reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zespół Leszczynki podsumowuje projekt [ZDJĘCIA]

Kultura23.11.2019 o 16:25Komentarzy:
Zespół Leszczynki podsumował projekt związany z dziedzictwem, tradycją i obrzędami na terenie Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaDzisiaj w świetlicy w Dobrej odbyło się podsumowanie projektu pod nazwą "Dziedzictwo, tradycja, obrzędy kultywowane przez Zespół Leszczynki na terenie Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa".

Gości powitała kierownik zespołu Urszula Maleszka. W programie wydarzenia znalazło się m.in. przedstawienie, omówienie dokonań, efektów i wyników zrealizowanego zadania, prezentacja zakupionych elementów strojów i obuwia, występ zespołów ludowych, pokaz potraw i kultywowanych tradycji kulinarnych, poczęstunek oraz zabawa.

- Zadanie jest współfinansowane ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach Przedsięwzięcia VI. „Dobra Widawa” nasze dziedzictwo i tożsamość – projekt grantowy - informuje zespół Leszczynki.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube