reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Poranny szturm na lumpeks

Ciekawostki19.11.2019 o 20:02Komentarzy: 71
Czytelnik podzielił się z nami swoją obserwacją na temat tego, co przyciąga klientki i co dzieje się pod sklepem z odzieżą używaną przy ulicy Kilińskiego w Oleśnicy.- W każdy wtorek zbiera się spora "zorganizowana grupa" pod jednym ze sklepów z używaną odzieżą. Przed godziną zero, czyli 9, ta grupa zaczyna napierać na drzwi, używając przy tym łokci. Każdy centymetr jest kontrolowany przez stojące tam panie. Mało tego, po dostaniu się do środka jedna pani biegnie do wieszaków, zaczyna ściągać wszystko, co jest w zasięgu ręki i rzuca na kupkę. A druga pani stoi i pilnuje tej kupki rzeczy. Wygląda to tak komediowo, że gdybym tego nie zobaczył na własne oczy, nie uwierzyłbym. Jeśli mogę coś doradzić, to lepiej nie zabierać ze sobą dzieci, chyba że po porannym natarciu - informuje czytelnik.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (71)

Obserwator13.12.2019 o 23:06

Co za bzdury przepełnione zawistnym podejściem typowej chorej z zazdrości osoby która i tak nic nie kupi a będzie narzekala na tych co kupują

Zgłoś
Klientka27.11.2019 o 19:00

Bardzo lubię kupować w tym sklepie, mam stamtąd wiele ładnych, modnych i przede wszystkim tanich rzeczy do tego panie sprzedawczyni są bardzo miłe. To normalne, że zainteresowanie tym miejscem jest tak duże, ceny i wybór przyciągają klientki.

Zgłoś
ubu23.11.2019 o 08:39

Fashionistki z Fejzbuka :P

Zgłoś
...22.11.2019 o 18:39

Pozniej sprzedawane na olx

Zgłoś
Olo22.11.2019 o 14:56

Wpadnę nagrać ta mafie lumpeksowa we wtorek

Zgłoś
Miki21.11.2019 o 21:40

Prawda w oczy kole!?Jest to bezcenne!!

Zgłoś
Ola21.11.2019 o 18:43

Często ceny w lumpeksach są wyższe niż w sklepie z nowymi rzeczami! Ludzie mają jakiegoś świra i wydaje im się że jak kupił w lumpie to już tylko Gucci, Armani czy Louis Vuitton

Zgłoś
bezcenne21.11.2019 o 18:22

Komentarze śwrów kartoflanych!

Zgłoś
Miki21.11.2019 o 09:23

Zawsze stoją te same osoby.Pan z synem i żoną zgarnia buty jak leci,każdy z rodziny ma wiedzieć,gdzie biec zaraz po otwarciu, role zostały podzielone.Ciekawa jestem,czy kierownictwo wie jak odbywa się sprzedaź w ich sklepie!?!?Później targ niedzielny przy Koronie albo i internet.Bardzo rzadko tam wchodzę,ale zawsze widzę te same osoby.Jak jesteś człowieku nie zorganizowany to szans nie masz,aby coś fajnego kupić.To jest cała prawda o lumpeksie na Kilińskiego.

Zgłoś
Miki21.11.2019 o 09:06

Stoją zawsze te same osoby od miesięcy,nawet rodziny przyprowadzają. Pan z synem i żona, widziałam na własne oczy jak zgarniał buty," jak leciało". Wystawiają potem towar w internecie,albo sprzedają we Wrocławiu przy Koronie w niedzielę.Jest to jakaś forma zarobkowania,ale dlaczego mają kuppwaç ciągle te same osoby!?!?Bardzo rzadko tam zaglądam,i widzę ciągle te same twarze.Niewiem czy szefostwo tego lumpeksu się w jaki sposób odbywa się sprzedaż.Po wykupieniu najbardziej fajnych rzeczy przy porannym szturmie,można już później nie wchodzić,bo zostaje sam chłam.Może jest jakiś sposób na to,aby to zmienić!?! Wystarczy pomyśleć!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube