reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 14 lipca. Imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Piotr Machalica w MOKiS-ie

Kultura26.10.2019 o 18:45Komentarzy: 4
Piotr Machalica wystąpił w MOKuS-ie w ramach 8. Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa.* * *

RECITAL PIOTRA MACHALICY ,,KOFTA”

Po udanych projektach poświęconych Wojciechowi Młynarskiemu i Janowi Wołkowi, Piotr Machalica zmierzy się z twórczością kolejnego wybitnego polskiego poety – Jonasza Kofty. Fascynacja Piotra Machalicy twórczością Jonasza Kofty i współpraca z doskonałym kompozytorem, aranżerem i akompaniatorem Wojciechem Borkowskim sprawiła, że usłyszycie Państwo dojrzały, nienachalny, melancholijny i zabawny koncert. Ciepły głos aktora, przemyślane interpretacje i ciekawe aranżacje wybrzmią w takich utworach jak np. „Pamiętajcie o ogrodach”, „Jakoś leci”, „Niedomówienie”, „Jej portret”, „Podróżą każda miłość jest” czy „Wakacje z blondynką”.

„W czterech spektaklach, nad którymi pracowałam przed laty – „Zimy żal”, „Big Zbig Show”, „Zimy żal”, „Młynarski – trzy elementy” – występował Piotr.

Bez niego te przedstawienia byłyby inne. Był doskonały. Często słyszałam od ludzi, którzy znali go tylko ze sceny „jaki to musi być ciepły człowiek! Chciałoby się do niego przytulić!”. Bo Piotr ma ciepło w głosie i w uśmiechu. I ogrzewa nas nimi. Jak stary kaflowy piec. A to w dzisiejszych czasach – unikat! Warto także przytulić się do tych pięknych piosenek. Ja już to zrobiłam i nie żałuję!”, Magda Umer

MOKiS

* * *rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (4)

Spaniały polski człowiek 28.10.2019 o 08:30

Zlotopolscy się skonczyli to trzeba po wioskach jeździć z repertuarem, żeby kredyty spłacić.

Zgłoś
Stanisław Tym 27.10.2019 o 07:28

Komentarz nr 2 brzmi : słabo było , odnoszę wrażenia ze chyba były jednak dwa koncerty Pana Piotra Machalicy , ten zacytowany komentarz i drugi na olesnica 24 , na tym co byłem był wspaniały ,dobrze przyjęty przez publiczność , bardzo energetyczny doskonała forma muzyczna i oczywiście wspaniały głos Pana Piotra . Czasami mam wrażenie , że piszemy żeby pisać bez zastanowienia . Piotr Machalica ma bardzo duży dorobek artystyczny , zdobył go ciężka pracą . Może następnym razem popatrzcie Państwo na jaki koncert idziecie , bo to napewno nie było Disco Polo . Stanisław Tym

Zgłoś
Tleśnkcka27.10.2019 o 00:05

świetny głos, super piosenki, porządny artysta wystąpił dla nas

Zgłoś
m26.10.2019 o 22:47

słabo było, bardzo... :-(

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube