reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 3 czerwca. Imieniny Klotyldy, Leszka, Tamary.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Narkotyki zamiast książek w plecaku

Aktualności11.09.2019 o 13:37Komentarzy: 123
Oleśniccy policjanci zatrzymali trzech nastolatków, którzy posiadali szeroki asortyment różnych środków odurzających. Kryminalni podczas kontroli znaleźli narkotyki w plecaku. O losie nieletnich zadecyduje sąd rodzinny.


źródło: Policja

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy działając w oparciu o zgromadzony materiał operacyjny skontrolowali trzech nastolatków. Mundurowi szukali niedozwolonych substancji, które młodzi mieszkańcy Oleśnicy mogliby mieć przy sobie.

- Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się, ponieważ w plecaku jednego z chłopców kryminalni znaleźli różnego rodzaju substancje - tabletki, susz roślinny i biały proszek. Cała zawartość plecaka została zabezpieczona i szczegółowo zbadana. Analiza laboratoryjna wykazała, że były to środki odurzające. Trójka nastolatków trafiła do policyjnej izby dziecka - informuje mł. asp. Aleksandra Pieprzycka z oleśnickiej policji.


źródło: Policja

Podczas dalszych czynności policjanci z zespołu ds. nieletnich na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili trzem nieletnim zarzuty związane z posiadaniem przez nich środków odurzających.

- Badanie zabezpieczonych substancji wykazało, że w plecaku młodzi mężczyźni posiadali 130 tabletek ecstasy oraz narkotyki, z których można by uzyskać ponad 400 porcji handlowych marihuany, a także ponad 1000 porcji handlowych amfetaminy i MDMA. O dalszym losie nieletnich zadecyduje teraz sąd rodzinny - czytamy w komunikacie.

- Apelujemy do rodziców o zwiększenie nadzoru nad swoimi pociechami. Interesujmy się, w jaki sposób nasze dzieci spędzają wolny czas. Rozmawiajmy z nimi o zagrożeniach i monitorujmy środowisko, w którym przebywają. Zadbajmy o to, aby rozpoczynający się rok szkolny był dla nich okresem bezpiecznym - apelują policjanci.

źródło: KPP w Oleśnicy

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (123)

Walter White13.09.2019 o 11:59

bez sensu

Zgłoś
Arczi13.09.2019 o 11:34

do zeta Ale Cię ruszyło buahahaha. Zet ma rację, popieram. Luzik gościu, luzik

Zgłoś
.13.09.2019 o 09:20

Megi na siłę napewno nikt im tego nie wetknął. Szukali wrażeń noi znaleźli.

Zgłoś
do zeta13.09.2019 o 09:17

Ile ci tam brakuje do tego zeta? Dorzucę ci wsadzisz se w d0p3 i w3z wyp13rd4l4j

Zgłoś
Zbyszko13.09.2019 o 09:17

Dlaczego nie złapią tego od kogo to dostali?, co to za praca służ za nasze pieniądze?

Zgłoś
Anonimowykoz4k12.09.2019 o 22:49

No nie wiem "zet". Chcesz to Ci mogę zarzucic zeta - Nie jestem złotówą aczkolwiek tak jak mówisz w zamian za ogórka, a najlepiej konserwowego i szklankę mleka raczej się dogadamy.

Zgłoś
Zet12.09.2019 o 22:40

Walter i Anonimowy zjedzcie sobie po ogórku popijcie mleczkiem i rozluźnijcie się trochę chłopaki

Zgłoś
Eco12.09.2019 o 22:35

Dlaczego nie zamkną tego hurtownia od którego mają to gówno. A jak nie wiedzą od kogo to co to za policja. Przecież Oleśnica to nie Paryż czy Berlin tu każdy małolat wie kto goni towar i od kogo

Zgłoś
Anonimowykoz4k12.09.2019 o 22:18

@ Walter White Bez problemu możemy się spotkać i porozmawiać równiedobrze nie anonimowo i (kulturalnie) jeśli zabierzesz swoją wyszczekaną jadaczke, która tylko i wyłącznie uczestniczy tutaj na forum a równie dobrze w świecie realnym Twoja błyskotliwosć raczej by taka nie była tak samo jak nazwa - Prawdziwy Walter White ciekawe czego chyba kofeiny.

Zgłoś
Xxx 12.09.2019 o 20:37

To są dzieciaki nie wiedzą co robią. Nie do więzienia. Powinni pracować w ośrodku dla narkomanów i pokazać co robili źle. Myślę że to jest gorsze...

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube