reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kto zbada finanse szpitala?

Aktualności18.10.2019 o 10:08Komentarzy: 22
Władze powiatu poszukują rewidenta, który zbada sprawozdanie finansowe Powiatowego Zespołu Szpitali z s. w Oleśnicy.Starostwo Powiatowe w Oleśnicy opublikowało zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego sporządzonego za rok obrotowy 2019 i 2020 Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy.

Osoba lub firma chcąca współpracować z urzędnikami powinna przedstawić zaświadczenie o wpisie do rejestru biegłych rewidentów, a także posiadać aktualną polisę ubezpieczeniową. Oferty można składać nie później niż do 8 listopada w biurze podawczym starostwa.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (22)

Dik20.10.2019 o 05:24

A ja wam powiem.... Niedługo wróci D..... i R......i oni zbadają finanse szpitala ..

Zgłoś
Rita20.10.2019 o 01:33

Mam dość tych artykułów na temat szpitala...Sprawdzajcie sprawdzajcie...A i tak nic nie znajdziecie.... Zajmijcie się 3 p bo tam należy sprawdzić te pseudo dedykowane porodziiki...Tam kwitnie prywata...

Zgłoś
Do ptysia 19.10.2019 o 22:02

Do ptysia. I tak zawiozą ciebie, czy inną osobę na Wrocław . Więc po co utrzymywać coś takiego. Przepraszam, że tak stwierdze ale to miasto Oleśnica się coraz bardziej cofa z każdym rokiem jakieś decyzje powstają które nie są dobre dla tej miejscowości która jest tak blisko Wrocławia. Nie szukajmy tu co jest i tak o wiele bardziej rozwinięte niż we Wrocławiu, możemy konkurować tylko tym co Wrocław ma mało. Np zieleń, np spokojne miejsce odpoczynku, np mała kameralna zabudowa mieszkalna, niczym sypialnia Wrocławia, bo i tak nią jesteśmy już od jakiegoś czasu. Większość jeździ do dużych firm i zakładów do Wrocławia, tu są tylko pojedyńcze firmy. Ten szpital niedługo sam upadnie, nie dlatego że zawsze on w tym mieście byl, ale dlatego że traci swoją funkcjonalność, renomę. Nikt z lepszych lekarzy nie chce iść do czegoś takiego, zmuszani są tylko kiepscy lub nieudacznicy, którym nie idzie nawet prywatna praktyka lekarska. Albo poprostu stażyści którzy muszą swój staż gdzieś odbebnić. Ten rzeczywistość ma rację, choć napewno będzie to nie po myśli wielu, ale dla miasta to obciążenie finansowe, a duża specjalistyczna przychodnia bardziej się przyda i przyciągnie uwagę lekarzy niż parę oddziałów szpitala powiatowego..

Zgłoś
czytelniczka19.10.2019 o 21:25

Treści które zostały usunięte czy rzeczywiście naruszały regulamin? Czytałam i nic takiego nie zauważyłam.

Zgłoś
gospodarz domu19.10.2019 o 20:40

A pani nie biegła rewident nie ogarnie?

Zgłoś
ptyś19.10.2019 o 19:19

Ciekawe kto chce kupić ten szpital że przez obecną władzę trwa nagonka i przygotowanie pod sprzedaż za symboliczną złotówkę ? Podobne działania były też przed utratą władzy przez B.i teraz powtórka z historii ! Jak szpital zamkną to zostanie wam 3 zakłady pogrzebowe jako ostatnia instancja opieki zdrowotnej !!! BRAWO WY !!!!!

Zgłoś
Do rzeczywistości 19.10.2019 o 19:04

Do rzeczywistości. Po co ten szpital, wystarczy przychodnia i tzn łóżka jednodniowe

Zgłoś
MojaOlesnica.pl19.10.2019 o 13:39

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Rzeczywistość 19.10.2019 o 11:47

Sprawozdanie finansowe i księgowe powinno polegać na tym by całkowicie zamknąć ten pseudo szpital jak i podległe mu inne obiekty np w sycowie . Albo utworzyć TYLKO doraźną pomoc i wszystko odsyłać do Wrocławia, albo przekształcić cały ten psedo pisowski szpital w jedną wielką przychodnie. Jakie oszczędności by były na innych budynkach jako przychodnie po co płacić podwójnie za tak samo marną opiekę medyczną. A obiekty przychodniane można wynajmować prywatnym przychodniom i jeszcze miasto by na nich zrobiło ,chyba że też ludzie boją się leczyć u niektórych prywatnie. Rynek i ekonomia sama zweryfikuje tych co leczą dobrze i pacjent woli zapłacić, niż marny lekarz w przychodni gdzie nawet sprzętu medycznego brakuje o wiedzy nie wspomnę NFZ idzie na ilość a nie na jakość

Zgłoś
Ok oj19.10.2019 o 06:45

A która to pani zastępczyni księgowej bez wykształcenia?

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube