reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 26 maja. Imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Mistrzowie parkowania cz. 55

Ciekawostki20.10.2019 o 08:36Komentarzy: 50
Czas na kolejną odsłonę lokalnych mistrzów parkowania. Są to kierowcy, którzy najwyraźniej nie myślą o uczestnikach ruchu - zarówno pieszych, jak i poruszających się innymi pojazdami.

Portal MojaOlesnica.pl prezentuje kolejną odsłonę mistrzów parkowania, czyli kierowców, którzy zdecydowanie nie świecą przykładem. Zasady publikacji są proste. Wystarczy wysłać do nas zdjęcie "mistrza", opisać je, a następnie wybierzemy najciekawsze propozycje do publikacji.

Oleśnicki Lidl czasem przeżywa oblężenie. Ale w tym przypadku gdyby nie drzwi, kierowca chyba skusiłby się na wjazd do środka sklepu.


Otwierać drzwi, bo nie lubię parkingu ram pam pam pam!

Ulica Bratnia. Seat zaparkowany w taki sposób, że blokuje chodnik.


Ktoś nie pomyślał o pieszych

Kolejna sytuacja z Oleśnicy. Parkowanie tuż przed przejściem dla pieszych nie jest dobrym wyborem. - Co tam, że zasłaniam przejście. To ja mogę, bo znak jest od tyłu - ironizuje czytelnik.


Nie idźcie tą drogą!

- Oleśnica, ul. Paderewskiego pod szkołą podstawową. Mówią, że BMW to nie marka, a stan umysłu... chyba coś w tym jest. "Nie, no dobrze, niech sobie stoi w zieleni" cyt. "Poszukiwany, poszukiwana" (1972) - napisał autor zdjęcia.


Kierowca powinien się zazielenić... ze wstydu!

- Dzisiaj rano koleżanka chciała przejechać po chodniku wózkiem z dzieckiem i jak miała to zrobić? - pyta mieszkaniec.


Może należałoby przeskoczyć?

Sytuacja z ulicy Maczka w Oleśnicy. - Słynna w "Mistrzach parkowania" właścicielka widocznego auta, niestety nadal nie potrafi prawidłowo go zaparkować - czytamy w wiadomości.


Miłośniczka zieleni?

- Czy to jest dobrze zaparkowany samochód? Wszystkie cztery koła na chodniku tuż przy przejściu dla pieszych - informuje przechodzeń.


Ładnie się wkomponował w pustą przestrzeń chodnikową

- Miszczu parkowania koło piekarni na Kazimierza wielkiego - relacjonuje nasz czytelnik.


"Pożeracz" chodnika

Ulica 3 Maja w Oleśnicy. Samochód firmy meblarskiej, prawdopodobnie na czas rozładunku, zaparkował na przejściu dla pieszych! Co tam, przechodnie!


Czy kierowca miał paździerz czy trociny w głowie, parkując w tym miejscu?

Mercedes zatarasował chodnik, a do tego mógł utrudniać wjazd i wyjazd na ulicy Kopernika w Oleśnicy.


Stoi niczym eksponat

Dziękujemy autorom nadesłanych zdjęć!

Chcecie pokazać innych mistrzów parkowania? Prześlijcie nam zdjęcia i opiszcie je!

Zobacz też: Poprzednia część mistrzów parkowania

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (50)

...22.10.2019 o 10:42

@zw-kowalsski - wywołany do tablicy pozwolę sobie na odpowiedź. "A co zrobiłeś ty ? Zamiast tu pisać też możesz podnieść słuchawkę i zgłosić szereg wykroczeń powołując się na ten portal z wnioskiem o dowód z tej 55 odsłony i przesłuchanie redaktora naczelnego."- obejrzałem fotki na forum, i skomentowałem - chyba mogłem ?. Nie jestem twórcą żadnej z fotografii i nie mam gwarancji, że nie zostały w jakikolwiek spreparowane (co w obecnych czasach jest mega proste), żeby powoływać się na coś zauważonego w interrnecie. A może mi te auta tak zaparkowane nie przeszkadzają ? - więc czemu zmuszasz mnie do konkretnych działań ??? Mieszkaj sobie tam gdzie mieszkasz, ale NIE MASZ PRAWA mówić mi co ja mam zrobić. Jeśli autorowi zdjęcia przeszkadza nieprawidłowo zaparkowane auto to ON powinien zgłosić sprawę do odpowiednich służ a nie robić fotkę na portal. Na marginesie : jeździsz po Polsce i Oleśnicy jak po burej suce - ale nie potrafisz przeciąć pępowiny, nie masz swojego życia na miejscu, że wirtualnie nadal mieszkasz w Oleśnicy ? Uważasz się za alfę i omegę, wszystkim narzucasz swoje zdanie, dajesz do zrozumienia, że Ty masz lepiej, a my mieszkamy w gnoju - ale to TY NIE DAŁEŚ SOBIE RADY W KRAJU OJCÓW, TO TY UCIEKŁEŚ BO NIE POTRAFIŁEŚ SIĘ DOSTOSOWAĆ. Takim to powinni zabierać prawa wyborcze...

Zgłoś
:-) zw-kowalski21.10.2019 o 23:46

do @... (trzy kropki). Pozwoliłem sobie zakpić z was mieszkańców Oleśnicy i złożyłem odpowiednie zawiadomienie w KPP Oleśnica z wnioskiem o ukaranie niektórych kierowców oraz o oddanie połowy wynagrodzenia przez policjantów na rzecz MO i autorów zdjęć. Możecie zrobić coś podobnego. Jak dostaną kilka podobnych zawiadomień to może zaczną działać.

Zgłoś
Do gutek21.10.2019 o 19:56

Pod lidlem czy szkołą nr 4 nie ma płatnych parkingów, po prostu zwykle wygodnictwo

Zgłoś
gutek21.10.2019 o 19:38

I mają racje parkingi platne życie coraz drozsze stad takie parkowanie a bedzie jeszcze gorzej inflacja galopuje podwyżkami wladza łata dzióre na 500+ wiec nie dziwcie sie .

Zgłoś
zw-kowalski :-(21.10.2019 o 09:48

do @...(trzy kropki). A co zrobiłeś ty ? Zamiast tu pisać też możesz podnieść słuchawkę i zgłosić szereg wykroczeń powołując się na ten portal z wnioskiem o dowód z tej 55 odsłony i przesłuchanie redaktora naczelnego. Przyznam, że zamierzam to zrobić od dłuższego czasu ale mam swoje terminy. Poza tym mnie to powinno g... obchodzić bo to wy żyjecie w tym syfie.

Zgłoś
KK21.10.2019 o 08:36

Baranów można nauczyć parkowania. Sam kiedyś jednego nauczyłem. Jakiś koleś parkował na osiedlu swoje BMW na zakazie i to w taki sposób że nie dało się przejść z wózkiem do żłobka. Nie pomagały karteczki z grzecznymi prośbami za wycieraczką, nie pomagały też karniaki. Koleś był konsekwentny. No to spuściłem powietrze z kół. Dotarło. Problem się rozwiązał. Metoda skuteczna. Polecam :)

Zgłoś
Do muzyczki21.10.2019 o 08:33

To prawda. Nawet potrafią na boisko szkolne wjeżdżać. Żenada. Dyrekcja powinna coś z tym zrobić, bo dzieci biegają i tragedia gotowa. Wszystko super, póki się coś tragicznego nie stanie.

Zgłoś
Muzyczka21.10.2019 o 08:31

Akurat pod szkołą numer 4 parkingi są wszędzie, na Daszyńskiego, Maczka, nie licząc tego pod Leclerkiem. Ale po co się przejść kawałek... trzeba pokazać kto jest tu panem.

Zgłoś
:-)21.10.2019 o 08:28

Ale ta fotka Volvo ... gdyby nie znak - była by fajna do katalogu :-)

Zgłoś
Kierowca21.10.2019 o 07:38

Wlodarze miasta. Budujcie nowe miejsca parkingowe!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube