reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 27 lutego. Imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Siedlecki krytykuje Kaczyńskiego

11.09.2019 o 09:25Komentarzy: 347Kategoria: Aktualności
Były oleśnicki radny Damian Siedlecki skrytykował słowa prezesa PiS Jarosława na temat modelu rodziny. Wspomina, że jego ojciec zmarł. - Dzisiaj Kaczyński mówi, że nigdy nie byliśmy rodziną. NO KU*WA MAĆ! - komentuje samorządowiec.Niedawno podczas partyjnej konwencji prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński publicznie oświadczył, że "model rodziny to jedna kobieta, jeden mężczyzna i dzieci".

W Internecie zawrzało, a na portalu twitter popularność zdobył wpis oleśniczanina Damiana Siedleckiego, który w poprzedniej kadencji był członkiem Rady Miasta Oleśnicy, a w ostatnich wyborach bezskutecznie kandydował do samorządu z listy komitetu Jana Bronsia.

- Mój ojciec zmarł, gdy ja miałem roczek. Mnie i moje dwie starsze siostry wychowywała mama z babcią. Flaki sobie wypruwała, żebyśmy wyszli na ludzi. Dzisiaj Kaczyński mówi, że nigdy nie byliśmy rodziną. NO KU*WA MAĆ! - napisał.Post D. Siedleckiego w momencie pisania tego artykułu udostępniło 1,8 tys. osób, a polubiło go 7,6 tys. internautów. Do tego cytat z tej wypowiedzi zamieścił m.in. portal naTemat.pl.

Samorządowiec w rozmowie z tym medium wyjawił, że był zdenerwowany słowami prezesa PiS, który chce dyktować Polakom czym jest rodzina. - To paradoks, że zgorzkniały człowiek, który sam jest kawalerem, spogląda na Polskę tylko zza pleców popleczników i ochroniarzy, chce nam wszystkim narzucać definicję rodziny. To dla mnie nie do przyjęcia - mówi Siedlecki w rozmowie z naTemat.

Uznaje to za stosowanie swoistych "etykietek" wobec przedstawicieli społeczeństwa i próby ich antagonizowania. D. Siedlecki wspomina przy tym, że jego mamie było ciężko i dodaje, że on i jego rodzeństwo "wyszli na ludzi". Wszyscy ukończyli studia, dwoje obroniło doktoraty.

rd
reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (347)

mad11.09.2019 o 23:14

zw-kowalski, nawet członkowie rządu przy wódeczce się śmiali, na czym to największe przekręty można robić, a ty mi piszesz, że "Karuzela padła sama bo zbyt wielu chciało to robić i zbyt nachalnie". Przez 8 lat wszyscy wiedzieli, co się dzieje !! Nikt nie reagował !! Zaczął rządził PiS, wprowadził prawdziwe, a nie symulowane, wprowadził potężne kary 25 lat za przestępstwa gospodarcze i ... "Karuzela padła sama bo zbyt wielu chciało to robić i zbyt nachalnie" ;))) Ty jeszcze piszesz, że ja się kompromituję. Oczywiście, że przestępcy zmieniają "branże" i metody działania i gdyby nie skuteczne działania rząd PiSu, to nie byłoby dodatkowych kilkudziesięciu miliardów złotych rocznie !!

Zgłoś
Perturabo11.09.2019 o 23:11

Oczywiście, podatki były wyprowadzone za grancię, to są znane fakty. Poza tym, teraz PIS rządzi - czemu nie powołują komisji do zbadania sprawy, hę :) ??????? przecież tak lubią komisje; smoleńska - kupa, amber gold - kupa hahah :D

Zgłoś
:-) zw-kowalski11.09.2019 o 23:08

Perturabo. O aferach SKOK cały czas pisało NIE. Bardzo wcześnie. Podawało fakty jak Birecki stworzył fundusz reasuakcyjny w Luksemburgu gdzie wyprowadzano złe aktywa. Itp itd. To skomplikowane ale pokazywało etykę PiS na długo przed oficjalną aferą.

Zgłoś
Perturabo11.09.2019 o 23:03

hahaha właśnie sprawdziełem, że link z jego cytatu pochodzi z artykułu spółki związanej ze SKOKami XD XD XD brawo ty - i słucham, jak obalisz podstawowe fakty; 1. SKOK założył Biernacki - pisowa szycha, 2. ze SKOKów korzystali pisowcy, to było ich zaplecze finansowe 3. pisowscy posłowie głosowali przeciw audytowi KNF 4. Kaczyński do audytu nie dopuścił - słucham geniuszu :D ?

Zgłoś
:-) zw-kowalski11.09.2019 o 23:01

Mad. Na oszustwach najlepiej zarabiają tylko pierwsi. Kiedy nic o tym nie słychać. jak o oszustwie wie zbyt wielu to rzecz pada i trzeba wymyślić coś nowego. To jak z nowym towarem na rynku. I tak było z VAT. Karuzela padła sama bo zbyt wielu chciało to robić i zbyt nachalnie.

Zgłoś
:-) zw-kowalski11.09.2019 o 22:57

Perturabo. Do mada dociera tylko to co piszą jego media. Jedynie słuszne media. Dla mnie gość skompromitował się przy opisie Rinkeby koło Sztokholmu. A ryś i mad nadal nie chcą podać klinu podatkowego w Polsce ? To przerasta ich możliwości poznawcze.

Zgłoś
mad11.09.2019 o 22:57

zw-kowalski, to ty oczekiwałeś, że urząd skarbowy wgra ci "program na JPK"? Trzeba było sobie kupić program księgowy za 250 zł, jeśli nie umiałeś korzystać z darmowego.

Zgłoś
Perturabo11.09.2019 o 22:56

@ mad, Co ty za wypociny tu linkujesz, czytałeś je w ogóle :D ? One dalej nie podważają podstawowych faktów szeroko już znanych; że to pisowscy prominenci założyli SKOKi, oni z nich korzystali i je doili nielegalnie, pisowscy posłowie i ch bronili i sam kaczor ich bronił nie zgadzając sie na audyt KNF - TO SĄ PROSTE I NIEPODWAŻALNE FAKTY, obalisz jakikolwiek z nich :D ?

Zgłoś
mad11.09.2019 o 22:53

zw-kowalski: "mad. Ile miliardów stracił skarb państwa na spirytusie za czasów PiS ?" - w latach 2004-2007 - 2,8 mld zł, PiS dokonywał nieskutecznych kontroli i czekano, aż system sam się uszczelni.

Zgłoś
:-) zw-kowalski11.09.2019 o 22:51

Mad. Pisałem ci już kłamco, że jak mi US w Oleśnicy nie chciał w styczniu 2018 wgrać programu na JPK to zawiesiłem płatność VAT w Polsce i mam święty spokój. Macie stratę na setki tysięcy VAT. Do Polski każdy może wwieźć setki ton jagód ze Szwecji bez żadnej kontroli.

Zgłoś
mad11.09.2019 o 22:49

https://wpolityce.pl/kryminal/425340-prokuratura-miazdzy-manipulacje-o-aferze-knf-i-skok-wolomin

Zgłoś
:-) zw-kowalski11.09.2019 o 22:48

ryś. W Polsce prawie każdy księgowy jest przestępca. Kwestia kogo chcą sprawdzić i komu zrobić audyt. Takie przepisy macie. Twarz CBA czyli Agent Tomek z żoną prowadzili fundacje gdzie rzekomo podopieczni chodzili ma markowych ciuchach i bieliźnie. To Polska gdzie prawie wszyscy to robią.zw

Zgłoś
wojo11.09.2019 o 22:46

Warto, aby pan radny nauczył się słuchać ze zrozumieniem, bo w swoich odkryciach szybko przebije Rysia Petru. A te udostępnienia i polubienia świadczą, że takich wybitnych osobników w tym kraju mamy sporo, nawet na parówkowym portalu.

Zgłoś
:-) zw-kowalski11.09.2019 o 22:44

ryś. Jaki jest klin podatkowy w Polsce ? Policzyłeś już bo masz jakiś problem. Ryś Szwecja dba o swój VAT i bezpieczeństwo na drogach. Dlatego na wjeździe promem do Szwecji co 3-4 wjazd mamy wszyscy kontrole albo celną albo na stan trzeźwości. Jak w Oleśnicy US dba o podatki to widać po kasach fiskalnych na targu i jarmarku i każdego prawie mechanika samochodowego.

Zgłoś
Perturabo11.09.2019 o 22:42

@ -) zw-kowalski, nie zadawaj temu piso-bolszewickiemu trollowi takich trudnych pytań. Jak nie dostanie przekazu dnia albo pleban nie pokaże palcem co ma mówic to będzie milczał :D

Zgłoś
:-) zw-kowalski11.09.2019 o 22:41

mad. Ile miliardów stracił skarb państwa na spirytusie za czasów PiS ?

Zgłoś
Perturabo11.09.2019 o 22:37

dotarło ? czy mam to rozrysować w paincie ?

Zgłoś
Perturabo11.09.2019 o 22:37

Z twojego postu nic nie wynika poza to co potwierdza ten - odmól się i uzyj mózgu jak coś czytasz: "Gęstnieją chmury nad SKOK-ami. We wtorek sejmowy zespół ds. SKOK-ów przeanalizował historię działania Kas i roli polityków PiS w tej największej aferze III RP. Przypomnieć wystarczy, że Bankowy Fundusz Gwarancyjny wypłacił do połowy 2015 r. 2 mld 200 mln zł klientom SKOK Wołomin. PiS boi się wyjaśnień w sprawie Kas, bo to jej posłowie bronili SKOK-ów przed nadzorem KNF i to ?ich? prezydent Lech Kaczyński, zamiast podpisać ustawę o nadzorze, odesłał ją do TK, co o 2-3 lata go opóźniło. Na posiedzeniu Zespołu Śledczego ds. SKOK posłowie PO pokazali m.in. notatkę, do której dotarli, a wynika z niej, że już w 2005 roku Kasa Krajowa sprawująca nad SKOK-ami nadzór wiedziała o działaniach Kasy w Wołominie, mimo to nie zawiadomiła prokuratury, nie zdecydowała się też na żadne inne kroki." https://wiadomo.co/skok-czyli-afera-pis-szokujace-ustalenia-zespolu-parlamentarnego/

Zgłoś
mad11.09.2019 o 22:37

Jak widać, nie wszystko jest oczywiste, Perturabo jednak ma dowody i wie lepiej. Tekst poniżej zamieszczony był na portalu money.pl.

Zgłoś
cytata11.09.2019 o 22:35

O!! ....Q!!! Wczoraj, 21:54 Ach, ileż uciechy może dostarczyć czytanie wynurzeń tego pana z dziennikarką , którą podejrzewam o niebezpieczne związki ze starymi kiejkutami . Na tym etapie rozwoju dziejowego stare kiejkuty, a za nimi ? ich poprzebierani za dziennikarzy funkcjonariusze w rodzaju?? resortowej dziennikarki??- niezachwianie stoją na gruncie nieubłaganego postępu, chociaż oczywiście rodzaj postępu zmienia się wraz z mądrością etapu. O ile bowiem kiedyś stare kiejkuty i ich poprzebierani za dziennikarzy funkcjonariusze prześcigali się we wzmożonej czujności wobec wrogów socjalizmu i sojuszów, to dzisiaj akcentują raczej przywiązanie do wolności, demokracji i praworządności i paleniu świeczek przed sadami. W niektórych przypadkach idzie ono tak daleko, że stare kiejkuty, ich poprzebierani za dziennikarzy funkcjonariusze i konfidenci z zimną krwią zamordowaliby każdego wroga wolności, podobnie jak kiedyś ? księdza Popiełuszkę Takie odnoszę wrażenie?!

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Antyaborcyjny film w kinie? Propozycja Kołacińskiego
dzisiaj o 17:24/ Kultura
Czy salę gimnastyczną uda się wybudować taniej?
dzisiaj o 17:09/ Aktualności
Koronawirus we Włoszech. Relacja oleśniczanek
dzisiaj o 17:01/ Aktualności
Oleśnica Razem o podwyżkach cen za śmieci
dzisiaj o 16:10/ Aktualności
Radni zdecydowali ws. podwyżki cen za śmieci
dzisiaj o 15:59/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube