reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Oleśnica w czterech porach roku

Aktualności22.11.2019 o 16:00Komentarzy:
Nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy zapraszają do udziału w konkursie "Oleśnica w czterech porach roku"."Oleśnica w czterech porach roku" to cykliczny konkurs plastyczny zorganizowany przez nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy. Jest on adresowany dla oleśnickich uczniów szkół podstawowych klas 0-3.

- Celem organizowanego konkursu jest zapoznanie najmłodszych uczniów z ciekawymi obiektami i miejscami znajdującymi się w naszym mieście, zachęcanie dzieci do czynnego wypoczynku na łonie natury oraz rozwijaniem wrażliwości artystycznej dziecka, umiejętności przekazywania swoich wrażeń, emocji za pomocą środków plastycznych. Naszym zamiarem poza organizacją jednego z wielu konkurów, które pojawiają się w szkołach, jest stworzenie czegoś nowego, ciekawego, niepowtarzalnego - mówią Marta Sadłowska, Monika Morawska i Anna Rusnak z "Jedynki".

- Dlatego wpadłyśmy na pomysł, że fajnie będzie zebrać wszystkie nagrodzone prace w jedną całość, a tą całością będzie kalendarz szkolny składający się z prac dzieci, który zostanie opublikowany i wydany w przyszłym roku szkolnym. Dzięki temu działaniu, mamy możliwość promowania telnetu dzieci oraz pomaganiu innym. Mówiąc pomaganie, mamy na myśli to, że wszystkie środki zebrane ze sprzedaży kalendarza chcemy przekazać na cele charytatywne jednej z oleśnickich organizacji. Mamy ogromną nadzieję, że poprzez umieszczony artykuł pozyskamy sponsorów, którzy zechcą włączyć się w tak szlachetną idę, jaką jest niesienie pomocy innym. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie - dodają organizatorki przedsięwzięcia.

Termin dostarczania prac z tematem przewodnim jesieni i kartami zgłoszeniowymi w SP1 mija 25 listopada. Dzięki nim powstanie kalendarz na rok szkolny 2020/21

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube