reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 17 lutego. Imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Biegowy finał z Cała Oleśnica Biega [ZDJĘCIA, WIDEO]

7.09.2019 o 14:05Komentarzy: 74Kategoria: Sport
Dzisiaj odbywa się Finał Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega. Zapraszamy do obejrzenia materiałów ze startu biegu głównego!

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaWideo: materiał z relacji na żywo


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Zobacz też:
- Dzieci pobiegły w ramach festiwalu [ZDJĘCIA]
- Zmiany w organizacji ruchu przez bieg


rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (74)

mad7.09.2019 o 21:24

@..., wszystkie maratony organizowane są ulicami miast. Jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby ktokolwiek pytał z tego powodu - I gdzie tu "sport to zdrowie" ?, bo "beton i asfalt niszczą stawy i inne elementy organizmu człowieka" !! Oczywiście każdy może biegać gdzie chce, jak chce i ile chce. Na stadionie, w lesie, po ulicy, na bieżni, wybrać bieganie "naturalne" lub z amortyzacją, biegać "z pięty" lub ze śródstopia. Nikomu niczego nie narzucam, nie doradzam i nie przemądrzam się. Cały rok każdy biega jak chce, ale nie piszmy, że biegacze (szczególnie ci bardziej zaawansowani) niszczą sobie stawy, bo biegają po asfalcie. Skoro biegają (często setki kilometrów tygodniowo) i im to odpowiada, to z pewnością wychodzi im to na zdrowie !!

Zgłoś
mad7.09.2019 o 21:06

JA OBRAŻAM ??? Cholera jasna ;)), staram się tu tłumaczyć przeciwnikom tego biegu, że biegacze mają prawo do swojego święta raz w roku i zablokowanie na kilka godzin Oleśnicy. Piszę spokojnie, tłumaczę, ale gdy czytam - "Mad ale ty bzdury pierniczysz. Udajesz że coś wiesz a g. wiesz.", to odpisuję trochę zirytowany takim komentarzem ... "masz okazję pokazać, że piszę bzdury, bo jak na razie, to sam pierniczysz ;))". Obraziłem ... bo powtórzyłem po kimś "pierniczysz" i dodałem uśmieszek. Normalnie hejterem jestem ;))

Zgłoś
Oleśniczanin7.09.2019 o 21:03

Polityk z PO wypowiada się przed otwarciem biegu....Nie wierzę własnym oczom....To COB zajmuje się też polityką czy bieganiem i szerzeniem zdrowego stylu życia?

Zgłoś
...7.09.2019 o 20:57

nad - do Twojej wiadomości - biegam rekreacyjnie dla zachowania kondycji, mam już ponad 50 lat i niejednego "młodzika" jeszcze zawstydzę. ALE biegam po ścieżkach w parkach i po lesie - beton i asfalt nie jest do biegania. Naczytałem się głupich portali i mądrego udajesz. I nie obrażaj - chyba że brak argumentu zastępujesz argumentem siły.

Zgłoś
mad7.09.2019 o 20:55

Podobnie jak po 3-dniowym festiwalu piwa, wiele osób pije piwo częściej i więcej, takie są efekty tej "festiwalowej" promocji piwa. Moim zdaniem miasto nie tylko nie powinno być współorganizatorem takich "festiwali", ale wręcz powinno utrudniać organizowanie takich imprez. Jednak rozumiem, że duża część społeczeństwa lubi wypić piwo i zjeść śmieciowe jedzenie, więc dobrze, niech mają. Teraz jest święto biegaczy, to promocja zdrowego trybu życia i wszyscy mają nadzieję, że po każdym takim biegu ulicznym, wiele osób zainteresuje się aktywnością fizyczną, założy buty do biegania, zacznie biegać, albo kupi kijki i zacznie z nimi chodzić. Rozumiem uwagi dotyczące organizacji tej imprezy, że niedostateczna informacja, że może nie w sobotę, a w niedzielę zorganizować ten bieg. Nie rozumiem jednak hejtu.

Zgłoś
Oelsner7.09.2019 o 20:49

Na Bocianiej to się chleje od 100 lat, a nie biega, jak byście nie wiedzieli.

Zgłoś
czemu tak musi być7.09.2019 o 20:32

Ok , my hejtujemy ,a wy macie w du... resztę mieszkańców , ważne ze sobie zorganizujemy bieg , w ten sposób mamy rozmawiać ? nie pisz o promocji naszego miasteczka bo to jest śmiech na sali , o promowaniu miasta ma myśleć nieomylny Janek i jego świta, on za to jest odpowiedzialny ale od lat ma to w .......

Zgłoś
ok7.09.2019 o 20:22

lubimy się obrażać na wzajem ale powiem krótko słabo

Zgłoś
mad7.09.2019 o 20:21

"Mad ale ty bzdury pierniczysz. Udajesz że coś wiesz a g. wiesz." - masz okazję pokazać, że piszę bzdury, bo jak na razie, to sam pierniczysz ;))

Zgłoś
Haha7.09.2019 o 20:17

Mad ale ty bzdury pierniczysz. Udajesz że coś wiesz a g. wiesz.

Zgłoś
w7.09.2019 o 20:00

OLE ale wiesz, że nie każdy ma FB i czyta mojąoleśnicę? Brakowało informacji na mieście, np. na przystankach nie było informacji o wyłączeniu czy przeniesieniu przystanków, bo nikt jej nie przekazał pewnie w porę przewoźnikom jak np. Polbus czy Beskid, kierowcy też mieli tylko zakaz wjazdu i znak objazd, brak jakieś mapy zamkniętych dróg itp., tu nie jeżdżą przecież tylko mieszkańcy. Super że ludzie biegają i dbają o kulturę fizyczną ale organizacyjnie wiele rzeczy niedopilnowane.

Zgłoś
mad7.09.2019 o 19:52

"uczono na AWFie, że biega się po terenie NIEUTWARDZONYM !!! " - to musiało być dość dawno ;)) Nieodpowiednie obuwie, nadwaga, to i samo chodzenie niszczy stawy, a siedzenie w domu tym bardziej ;)) Piszesz - I gdzie tu "sport to zdrowie" ? Dziwię się, że nie wspomniałeś o zbyt wysokim tempie biegu, wielu amatorów biegło zbyt długo powyżej progu beztlenowego, to "wyniszczyło" ich organizm. Każdego roku umiera w Polsce jakiś biegacz na maratonie, później wielu takich jak ty, zadaje pytanie - I gdzie tu "sport to zdrowie" ? Nie dziwię się kanapowcom, ale ty studiowałeś na AWFie, chyba, że teraz też już jesteś kanapowcem ;))

Zgłoś
Bez przesady7.09.2019 o 19:48

Bieg wokół stawów odbywa się w maju - bieg firmowy, więc nie ma co dublować tej imprezy. Dla komentujących trasa przebiegała też przy zamku i wokół stawu przy zamku. Nie był to Maraton i paraliż na cały dzień. Oława tydzień temu miała bieg koguta i 900 uczestników. Trzebnica ma kilka biegów. Dzisiaj przyjechali też ludzie z Legnicy, z Wrocławia rodzinami. To promocja miasta i impreza po części charytatywna. Ludzie tu mają tendencję do narzekania na wszystko. Trochę więcej luzu i empatii.

Zgłoś
OLE7.09.2019 o 19:41

No żeby jeszcze biegali co weekend lub dwa jak we Wrocku to można mieć o to pretensje. Ale raz w roku u nas biegi po ulicach. Jest informacja, zabezpieczenie, oznakowanie to chyba dobrze, że ktoś stara się coś zrobić w mieście. Przecież nie przefruną nad ulicami skoro to bieg uliczny. A jak procesja idzie ulicami to nie ma utrudnień? No bez przesady.

Zgłoś
...7.09.2019 o 19:13

biegacz - a mnie uczono na AWFie, że biega się po terenie NIEUTWARDZONYM !!! Bo beton i asfalt niszczą stawy i inne elementy organizmu człowieka !!! I gdzie tu "sport to zdrowie" ?

Zgłoś
Tak7.09.2019 o 19:03

Dzień bez hejtu dniem straconym . Wstyd mi za olesniczan tak brzydko komentujących. To jest straszne.

Zgłoś
czemu tak musi być7.09.2019 o 18:37

hahahadzisiaj o 18:17 "Trasa trudna, wymagająca..." błagam cię! hahaha - popieram zaraz będą stwarzać mity , wilki po drodze jaguary tygrysy i w ogóle strasznie setki kilometrów w temperaturze 40 stopni na plusie lub na minusie uzależnione od tego kto opowiada historię morderczego biegu .HA HA HA ,

Zgłoś
hahaha7.09.2019 o 18:17

"Trasa trudna, wymagająca..." błagam cię! hahaha

Zgłoś
biegacz7.09.2019 o 18:04

Cała Oleśnica Biega gratuluję fajnej imprezy biegowej. Trasa trudna, wymagająca, pogoda dopisała biegaczom. Ci co narzekają na utrudnienia w ruchu drogowym niech ruszą swoje cztery litery. Kibice również dopisali tak na Placu Książąt Śląskich jak i na trasie.

Zgłoś
...7.09.2019 o 17:59

Kretyn stworzyć !!!

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Cała Oleśnica Biega o akcji dla Tosi i Frania
wczoraj/ Sport
Przerwali złą passę. KK Oleśnica wygrywa!
wczoraj/ Sport
Atol Cup, czyli wyniki zakładówki
wczoraj/ Sport
Charytatywny dzień piękności w Smolnej
wczoraj/ Aktualności
Wystartowali! Bieg z sercem dla Tosi i Frania
wczoraj/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube