reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 7 czerwca. Imieniny Roberta, Wiesława, Ariadny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Bystre i Ligota Mała z kolejnym autobusem do szkoły

Aktualności10.10.2019 o 20:35Komentarzy: 3
Publikujemy komunikat spółki Polbus na temat dodatkowego autobusu, który będzie kursował z miejscowości Bystre i Ligota Mała do Oleśnicy.***

W nawiązaniu do Waszych licznych pytań dotyczących porannych połączeń z miejscowości Bystre, Krzeczyn, Ligota Mała do Oleśnicy informujemy, że na stałe wprowadziliśmy podział trasy na dwa autobusy - tak, aby umożliwić dojazd na godz. 8:00 do oleśnickich szkół :)

Jeden autobus łączony z dowozem do SP Gminy Oleśnica kursuje na trasie Piszkawa - Krzeczyn pętla - Bystre - Oleśnica (start z pierwszego przystanku ok. godz. 7:20). Natomiast drugi, wyłącznie kursowy, startuje ok. godz. 7:30 z Ligoty Małej i jedzie przez Zimnicę, Ligotę Wielką do Oleśnicy.

Dziękujemy Mieszkańcom powyższych miejscowości za wszelkie zgłaszane dotychczas uwagi i zapraszamy do korzystania z połączeń!

Polbus PKS Wrocław

***

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

Smolna11.10.2019 o 19:46

A może tak rowerkiem....

Zgłoś
Wejka11.10.2019 o 17:51

A może tak jakis autobus z Oleśnicy do Smolnej koło 17.00. Rano też by się przydał o 7.40. Niech Polbus pomyśli. Bo ostatni autobus do Smolnej jest o 16.00 zrobiony pod kierowcę.

Zgłoś
Mama11.10.2019 o 12:10

Tak tylko do Zimnic to rzadko przyjeżdża ten autobus zarówno rano jak i w drodze powrotnej .Więc ta zmiana to nie dla uczniów tylko dla dyrekcji.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube