reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 26 maja. Imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Pokaż, że jesteś dumny z bycia Polakiem!

Aktualności6.11.2019 o 09:12Komentarzy: 153
- 11 listopada - w Święto Niepodległości - wywieśmy flagi narodowe. Uczcijmy godnie dzień, w którym wspominamy przywrócenie Polski na mapę świata. Pokaż, że jesteś dumny z bycia Polakiem! Wywieś flagę razem z nami! - apeluje Urząd Miasta Oleśnicy.źródło: UMO

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (153)

Anty PiS12.11.2019 o 10:19

Jan Bodakowski gwałci zwierzęta

Zgłoś
prawda czasu10.11.2019 o 08:59

do mad jak nie masz za co to wracaj do czworakow (bastionu dojnych) i zalatwiaj sie za stodołą ze swoja zgrają !

Zgłoś
mad9.11.2019 o 10:28

Kiedyś, za "komuny", tak nawet "komuniści" nie byli takimi "bolszewikami". Na cmentarzu pomnik wdzięczności jeszcze stoi, idź i podziękuj, my nie mamy za co.

Zgłoś
ludzki pan?9.11.2019 o 08:28

@ ".." sluchaj łyku ,żeby nie bolszewicka filozofia to bys na skróconym lancuchu szczekał u swego pana i plebana a tak dzisiaj możesz wylewac wasze wydojone pomyje na normalnie myslących patryjotow Polakow !

Zgłoś
mad8.11.2019 o 23:17

Panie Edmundzie, nie wszystko toczy się w naszym kraju tak, jak byśmy tego chcieli, ja np. nie jestem dumny z wyczynów naszego europosła Roberta Biedronia, ale to nie znaczy, że nie mogę być dumnym Polakiem. Rosjanie też są dumnym narodem, kochają swoją ojczyznę i to bez względu na to, kto rządzi w ich kraju, a pan ma dylemat, czy być dumnym Polakiem.

Zgłoś
".."8.11.2019 o 22:57

Filozofia bolszewicka to teoria źle przemyślana, prymitywna, dyletancka, pełna niejasności i sprzeczności. Cała filozofia bolszewicka urąga zasadom naukowym. Wyrazem sprzeczności w filozofii bolszewickiej było jednoczesne uznawanie i realizmu (prawda zdeterminowana stanem faktycznym) i pragmatyzmu (o tym, co jest prawdą, decydują potrzeby). Styl uzasadnień bolszewickich raził szokującą dogmatyka (dogmaty bolszewickie często podawane były bez uzasadnienia, bolszewicy dowodzili, wykorzystując tylko autorytet bolszewickich proroków). Bolszewicy dogmatycznie, bez dowodzenia, głosili, że ich przeciwnicy się mylą. Bolszewicy ignorowali całkowicie europejską naukę, nie odwołują się do niej.

Zgłoś
Chłopak Ze WSI8.11.2019 o 22:39

św.prawda vel Edmuntowicz, ta TW "Anna" od rana do wieczora lży Kościół, lży katolików i lży ich wiarę bo wie, że stoją za nim Siły Wyższe, których niby nie ma! Te siły są tylko przyjęły wyższą formę istnienia tak, że nikt tych sil nie może zobaczyć! To te siły wymuszają brak możliwości kasowania nawet najbardziej obrzydliwych wpisów Edmunta- Edmuntowicza??

Zgłoś
Chłopak Ze WSI8.11.2019 o 22:36

św.prawda vel Edmuntowicz, ta TW "Anna" od rana do wieczora lży Kościół, lży katolików i lży ich wiarę bo wie, że stoją za nim Siły Wyższe, których niby nie ma! Te siły są tylko przyjęły wyższą formę istnienia tak, że nikt tych sil nie może zobaczyć! To te siły brak możliwości kasowania nawet najbardziej obrzydliwych wpisów Edmunta- Edmuntowicza??

Zgłoś
św. prawda8.11.2019 o 19:09

Olesniczanie sa dumni z tego że nie kto inni jak bohaterscy bracia Rosjanie pokonali hitlerowcow i dali Polsce rozwiniete kulturowo i gospodarczo ziemie zachodnie w tym Olesnice chwala bohaterom

Zgłoś
Jan Prawda8.11.2019 o 18:52

Jan Bodakowski słusznie zauważył, że zachód nie zdawał nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia jakim była i jest nieustanna ofensywa propagandowa i militarna sowietów i obecnie Rosji. Zachód nie zdawał i nie zdaje sobie sprawy z istoty bolszewizmu. Dopiero studia nad filozofią bolszewicką pozwalają zrozumieć jakim zagrożeniem jest bolszewizm, dostrzec że bolszewicy bezwstydnie w swojej filozofii manifestują totalitarne cele i metody. Studia nad filozofią bolszewicką pozwalają dostrzec ze zbrodnicza praktyka i zbrodnicze cele bolszewizmu wynikają ze zbrodniczej filozofii bolszewickiej.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube