 100 bibliotek, z których każda miała otrzymać po 10 książek z oferty Wydawnictwa Muza.

Mogą się Państwo domyślić jak wielkie i pozytywne było nasze zaskoczenie gdy skontaktowała się z nami Pani Ania – czytelniczka zarejestrowana w naszej bibliotece – by poinformować, że jej komentarz wygrał dla Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja pakiet książek od Wydawnictwa Muza.

Pani Ani raz jeszcze dziękujemy i pragniemy poinformować, że książki dotarły i już za moment trafią na biblioteczne półki.

Drodzy Czytelnicy - poprosimy zatem o wielkie brawa dla Pani Ani!

A oto „zwycięski komentarz” wraz z uzasadnieniem Pani Ani.

„Zgłaszam Oleśnicką Bibliotekę Publiczną im. Mikołaja Reja przy ul. Reja 10, miasto Oleśnica, woj. dolnośląskie. Nasza biblioteka jest intelektualnym sercem miasta Oleśnicy. Często są tutaj organizowane wieczorki literackie, spotkania z podróżnikami, odbywają się regularne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych (szydełkowanie, malarstwo, dyskusyjne kluby książki, żywa biblioteka, noce w bibliotece). Podziwiam to miejsce i pasję i zaangażowanie pracujących tam ludzi. Nasza biblioteka zasługuje na docenienie swojej działalności na rzecz lokalnej społeczności i podarowanie jej książek. Byłby to wspaniały prezent dla biblioteki i jej czytelników.”

Oleśnicka Biblioteka Publiczna

* * *

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Komentarze Facebooka

reklama
Ostatnio dodane
Zawirowania wokół Dworu Spalice
wczoraj/ Aktualności
Jasełkowy koncert Zielonej Żabki
wczoraj/ Aktualności
Handlował podrobioną odzieżą
wczoraj/ Aktualności
GCK zaprasza na spektakl grupy teatralnej
wczoraj/ Kultura
SPR zmierzy się z Żagwią
wczoraj/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube