reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 8 sierpnia. Imieniny Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Siedlecki krytykuje Kaczyńskiego

Aktualności11.09.2019 o 09:25Komentarzy: 347
Były oleśnicki radny Damian Siedlecki skrytykował słowa prezesa PiS Jarosława na temat modelu rodziny. Wspomina, że jego ojciec zmarł. - Dzisiaj Kaczyński mówi, że nigdy nie byliśmy rodziną. NO KU*WA MAĆ! - komentuje samorządowiec.Niedawno podczas partyjnej konwencji prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński publicznie oświadczył, że "model rodziny to jedna kobieta, jeden mężczyzna i dzieci".

W Internecie zawrzało, a na portalu twitter popularność zdobył wpis oleśniczanina Damiana Siedleckiego, który w poprzedniej kadencji był członkiem Rady Miasta Oleśnicy, a w ostatnich wyborach bezskutecznie kandydował do samorządu z listy komitetu Jana Bronsia.

- Mój ojciec zmarł, gdy ja miałem roczek. Mnie i moje dwie starsze siostry wychowywała mama z babcią. Flaki sobie wypruwała, żebyśmy wyszli na ludzi. Dzisiaj Kaczyński mówi, że nigdy nie byliśmy rodziną. NO KU*WA MAĆ! - napisał.Post D. Siedleckiego w momencie pisania tego artykułu udostępniło 1,8 tys. osób, a polubiło go 7,6 tys. internautów. Do tego cytat z tej wypowiedzi zamieścił m.in. portal naTemat.pl.

Samorządowiec w rozmowie z tym medium wyjawił, że był zdenerwowany słowami prezesa PiS, który chce dyktować Polakom czym jest rodzina. - To paradoks, że zgorzkniały człowiek, który sam jest kawalerem, spogląda na Polskę tylko zza pleców popleczników i ochroniarzy, chce nam wszystkim narzucać definicję rodziny. To dla mnie nie do przyjęcia - mówi Siedlecki w rozmowie z naTemat.

Uznaje to za stosowanie swoistych "etykietek" wobec przedstawicieli społeczeństwa i próby ich antagonizowania. D. Siedlecki wspomina przy tym, że jego mamie było ciężko i dodaje, że on i jego rodzeństwo "wyszli na ludzi". Wszyscy ukończyli studia, dwoje obroniło doktoraty.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (347)

?14.09.2019 o 15:01

Perdupa ,swój fan club masz już w oleśnickim rynku na nic więcej nie licz.

Zgłoś
:-) zw-kowalski13.09.2019 o 22:10

Perturabo. To o czym Ty teraz piszesz to kilka lat wcześniej opisywało NIE. Pisali wprost, że to skandal aby prywatna firma nie mająca certyfikatu bezpieczeństwa wnosiła bez żadnej kontroli broń. Kiedyś tak manifestowała w każdym miejscu ochrona Pershinga. No ale Pershing to był przestępca a Jarosław to tylko miłośnik kotów.

Zgłoś
:-) zw-kowalski13.09.2019 o 22:05

Rysiu. Nigdy nie udowodniłeś, że podatki w Szwecji są wyższe niż w Polsce. Chodzi o pierwszą grupę. To ja Tobie udowodniłem, że tobie w Polsce zabierają więcej jak nam w Szwecji. Chodzi o pierwszą grupę podatkową. Takim osłom jak ty w PL wmówiono, że ZUS to nie podatek. Aby uprościć to wszystko zapytałem się ciebie ośle i tchórzu jaka jest różnica w tym co dostajesz na rękę a tym co masz w PiT jako brutto. Do dyskusji włączył się @. i podał ile potrąca pracownikom jako pracodawca. I wtedy wyszło na moje. W Oleśnicy w sklepach nie ma złodziei. Macie tylko niewinnych wykroczeniowców. Bo kradzież za 300 zł według was to nie przestępstwo tylko wykroczenie. Ryś. Włącz myślenie.

Zgłoś
vb13.09.2019 o 21:38

Ty Kaczor popatrz na swoją bratanice troje dzieci i każde z innym ,modelowy przykład ,kto cie kocha pajacu.

Zgłoś
Perturabo13.09.2019 o 18:23

nie wiem czy radośnie ale na pewno normalniej, nie cieszy mnie perspektywa bytowania w faszystowskiej republice bananowej w środku Europy

Zgłoś
:))13.09.2019 o 18:22

Nieeee! Przecież Platforma Obywatelska nas ocali. Może nawet sam Donald Tusk przyjedzie na białym rumaku i znowu będzie pięknie i radośnie. Jak dawniej :D

Zgłoś
Perturabo13.09.2019 o 18:13

Buractwo i pażdzierz będzie, już jest, to znak rozpoznawczy pisiorstwa XD

Zgłoś
:(13.09.2019 o 18:05

A tak, właśnie, katastrofalne skutki dla gospodarki. Będzie wielki kryzys, masowe bankructwa, bezrobocie, ludzie stracą cały dorobek życia. I epidemia. Wielka epidemia która obejmie cały świat. Wszędzie ofiary. Co to będzie?

Zgłoś
Perturabo13.09.2019 o 17:34

Katastrofalne skutki będą dotyczyć gospodarki i wtedy naprawdę zrozumiesz co to znaczy Chaos synku hue hue.

Zgłoś
:))13.09.2019 o 17:31

Pełna zgoda. Znakomicie opisuje to Teoria Chaosu. Takie niby niewinne wejście do sejmu może mieć w przyszłości katastrofalne skutki. Wojna światowa albo... nieeee, ja aż boję się myśleć co jeszcze. Na szczęście mamy Platformę Obywatelską która temu wszystkiemu zapobiegnie. Brawo PO. Brawo Grzegorz Schetyna.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube