reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 28 maja. Imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kto wytłumi konfesjonały?

Aktualności11.09.2019 o 13:49Komentarzy:
Ksiądz Teodor Sawielewicz za pośrednictwem Facebooka szuka firmy lub osoby, która wytłumiłaby konfesjonały. Korzystając z okazji zachęca również mieszkańców do spowiedzi.


Ks. Teodor Sawielewicz

Znany z projektu "Teobańkologia" ksiądz Teodor Sawielewicz na jednym z forów dyskysyjnych na Facebooku zamieścił ogłoszenie. - GwO lub okolicy znajdę takiego magika/speca/firmę np. tapicerską, która by mogła estetycznie wytłumić konfesjonały w bazylice oleśnickiej? Chodziłoby o zamontowanie w środku pianki podobnej do tych w studiach radiowych i zamontowanie odpowiedniej kotary w odpowiednich miejscach. Ważna estetyka wykonania i skuteczność wytłumienia - napisał.

Duchowny przy okazji zachęca do spowiedzi. - A tak btw. jak ktoś to czyta i już lata nie był u spowiedzi, rodzi się w nim pragnienie, by pojednać się z Bogiem, to zapraszam :) Można napisać na priv lub po prostu podejść w Bazylice do nas ;) pomogę z wyrozumiałością i obiecuję przyjąć wszystko :) To tak dwie pieczenie na jednym ogniu chcę upiec :) Błogosławię wszystkich, zwłaszcza hejterów - dodaje.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube