reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Interwencja policji w MOPS-ie

Aktualności8.10.2019 o 16:19Komentarzy: 67
Ten sam mężczyzna, który niedawno nagrywał interweniujących policjantów i ich wyzywał, tym razem pojawił się w MOPS-ie, a wizytę transmitował na żywo w Internecie. Chodziło o okoliczności wizyty pracowników socjalnych w miejscu jego zamieszkania.


Radiowóz policji pod MOPS-em

Dzisiaj po południu do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy wszedł mężczyzna, który transmitował na żywo swoją wizytę w jednostce na jednym z kont na Facebooku. To ta sama osoba, która niedawno nagrywała w domu interweniujących policjantów i ich wyzywała. O sprawie informowaliśmy wczoraj na łamach portalu MojaOlesnica.pl. Wówczas nagrywający został zatrzymany - jak podaje policja - za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Na początku najnowszego materiału wideo mężczyzna tłumaczy, że dzisiaj byli u niego pracownicy socjalni, rzekomo z powodu "trzymania dziecka w brudzie". - Idę zapytać się na jakiej podstawie i kto złożył zawiadomienie, bo będę składał sprawę za pomówienia - powiedział.

Mimo protestów pracowników, dalej prowadził transmisję na żywo. Chodził po korytarzu i zaglądał do pomieszczeń. Nie było dostępnego nikogo z dyrekcji, kto mógłby się wypowiedzieć na temat wizyty pracowników MOPS-u u interesanta.

Zaniepokojeni pracownicy wezwali policję. - Potwierdzam, interweniowaliśmy na miejscu - mówi mł. asp. Aleksandra Pieprzycka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. Mężczyzna prawdopodobnie minął się z policjantami i nie doszło do bezpośredniego spotkania.

Janusz Marszałek, dyrektor MOPS-u, w rozmowie z nami wyjaśnia, że dzisiaj faktycznie zarówno on, jak i jego zastępczyni, byli w terenie. Mówi, iż pracownicy socjalni pojawili się w domu, w którym mężczyzna mieszka z partnerką i dzieckiem.

- Pracownice socjalne udały się pod wskazane miejsce, bo na tym polega nasza praca, że jeżeli jest jakiś sygnał, to jedziemy i obserwujemy. Zastały dziwną sytuację. Odmówiono im wejścia, a mężczyzna im się odgrażał, dlatego poprosiły o pomoc policję - mówi nam J. Marszałek. - Będziemy pisali do sądu rodzinnego o wgląd w sytuację rodzinną - dodaje. Jutro mamy uzyskać więcej informacji na temat sprawy. Policja również powiadomi sąd o interwencji.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (67)

:-) zw-kowalski9.10.2019 o 00:31

Pamiętam takie zdarzenie. W trakcie rozwodu zabrałem dzieci na działkę. Wpadła Krzesińska z PCPR z policjantem. Mieli pretensję o wszystko. Że studnia na działce. Że sierp wisi przy altance. Że w skrzynce są butelki po piwie. Uratowało mnie to, że na działce ze mną był dziennikarz TV i nie piliśmy piwa. Ale za kilka dni przysłali mi kuratorów. Kuratorka była szczęśliwa jak zobaczyła, że dzieci pakuję do auta i zabieram na wycieczkę. sama powiedziała aby zabrać daleko dzieci bo mi nie dadzą spokoju w Oleśnicy.

Zgłoś
Ryba8.10.2019 o 23:28

Biedne dziecko. Takiego głupiego ojca ma.

Zgłoś
(-:8.10.2019 o 21:53

Konczy się bezkarność policji że wszystko może bo ma mundur i odznake,to nie komuna. Policja obserwuje mieszkńców a mieszkańcy policje co robia i jak wykonuja prace a zastrzeżenia zgłasza sie do wojewódzkiej.

Zgłoś
:)8.10.2019 o 21:01

typek sam się zaorał, ale wszyscy dookołą winni, tylko nie on. żenua.pl

Zgłoś
500+8.10.2019 o 20:58

Facet- wpadnij z tą kamerą do Mopsu w Twardej i nagraj kierowniczkę. To będzie transmisja jak z kabaretu

Zgłoś
Sonderbehandlung8.10.2019 o 20:57

Po tygodniu sprawdzamy czy dziecko dalej w syfie musi żyć przez swoich rodziców meneli.Jezeli tak - powtarzamy na komendzie gumowanie plus materac tylko dwa razy dłużej w obecnosci lekarza.Jezeli dziecko ma czyściej- uderzamy ojca dziecka prewencyjnie pałką dziewiatką by był karniejszy.

Zgłoś
Sonderbehandlung8.10.2019 o 20:52

Dobre gumowanie na komendzie załatwiłoby sprawę. ALBO materac na delikwenta skutego położyć i milicjanci wykonują taniec pogo na tym materacu .

Zgłoś
podatnik8.10.2019 o 20:13

A może to przerost formy nad treścią ze strony pana M. ? albo chęć zaistnienia jako dyrektor powołany po linii partyjnej pana B.Jaki to on jest nie zastąpiony ????

Zgłoś
...8.10.2019 o 20:05

Jak czytam niektóre komentarze, to mam prawie pewność, że pisze je zainteresowany "reporter". Brak wykształcenia, błędy ortograficzne i próby obrony własnej osoby trudno ukryć...

Zgłoś
normalny8.10.2019 o 19:24

To jest zaplanowane nekanie obywatela ! Zly sasiad doniesie że w chalpie brud glodne dzieci i co można jezdzic po czlowieku ? Ludzie oamietajcie sie oni z was zrobili sygnalistów? Panie Marszałekj zna pan procedury ? gdzie wywiad srodowiskowy gdzie dzielnicowy tego rewiru? Cos tu smierdzi !

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube