reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 14 lipca. Imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Robią origami, aby pomóc Natanowi [ZDJĘCIA]

Aktualności6.11.2019 o 17:22Komentarzy:
Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja zorganizowała akcję pomocy dla swojego ucznia Natana Dolińskiego, który wymaga rehabilitacji.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia- Natanek urodził się w październiku 2010 roku z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem oraz porażeniem kończyn dolnych. Od pierwszych dni syn jest ćwiczony i ma dużą szansę na samodzielne poruszanie się pod warunkiem bardzo intensywnej rehabilitacji. Niestety barierą są jej koszty, liczone w tysiącach złotych - informowali niedawno rodzice Natana Dolińskiego.

- Natan jest chłopcem, który porusza się na wózku i jest uczniem naszej szkoły. Wymaga stałej, kosztownej rehabilitacji. Możemy mu pomóc składając żurawie z papieru. Potrzeba ich aż 1000. W bibliotece "Pod Pegazem" odbędzie się kilka spotkań, na których takie żurawie będą składane. Liczą się wszystkie sprytne paluszki - zapowiadała wydarzenie "Szóstka".

Dzisiaj odbyło się pierwsze takie spotkanie. Organizatorzy z Oleśnickiej Biblioteki Publicznej mają nadzieję, że znajdą się kupcy na wykonane prace, którzy tym samym zechcą dołożyć swoją cegiełkę dla Natana.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube