reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 30 maja. Imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Interwencja policji w MOPS-ie

Aktualności8.10.2019 o 16:19Komentarzy: 67
Ten sam mężczyzna, który niedawno nagrywał interweniujących policjantów i ich wyzywał, tym razem pojawił się w MOPS-ie, a wizytę transmitował na żywo w Internecie. Chodziło o okoliczności wizyty pracowników socjalnych w miejscu jego zamieszkania.


Radiowóz policji pod MOPS-em

Dzisiaj po południu do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy wszedł mężczyzna, który transmitował na żywo swoją wizytę w jednostce na jednym z kont na Facebooku. To ta sama osoba, która niedawno nagrywała w domu interweniujących policjantów i ich wyzywała. O sprawie informowaliśmy wczoraj na łamach portalu MojaOlesnica.pl. Wówczas nagrywający został zatrzymany - jak podaje policja - za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Na początku najnowszego materiału wideo mężczyzna tłumaczy, że dzisiaj byli u niego pracownicy socjalni, rzekomo z powodu "trzymania dziecka w brudzie". - Idę zapytać się na jakiej podstawie i kto złożył zawiadomienie, bo będę składał sprawę za pomówienia - powiedział.

Mimo protestów pracowników, dalej prowadził transmisję na żywo. Chodził po korytarzu i zaglądał do pomieszczeń. Nie było dostępnego nikogo z dyrekcji, kto mógłby się wypowiedzieć na temat wizyty pracowników MOPS-u u interesanta.

Zaniepokojeni pracownicy wezwali policję. - Potwierdzam, interweniowaliśmy na miejscu - mówi mł. asp. Aleksandra Pieprzycka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. Mężczyzna prawdopodobnie minął się z policjantami i nie doszło do bezpośredniego spotkania.

Janusz Marszałek, dyrektor MOPS-u, w rozmowie z nami wyjaśnia, że dzisiaj faktycznie zarówno on, jak i jego zastępczyni, byli w terenie. Mówi, iż pracownicy socjalni pojawili się w domu, w którym mężczyzna mieszka z partnerką i dzieckiem.

- Pracownice socjalne udały się pod wskazane miejsce, bo na tym polega nasza praca, że jeżeli jest jakiś sygnał, to jedziemy i obserwujemy. Zastały dziwną sytuację. Odmówiono im wejścia, a mężczyzna im się odgrażał, dlatego poprosiły o pomoc policję - mówi nam J. Marszałek. - Będziemy pisali do sądu rodzinnego o wgląd w sytuację rodzinną - dodaje. Jutro mamy uzyskać więcej informacji na temat sprawy. Policja również powiadomi sąd o interwencji.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (67)

Elka10.10.2019 o 08:45

do ... idyjota ? to ty ! gnomiu nie znasz doglebnie tematu to nie pisz obrzezany chamie !

Zgłoś
...10.10.2019 o 08:40

Idiota chciał zaistnieć to zaistniał :( Teraz na maksa ich sprawdzić.

Zgłoś
K10.10.2019 o 00:31

Gdzie ten filmik

Zgłoś
Klamca9.10.2019 o 23:49

Marszałek ty zamiast w pracy to chyba agitowales... cwaniaku

Zgłoś
:-) zw-kowalski9.10.2019 o 21:53

marzenka. Z autopsji znasz smak starych trampek bolka, że masz nudności ? Poszukaj innego pożywienia. :-)

Zgłoś
marzenka9.10.2019 o 21:22

kowalski nudny jestes jak stare trampki bolka

Zgłoś
:-) zw-kowalski9.10.2019 o 21:01

Jarek skwarek. Pieprzysz jak milicjant albo ZOMO-wiec w PRL. "Obywatelu jak nie macie nic do ukrycia to pokażcie."

Zgłoś
Edek9.10.2019 o 16:30

ten typek nadaje się na eksperta do podkomisji Macierewicza. Może odzyska wrak?

Zgłoś
Walkonik9.10.2019 o 16:27

Zyeb totalny z typa.Zamknąć go be zgody do psychiatryka podleczyć i potem niech sobie robi co chce.Ja sie tylko zastanawiam nad tą kobietą co ma z nim dziecko.Mądra jest?

Zgłoś
korwinmyke9.10.2019 o 15:38

ten typek jest daremny jak rządy platformy hehehe

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube