reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 11 lipca. Imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Brazylijski sukces CSAiT!

Ciekawostki12.09.2019 o 19:00Komentarzy:
Oleśniczanie Anna i Michał Głowaccy z CSAiT polecieli do Brazylii na konwenty tatuatorskie. Na jednym z nich zdobyli drugie miejsce!Anna i Michał Głowaccy z Centrum Szkoleń Artystycznych i Tatuażu w Oleśnicy wybrali się na dwa konwenty tatuatorskie do Brazylii.

Autorski wzorek meduzy na łydce został doceniony przez jury podczas 3. Santa Fé Tattoo Fest. - Zostaliśmy wyróżnieni pierwszego dnia w ramach wykonanych prac jako goście konwentu. Tutaj traktowano nas jak królów - uśmiechają się oleśniczanie. - Ania zdobyła nagrodę - drugie miejsce w kategorii Custom - dodają.

- W sumie bardzo nietypowe wrażenie dla tych ludzi poznać kogoś spoza kraju. 95% Brazylijczyków nigdy nie opuściło Brazylii nawet na wakacje, bo tutaj, żeby wyjechać, trzeba bardzo dużo zarabiać. Klasa średnia w Brazylii zanika i pojawia się tak jak w Rosji. Albo bogaci, albo biedni, stąd tak wysoki procent przestępczości - słyszymy. Przedstawiciele CSAiT przy okazji odpoczywają i zwiedzają. Przed nimi kolejny brazylijski konwent.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube