reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zapisy na gminne turnieje

Sport23.10.2019 o 11:57Komentarzy: 0
Gminny Ośrodek Kultury Oleśnica zaprasza na turnieje piłki siatkowej kobiet i mężczyzn oraz turnieje o Puchar Niepodległości.Turnieje piłki siatkowej kobiet i mężczyzn

27 października w niedzielę w gminnej hali sportowej w Oleśnicy przeprowadzone zostaną turnieje w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. Rywalizacja kobiet rozpocznie się od godz. 9
i uczestniczyć w niej będą reprezentacje Nowoszyc, Wszechświętego, Cieśli, Świerznej oraz Kępna. Turniej mężczyzn rozpocznie się ok. godz. 13:30 z udziałem drużyn z Poniatowic, Cieśli, Świerznej, Gręboszyc oraz z Parzewa.

Turnieje o Puchar Niepodległości

9 listopada przeprowadzony zostanie turniej o Puchar Niepodległości w halowej piłce nożnej seniorów,a 10 listopada turnieje w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 31 października (czwartek) w dziale sportu i rekreacji Gminnego Ośrodka Kultury Oleśnica - tel. 71 721 87 27.

źródło: GOK Oleśnica

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube