reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 12 grudnia. Imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Oleśnica w czterech porach roku

22.11 o 16:00Komentarzy: Kategoria: Aktualności
Nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy zapraszają do udziału w konkursie "Oleśnica w czterech porach roku"."Oleśnica w czterech porach roku" to cykliczny konkurs plastyczny zorganizowany przez nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 1 im. Książąt Oleśnickich w Oleśnicy. Jest on adresowany dla oleśnickich uczniów szkół podstawowych klas 0-3.

- Celem organizowanego konkursu jest zapoznanie najmłodszych uczniów z ciekawymi obiektami i miejscami znajdującymi się w naszym mieście, zachęcanie dzieci do czynnego wypoczynku na łonie natury oraz rozwijaniem wrażliwości artystycznej dziecka, umiejętności przekazywania swoich wrażeń, emocji za pomocą środków plastycznych. Naszym zamiarem poza organizacją jednego z wielu konkurów, które pojawiają się w szkołach, jest stworzenie czegoś nowego, ciekawego, niepowtarzalnego - mówią Marta Sadłowska, Monika Morawska i Anna Rusnak z "Jedynki".

- Dlatego wpadłyśmy na pomysł, że fajnie będzie zebrać wszystkie nagrodzone prace w jedną całość, a tą całością będzie kalendarz szkolny składający się z prac dzieci, który zostanie opublikowany i wydany w przyszłym roku szkolnym. Dzięki temu działaniu, mamy możliwość promowania telnetu dzieci oraz pomaganiu innym. Mówiąc pomaganie, mamy na myśli to, że wszystkie środki zebrane ze sprzedaży kalendarza chcemy przekazać na cele charytatywne jednej z oleśnickich organizacji. Mamy ogromną nadzieję, że poprzez umieszczony artykuł pozyskamy sponsorów, którzy zechcą włączyć się w tak szlachetną idę, jaką jest niesienie pomocy innym. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie - dodają organizatorki przedsięwzięcia.

Termin dostarczania prac z tematem przewodnim jesieni i kartami zgłoszeniowymi w SP1 mija 25 listopada. Dzięki nim powstanie kalendarz na rok szkolny 2020/21

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Komentarze Facebooka

reklama
Ostatnio dodane
Jedna osoba nie żyje po wybuchu pieca!
dzisiaj o 19:46/ Aktualności
Laur Oleśnickiego Wolontariatu
dzisiaj o 19:35/ Aktualności
Staranował stojak rowerowy pod MOKiS
dzisiaj o 18:55/ Aktualności
Jasełka uczniów w ZPS
dzisiaj o 16:51/ Kultura
Koniec remontu fragmentu muru obronnego
dzisiaj o 14:41/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube