reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 14 lipca. Imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Bajkstajlowa dostawa książek

Kultura9.11.2019 o 07:02Komentarzy:
Grupa Oleśnica Bajk Stajl weźmie udział w wyjątkowej dostawie rowerowej z Wrocławia do Oleśnicy!


fot. Sebastian Paszkiewicz

* * *

To będzie wyjątkowa „dostawa”!

Niemal 1000 książek, 8 zjawiskowych rowerów transportowych i 60 km do pokonania! Tak niezwykłej akcji rowerowej, w dodatku w połowie jesieni, chyba jeszcze u nas nie było! A to wszystko efekt współpracy czterech nadzwyczajnych partnerów!

W wyniku kooperacji Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja (Biblioteka w Oleśnicy), Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu z siedzibą we Wrocławiu, Wrocławscy Kurierzy Rowerowi, oleśnickiej grupy rowerowej Oleśnica Bajk Stajl i sympatyków rowerów cargo z Wrocławia dnia 23.11. (sobota) na trasie ze stolicy dolnego śląska do oleśnickiej biblioteki zorganizowany będzie spektakularny przewóz ponad 30 paczek z książkami, które trafią następnie do Dyskusyjnych Klubów Książek działających na terenie powiatu oleśnickiego.

Ta nietypowa inicjatywa, oprócz wsparcia bibliotek w codziennej pracy z czytelnikami i mieszkańcami, udowadnia także jak uniwersalnym, ekologicznym i praktycznym rozwiązaniem jest transport rowerowy. Dzięki zaangażowaniu Wrocławskich Kurierów Rowerowych, którzy od wielu lat prężnie rozwijają swoją działalność we Wrocławiu, akcja promować będzie nie tylko idee zrównoważonego transportu ale także pokaże jak pasja przepełniona odrobiną szaleństwa łączyć może różnorodne organizacje i instytucje w realizacji wspólnych celów.

Start „dostawy” zaplanowany jest na 23.11.2019 (sobota), na godzinę 08.30.

Oleśnica Bajk Stajl

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube