reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Interwencja policji w MOPS-ie

Aktualności8.10.2019 o 16:19Komentarzy: 67
Ten sam mężczyzna, który niedawno nagrywał interweniujących policjantów i ich wyzywał, tym razem pojawił się w MOPS-ie, a wizytę transmitował na żywo w Internecie. Chodziło o okoliczności wizyty pracowników socjalnych w miejscu jego zamieszkania.


Radiowóz policji pod MOPS-em

Dzisiaj po południu do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy wszedł mężczyzna, który transmitował na żywo swoją wizytę w jednostce na jednym z kont na Facebooku. To ta sama osoba, która niedawno nagrywała w domu interweniujących policjantów i ich wyzywała. O sprawie informowaliśmy wczoraj na łamach portalu MojaOlesnica.pl. Wówczas nagrywający został zatrzymany - jak podaje policja - za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

Na początku najnowszego materiału wideo mężczyzna tłumaczy, że dzisiaj byli u niego pracownicy socjalni, rzekomo z powodu "trzymania dziecka w brudzie". - Idę zapytać się na jakiej podstawie i kto złożył zawiadomienie, bo będę składał sprawę za pomówienia - powiedział.

Mimo protestów pracowników, dalej prowadził transmisję na żywo. Chodził po korytarzu i zaglądał do pomieszczeń. Nie było dostępnego nikogo z dyrekcji, kto mógłby się wypowiedzieć na temat wizyty pracowników MOPS-u u interesanta.

Zaniepokojeni pracownicy wezwali policję. - Potwierdzam, interweniowaliśmy na miejscu - mówi mł. asp. Aleksandra Pieprzycka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy. Mężczyzna prawdopodobnie minął się z policjantami i nie doszło do bezpośredniego spotkania.

Janusz Marszałek, dyrektor MOPS-u, w rozmowie z nami wyjaśnia, że dzisiaj faktycznie zarówno on, jak i jego zastępczyni, byli w terenie. Mówi, iż pracownicy socjalni pojawili się w domu, w którym mężczyzna mieszka z partnerką i dzieckiem.

- Pracownice socjalne udały się pod wskazane miejsce, bo na tym polega nasza praca, że jeżeli jest jakiś sygnał, to jedziemy i obserwujemy. Zastały dziwną sytuację. Odmówiono im wejścia, a mężczyzna im się odgrażał, dlatego poprosiły o pomoc policję - mówi nam J. Marszałek. - Będziemy pisali do sądu rodzinnego o wgląd w sytuację rodzinną - dodaje. Jutro mamy uzyskać więcej informacji na temat sprawy. Policja również powiadomi sąd o interwencji.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (67)

STUDIO POLAKÓW 24.10.2019 o 17:16

Mam skriny kasuj dowoli sam udowadniasz kim jesteś a ja mam kolejny dobry i prawdziwy materiał z dowodami zgodnie z prawem prasowym

Zgłoś
STUDIO POLAKÓW 24.10.2019 o 17:14

Dlaczego moja Oleśnica kasuje komentarze STUDIO POLAKÓW? TO NIE MIA NIC WSPOLNEGO Z RZETELNĄ INFORMACJĄ I MANIPULACJĄ FAKTAMI NA CO POSIADAMY DOWODY

Zgłoś
STUDIO POLAKÓW 23.10.2019 o 11:43

Olesniczanka33 prosze o kontakt 735140 720

Zgłoś
olesniczanka3313.10.2019 o 01:53

Brawo dla Marszalka!!!!Powinien dostac oscara za skladane wnioski do sadu.Przez niego wiele rodzin ma ograniczone prawa rodzicielskie lub zabrane dzieci

Zgłoś
MojaOlesnica.pl12.10.2019 o 17:09

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Właściciel budynku 11.10.2019 o 02:19

Jutro opublikuję materiał który jasno odświeżyć pamięć paniom z opieki i sprostują te swoje kłamstwa

Zgłoś
STUDIO POLAKÓW 11.10.2019 o 02:17

To nie jedno z konto a STUDIO POLAKÓW transmitowało relacje !!?

Zgłoś
Elpolako10.10.2019 o 23:45

Grze nagranie gosciu tworzysz herezje może musisz sie leczyć skoro nie wiesz jak bylo a piepszysz głupoty moze masz schizofremie paraniloidalną

Zgłoś
Elpolako10.10.2019 o 23:43

Wstyd i hańba dla tego błazennego policyjnego portalu dlaczego jest stanowisko jednej ze stron ? Jako to rzetelna informacja ? Ja tylko farmazony pisza ? Gdzie jest KRS? GDZIE DANE WŁAŚCICIELA? Z KĄD DOWIEDZIAŁ SIĘ O INTERWENCJI? JAK NIKT NIE DZWONIL?

Zgłoś
STUDIO POLAKÓW 10.10.2019 o 23:40

SZKODA że Marszałek nie wyszedł do mnie jako do dzienikarza szkoda ze moja Oleśnica jest sprzedajna niczym prosty..ka zapytajcie czy studio POLAKÓW sie wypowiedzio na temat nagrywania materialu w mops zapraszam do kontaktu 735 140 720

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube