reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 23 stycznia. Imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Siedlecki krytykuje Kaczyńskiego

11.09.2019 o 09:25Komentarzy: 347Kategoria: Aktualności
Były oleśnicki radny Damian Siedlecki skrytykował słowa prezesa PiS Jarosława na temat modelu rodziny. Wspomina, że jego ojciec zmarł. - Dzisiaj Kaczyński mówi, że nigdy nie byliśmy rodziną. NO KU*WA MAĆ! - komentuje samorządowiec.Niedawno podczas partyjnej konwencji prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński publicznie oświadczył, że "model rodziny to jedna kobieta, jeden mężczyzna i dzieci".

W Internecie zawrzało, a na portalu twitter popularność zdobył wpis oleśniczanina Damiana Siedleckiego, który w poprzedniej kadencji był członkiem Rady Miasta Oleśnicy, a w ostatnich wyborach bezskutecznie kandydował do samorządu z listy komitetu Jana Bronsia.

- Mój ojciec zmarł, gdy ja miałem roczek. Mnie i moje dwie starsze siostry wychowywała mama z babcią. Flaki sobie wypruwała, żebyśmy wyszli na ludzi. Dzisiaj Kaczyński mówi, że nigdy nie byliśmy rodziną. NO KU*WA MAĆ! - napisał.Post D. Siedleckiego w momencie pisania tego artykułu udostępniło 1,8 tys. osób, a polubiło go 7,6 tys. internautów. Do tego cytat z tej wypowiedzi zamieścił m.in. portal naTemat.pl.

Samorządowiec w rozmowie z tym medium wyjawił, że był zdenerwowany słowami prezesa PiS, który chce dyktować Polakom czym jest rodzina. - To paradoks, że zgorzkniały człowiek, który sam jest kawalerem, spogląda na Polskę tylko zza pleców popleczników i ochroniarzy, chce nam wszystkim narzucać definicję rodziny. To dla mnie nie do przyjęcia - mówi Siedlecki w rozmowie z naTemat.

Uznaje to za stosowanie swoistych "etykietek" wobec przedstawicieli społeczeństwa i próby ich antagonizowania. D. Siedlecki wspomina przy tym, że jego mamie było ciężko i dodaje, że on i jego rodzeństwo "wyszli na ludzi". Wszyscy ukończyli studia, dwoje obroniło doktoraty.

rd
reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (347)

?13.09.2019 o 13:46

Perdupa nie myśl,że o tobie zapomniałem jesteś po po prostu zerem i tym pozostaniesz.

Zgłoś
:(13.09.2019 o 13:27

Ojej, ale to się chyba leczy.

Zgłoś
Perturabo13.09.2019 o 13:21

nie nadaje sie do pracy, mam halitoze

Zgłoś
:))13.09.2019 o 13:18

Ależ naprawdę trzeba nie mieć argumentów i pomysłów na politykę, żeby zajmować się tym, którędy staruszek wchodzi do sejmu XD Aż tak bezsilnej i zrezygnowanej opozycji to nie było chyba jeszcze nigdy!

Zgłoś
Perturabo13.09.2019 o 13:05

prawda boli co pisiorki ?

Zgłoś
brejza13.09.2019 o 12:48

Perturabo - zatrudnię cię od zaraz.

Zgłoś
emila13.09.2019 o 12:47

Perturabo - jesteś moim mistrzem.

Zgłoś
Perturabo13.09.2019 o 12:40

"ja bez żadnego trybu" - ktoś ma jeszcze wątpliwości, że żyjemy w San Kaczo Escobar ? https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-nagrany-jest-wniosek-do-marszalek-sejmu-6423766180517505a

Zgłoś
Perturabo13.09.2019 o 12:09

Jak widzę kaczora to mi się rzygać chce, tym bardziej dzisiaj XD

Zgłoś
MojaOlesnica.pl13.09.2019 o 09:37

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Oleśniczanin 13.09.2019 o 09:24

Czy Pan jest przy zdrowych zmysłach? Ja też byłem wychowywany przez Mamę i Babcię. Ale wiem co przekazał Jerek! Jak Pan nie rozumie to do szkoły

Zgłoś
ryś13.09.2019 o 09:08

Zw - czy ty upośledzony jesteś? Najpierw przez kilka miesięcy wpierasz wszystkim, że w Szwecji podatki są niższe niż w Polsce a kiedy okazuje się, że jak w większości swoich osądów rzeczywistości, nie miałeś racji, pytasz o klin podatkowy. W nosie mam szwecki klin podatkowy podobnie jak ty powinieneś mieć polski - rozumiesz???

Zgłoś
Cytat13.09.2019 o 09:04

Szewczak: Totalna opozycja próbowała obalić polski rząd, a pomagali jej Niemcy. Być może z powodu reparacji

Zgłoś
ryś13.09.2019 o 09:04

Siedlecki co ty na to??? "W czwartek wieczorem odbyła się kolejna konwencja PiS, tym razem w Słupsku. Głos podczas niej zabrał m.in. Jarosław Kaczyński. W swojej wypowiedzi odniósł się do słów, które wypowiedział w sobotę podczas konwencji w Lublinie. Stwierdził wtedy: - Rodzinę widzimy tak jak tutaj: jeden mężczyzna, jedna kobieta, w trwałym związku, i ich dzieci. To jest rodzina. Po tych słowach spadła na niego krytyka, m.in. za to, że jako bezdzietny kawaler nie zna codziennych problemów rodziny. Jarosław Kaczyński: Chcemy Polski opartej o tradycyjną rodzinę Prezes PiS podtrzymuje swoje zdanie. W Słupsku zaznaczył, że jego zdaniem rozwój państwa nie wiąże się z "wprowadzaniem jakichś związków" (chodzi o związki partnerskie - red.). - Jedno z drugim nie ma kompletnie nic wspólnego - uznał. My chcemy Polski opartą o tradycyjną rodzinę. Mówię o tym, bo ktoś tam jak wychodziłem z poprzedniego spotkania, krzyczał do mnie ?jak ty śmiesz mówić jak powinna wyglądać rodzina?. Otóż śmiem. A jak powinna to wiadomo. Stały związek kobiety i mężczyzny, no i dzieci, no i tyle. Prosta sprawa - stwierdził Jarosław Kaczyński. Podkreślił, że jego partia "w pełni szanuje" fakt, że niektóre osoby wychowują dzieci samotnie. - My naprawdę pochylamy się z troską nad tymi wszystkimi, którzy znaleźli się w takiej sytuacji [samotnego wychowywania dzieci], w ogromnej większości są to panie - powiedział. - Próba wykorzystywania tej mojej wypowiedzi w ten sposób, że ja jestem przeciwko samotnym matkom, to jest po prostu coś haniebnego, odrażającego - dodał."

Zgłoś
Elka13.09.2019 o 09:02

do okradzionego emeryta - to nie kto inny ja ten pseudo zakonik Rydzyk z Torunia powiedział o rzadach kulawego, ze to nie perfumeria a szambo!

Zgłoś
okradziony emeryt przezZUS iRZ13.09.2019 o 08:11

A mówiłem że PIS i Kaczyński to wielkie szambo które rozlało śię po Polsce

Zgłoś
wolna Szwecja13.09.2019 o 06:23

mgr inżynier. A nie kumasz chłopie, że to choroba która dosięga i mgr inż i sędziego, prokuratora czy nawet księdza. To o czym piszesz to laurka dla dyrektora MOPS

Zgłoś
Mgr inżynier13.09.2019 o 05:11

Takimi pierdołami się zajmujecie, a bronś chce pokazać jaki to zły był Pan Kołaciński że stworzył przedszkole koło szpitala i specjalnie podwyższył ceny za wyżywienie dla dzieci o 100% i jeszcze zrobił obok wydawanie posiłków dla ubogich. Takich ubogich, że codziennie pod przedszkolem siedzą pijaki, klną, palą papierosy i sprytnie chowają za sobą tanie piwo, co chwilę popijając. Dzięki brons, wszystko naszym dzieciom ładnie tłumaczymy, zostaniesz zapamiętany, przyszłe pokolenia będą opowiadać jaki byłeś super burmistrz.

Zgłoś
Janina z Krzeczyna12.09.2019 o 23:08

Myślę, że Krzysztof od humoru niemieckiego wyjaśni co z tym Propaganda Abteilung??

Zgłoś
Cycata12.09.2019 o 23:05

Kozioł ! Brawo!4.09 o 08:54 Co tu dużo gadać; zmieniają się ustroje, padają imperia, ale w środowisku mikrocefali świadoma dyscyplina utrzymuje się bez zmian, niczym w ?resorcie? za Stanisława Radkiewicza, z którego, mówiąc nawiasem, wielu mikrocefalom wyrastają nogi. Zresztą nie tylko mikrocefalom, ale i tęgim głowom z Frakcji Pruskiej?!, . Widać, że świadoma dyscyplina obejmuje również tęgie głowy, chociaż niestety nie ma pewności, czy w tych tęgich głowach jest jeszcze jakiś olej, czy już tylko sieczka z Propaganda Abteilung. Stąd taka zdeterminowana POstawa Kozła w kwestii obrony praworządności?? Ale cóż, taka POstawa Kozła wiele mówi, więc jakże tu mieć jeszcze jakieś złudzenia?

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Torba z biblioteki zamiast foliówki!
dzisiaj o 18:58/ Aktualności
TVN o kontrowersyjnym wydawnictwie
dzisiaj o 18:42/ Aktualności
Koncert charytatywny dla małej oleśniczanki
dzisiaj o 16:32/ Kultura
Więzienie za pseudohodowlę zwierząt
dzisiaj o 15:03/ Aktualności
WOŚP-owy golf na licytacji dla Tosi
dzisiaj o 12:56/ Ciekawostki
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube