reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 29 października. Imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Rewitalizacja terenu przy Rzemieślniczej

Aktualności23.10.2019 o 10:52Komentarzy: 22
Za kwotę niemal 15 tysięcy złotych powstaną trzy koncepcje na zagospodarowanie terenu przy ulicy Rzemieślniczej w Oleśnicy, gdzie mieszczą się drewniane rzeźby.


fot. ZBK

Zakład Budynków Komunalnych w Oleśnicy rozstrzygnął zapytanie ofertowe na sporządzenie trzech koncepcji oraz dokumentacji zawierającej: projekt zagospodarowanie terenu, projekty wykonawcze, kosztorys inwestorski, przedmiar robót, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych na zagospodarowanie terenu przy ul. Rzemieślniczej w Oleśnicy.

Zgłosiło się kilka firm, ale na wykonanie zadania wybrano podmiot ARCHITEKCI Pracownia Projektowo-Kosztorysowo-Budowlana Małgorzata Szałek, który ma je wykonać za niecałe 15 tysięcy złotych. Przedsiębiorstwo zaoferowało najniższą kwotę. Koncepcja ma zostać przekazana ZBK nie później niż do 15 grudnia.

Jak dowiedział się portal MojaOlesnica.pl, w koncepcjach należy uwzględnić m.in. umiejscowienie drewnianych rzeźb wraz z ich podstawami, ciągi komunikacyjne, rewitalizację terenu zielonego oraz elementy małej architektury.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (22)

ssc23.10.2019 o 11:38

Betonowy jaś was zabetonuje hehe

Zgłoś
realista23.10.2019 o 11:10

Zabetonują wszystko znając życie.Głównym celem zapewne i tak jest odświeżenie tego terenu przed sprzedażą działki po drugiej stronie ulicy. Pewnie już dogadane z którymś z deweloperów...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube