reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 6 sierpnia. Imieniny Jakuba, Sławy, Sykstusa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Oleśniczanka w finale konkursu Miss Polonia

Ciekawostki24.11.2019 o 22:21Komentarzy:
Oleśniczanka Marcelina Urbańska znalazła się w finale konkursu Miss Polonia 2019. Jednak korona będzie należała do kogoś innego.W tegorocznej edycji konkursu Miss Polonia Dolny Śląsk reprezentowała 19-letnia Marcelina Urbańska z Oleśnicy. W czerwcu tego roku, podczas Gali Finałowej Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019, Marcelina otrzymała tytuł drugiej wicemiss.

5 lipca w Atlas Arenie w Łodzi spośród osiemdziesięciu kandydatek wyłoniono dwadzieścia najpiękniejszych Polek, między innymi reprezentantkę naszego województwa. Dziś w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku wzięła w ostatnim etapie zmagań o Bursztynową Koronę i tytuł Miss Polonia 2019. Znalazła się w tym samym w gronie dwudziestu najpiękniejszych Polek. Niestety, nie weszła w skład ścisłej, finałowej piątki.

Przypomnijmy, na co dzień Marcelina jest studentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Biomechanika Inżynierska. Jej największą pasją jest sport, chętnie pływa, biega i ćwiczy na siłowni. Dodatkowo interesuje się gotowaniem, szkicowaniem, modelingiem oraz poznawaniem języków. Jej największym marzeniem jest ukończenie studiów oraz praca w zawodzie inżyniera. W przyszłości chciałaby być doktorem inżynierem biomechaniki i posiadać własną, innowacyjną firmę.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube