reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 23 października. Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kandydaci KO w Twardogórze [ZDJĘCIA, WIDEO]

10.10 o 10:06Komentarzy: 135Kategoria: Aktualności
W Twardogórze odbyło się spotkanie kandydatów Koalicji Obywatelskiej do parlamentu.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaDzisiaj w Cechu Rzemiosł Różnych w Twardogórze odbyło się spotkanie z kandydatami Koalicji Obywatelskiej. Przyjechali m.in. Małgorzata Kidawa-Błońska, Bogdan Zdrojewski, Michał Jaros, Joanna Augustynowska, Alicja Chybicka, Ryszard Zelinka, Łukasz Kropski i Małgorzata Tracz.

Politycy poruszyli kwestie związane z edukacją, problemami służby zdrowia. - W systemie zdrowia jest kompletna katastrofa. Ludzie umierają na SOR-ach. Ludzie czekają po dwanaście godzin i często okazuje się, że nie mają szans na przeżycie - mówiła prof. Chybicka. Uważa przy tym, że powinno dojść do zmniejszenia biurokracji w resorcie.

- Nie może być tak, że szef partii mówi, iż jak nie jesteście z nami, to jesteście drugiego sortu - podniosła wicemarszałek Kidawa-Błońska i dodała, że polityka wraz z życiem społecznym powinny opierać się na różnorodności. Krytykowała "tworzenie nowych elit", polegającej na tym, ze to kręgi władz miałyby decydować kto jest dziennikarzem lub artystą.

Krytykowano obciążenia podatkowe Polaków. - Jedną ręką rząd chwali się, że daje pięćset plus, a drugą ręką zabiera sześćset złotych i mówi, że obniża podatki - uważa B. Zdrojewski.

Wideo: materiał z relacji na żywo


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (135)

Kasta squad12.10 o 10:15

Ostatnio trolle karne masowo podważały istnienie mafii VATowskich, bo niby nie ma winnych itd..... No to macie układ zamknięty: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wydal-polecenie-zwrocenia-podejrzanemu-100-kg-zlota-prokurat,nId,3274352

Zgłoś
mad12.10 o 09:42

"Mad Ty deblu o czym Ty piszesz myślisz że ludzie są głupi tobie chyba rozum odebrało ludziom żyje się lepiej Ty to chyba w d....e byłaś i g....o wiedziałeś" - Czytaj ze zrozumieniem

Zgłoś
Patryjota11.10 o 20:08

A Frasyniuk to nie autorytet to upadły czlowiek -karierowicz.Ustawil się za Wałęsy. A teraz to ręka rękę myje szkoda gadać.

Zgłoś
Czerwone kozaczki11.10 o 20:08

Dlaczego Staszku nie zaprosiłeś Janka Dżugaja ?

Zgłoś
XYZ.11.10 o 20:03

Mad Ty deblu o czym Ty piszesz myślisz że ludzie są głupi tobie chyba rozum odebrało ludziom żyje się lepiej Ty to chyba w d....e byłaś i g....o wiedziałeś.

Zgłoś
Wyborca11.10 o 19:56

Nie marnujcie głosów na Potyrałę on już jest skończony, jeszcze się ciśnie do sejmu on wam nic nie da to PZPR w Nowym wydaniu.

Zgłoś
4 lata11.10 o 18:38

Banaś, piotrowicz członek PZPRu prokurator stanu wojennego -przew, komisji pawnej- to jest chichot historii komuch który odkażał opozyję teraz nam demokrację wprowadza. ludzie pisu czy wy nie czujecie że komuna znów was wzięła za łeb???.Łudzie obudźcie sie nie bądźcie kacykami ludzmi za których kaczynski tez komuch bo jakże inaczej tak uczył się w komunie i nasiąkł komuną a na stare late oszalał i zawsze starym przypomina się stare a nowego nie pamięta i wy jak bara.. idziecie za tym starym zdziczałym kawalerem. takich wodzów jak najdadalej od nas

Zgłoś
Perturabo11.10 o 17:12

PIS to przedłużenie życia komuny we wszystkich aspektach; politycznym, ekonomicznym i mentalnym a zapłacą za to nasze dzieci i wnuki życiem w "grecji".

Zgłoś
mad11.10 o 16:38

"Przeżyłem stan wojenny i nie pamiętam, żeby po ulicach działy się jakieś dziwne rzeczy, jakiś szczególnych prześladowań, oprócz tego byli ludzie internowani. Nie powiem, oczywiście były tam jakieś bijatyki, jakieś ścieżki zdrowia, ale generalnie najczęściej jednak dochowano jakiejś kultury w tym całym zdarzeniu". - Ten człowiek chciał wystartować w wyborach, poprał go ... Władysław Frasyniuk słowami: "To tania sensacja. Kompletnie się tym nie przejmuję. Przecież pułkownik nie jest podejrzany o zbrodnie komunistyczne w stanie wojennym. Uznaję, że demokracja daje drugie życie. Także tym, którym wówczas zabrakło odwagi albo byli po drugiej stronie"

Zgłoś
mad11.10 o 16:03

Teraz wróciła komuna? Niektórzy mówią nawet, że teraz jest gorzej, niż było w Stanie Wojennym - "Przeżyłem stan wojenny i nie pamiętam, żeby po ulicach działy się jakieś dziwne rzeczy, jakiś szczególnych prześladowań, oprócz tego byli ludzie internowani. Nie powiem, oczywiście były tam jakieś bijatyki, jakieś ścieżki zdrowia, ale generalnie najczęściej jednak dochowano jakiejś kultury w tym całym zdarzeniu".

Zgłoś
oka11.10 o 15:53

pisokomuna jak ten komuch stanu wojennego piotrowicz , czy mafie babasia oto wizytówka pisu

Zgłoś
".."11.10 o 15:44

Jeśli zatem do Lewicy, do Czarzastego i jego partii dołączyły również ofiary pedofilii oraz przedstawiciele LGTB to może to być a nawet jest to nieomylny znak, że , formacja pana Schetyny i pani Kidawy Błońskiej się zaśmierdziała tak, jak wcześniej Nowoczesna, bo stare kiejkuty przygotowały dla wyborców nową alternatywę. Lewicę POstkomunistyczną?!"

Zgłoś
Wyborca11.10 o 15:42

[email protected] Ty źyjesz. Ja przeżyłem komunę i wiem co ona znaczy. Wiem jak żyło się za czasów komuny, za czasów gdy rządziła PO i pieniędzy nie bylo na nic i miało ich nie być. I jeszcze jedno nie chcę by wróciły czasy gdy robotnik był traktowany jak śmieć, a gdy odważył się upomnieć o swoje prawa to się do Niego po prostu strzelało.

Zgłoś
Popierdutaboreturbo11.10 o 15:38

Pierduturbo znowu bredzi hehe... Neumann, Gawłowski, Zdanowska, Boni, Lewandowski, Biedroń u Pierduturba na ścianie, a na podłodze pod zdjęciami poduszka, na której klęczy :) i modli się do swych idoli.

Zgłoś
Perturabo11.10 o 15:12

@ wyborca, rozczaruję cie - komuna już własnie wróciła - PISokomuna, także to wszystko o czym pisałeś i jeszcze więcej będziemy właśnie mieli i już to się na dobre zaczęło, przykład Banasia i innych partyjnych cwaniaków to tylko czubek góry lodowej.

Zgłoś
Wyborca11.10 o 15:10

Głosuję na PIS, głosuję za Polską silną z Którą inni muszą się liczyć. Nie Chcę pracy do 67 lat, nie chcę płacy 1 200 PLN na miesiąc, nie chcę oszustów vatowskich, nie chcę tysięcy emigrantów z Afryki, nie chcę bystrzelano do górników, nie chcę by mnie okradano z pieniędzy z funduszy emerytalnych, nie chcę ubóstwa wśród dzieci, nie chcę bezrobocia i zwolnień z pracy, nie chcę by rozkradano majątek narodowy, nie chcę ośmiorniczek, nie chcę by wróciła komuna.

Zgłoś
ajja11.10 o 15:06

dla czerwonoarmistów żaden autorytet nie był dobry zniszczyć każdego i poztawić partia mogła niepiśmiennego takie autorytety z PGRu chce pisowska zaraza na szczycie ci na dole klaskają jak tow. gierkowi ot państwo pis

Zgłoś
Pamiętliwy11.10 o 14:30

Do sr gdzie masz chleb za 10 zl obudź sie bo ośmiorniczki cie zjedzą, a kamieni kupę przystąpią

Zgłoś
sr11.10 o 14:10

najgorsze jest to że idioci widzą tylko podwyżkę najniższej krajowej ale chleba po 10 zl już nie widzą bo taki będzie koszt najniższej w wysokości 4000 zl

Zgłoś
Adam M.11.10 o 12:33

KOKO KOKO POKO SPOKO.....yyyyy ..tttttaaaak tttoo szszszłło???

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Pasowanie dzieci w Przedszkolu nr 3
dzisiaj o 16:02/ Aktualności
Zapisy na gminne turnieje
dzisiaj o 11:57/ Sport
Policja sprawdza prędkość pojazdów
dzisiaj o 11:09/ Aktualności
Uderzyła w słup. Była nietrzeźwa!
dzisiaj o 11:00/ Aktualności
Rewitalizacja terenu przy Rzemieślniczej
dzisiaj o 10:52/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube