reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Miss Polonia z Oleśnicy?

Ciekawostki13.11.2019 o 08:14Komentarzy:
Już 24 listopada podczas gali finałowej konkursu Miss Polonia w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku poznamy najpiękniejszą Polkę. Czy zostanie nią oleśniczanka Marcelina Urbańska?W tegorocznej edycji konkursu Miss Polonia Dolny Śląsk reprezentować będzie 19-letnia Marcelina Urbańska z Oleśnicy. W czerwcu tego roku, podczas Gali Finałowej Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2019 Marcelina otrzymała tytuł drugiej wicemiss. 5 lipca w Atlas Arenie w Łodzi spośród osiemdziesięciu kandydatek wyłoniono dwadzieścia najpiękniejszych Polek, między innymi reprezentantkę naszego województwa. Już za niecały miesiąc Marcelina weźmie udział w ostatnim etapie zmagań o Bursztynową Koronę i tytuł Miss Polonia 2019.

Na co dzień Marcelina jest studentką Politechniki Wrocławskiej na kierunku Biomechanika Inżynierska. Jej największą pasją jest sport, chętnie pływa, biega i ćwiczy na siłowni. Dodatkowo interesuje się gotowaniem, szkicowaniem, modelingiem oraz poznawaniem języków. Jej największym marzeniem jest ukończenie studiów oraz praca w zawodzie inżyniera. W przyszłości chciałaby być doktorem inżynierem biomechaniki i posiadać własną, innowacyjną firmę.- Uważam, że Marcelina ma bardzo duże szanse na to, aby po 10 latach przywieźć bursztynową koronę na Dolny Śląsk. Współpracowaliśmy przez kilka miesięcy i ze swoją przebojowością, inteligencją oraz determinacją jest w stanie zajść naprawdę daleko. Marcelina jest nie tylko piękna, posiada wiele innych cech, które czynią z niej idealną kandydatkę do tytułu Miss Polonia 2019. Jestem pewien, że 24 listopada cały Dolny Śląsk będzie trzymał za nią kciuki - mówi Paweł Zabilski, koordynator konkursu i przedstawiciel Grupy FLPR.

- Przypominamy, że konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego rozpoczął już castingi do tegorocznej edycji. Wszystkie osoby, które tak jak Marcelina pragną reprezentować swoje województwo podczas ogólnopolskiej edycji konkursu zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń poprzez stronę internetową http://misspoloniadolnegoslaska.com.pl/zostan-miss/ - informują organizatorzy.

- Jeśli chcecie aby Marcelina znalazła się w finałowej piątce konkursu Miss Polonia oraz otrzymała tytuł Miss Publiczności możecie wysłać SMS o treści MISSPOLONIA.14 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms) - czytamy w komunikacie.

rd, źródło: mat. prasowe FLPR

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube