reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 17 lutego. Imieniny Donata, Łukasza, Zbigniewa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Biegowy finał z Cała Oleśnica Biega [ZDJĘCIA, WIDEO]

7.09.2019 o 14:05Komentarzy: 74Kategoria: Sport
Dzisiaj odbywa się Finał Biegów Rodzinnych Cała Oleśnica Biega. Zapraszamy do obejrzenia materiałów ze startu biegu głównego!

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaWideo: materiał z relacji na żywo


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Zobacz też:
- Dzieci pobiegły w ramach festiwalu [ZDJĘCIA]
- Zmiany w organizacji ruchu przez bieg


rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (74)

Ciekawy12.09.2019 o 09:05

Organizatorzy z COB, za rok będzie kolejna edycja biegu?, bo muszę z Ol. wyjazd zaplanować :)

Zgłoś
Runer12.09.2019 o 08:55

200,300 os? w biegu max setka biegła. W ten weekend Bieg Psujku, ale już nad stawami, tam nawet do 100 uczestników nie dobiją.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl9.09.2019 o 08:55

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
;|9.09.2019 o 07:37

Ja nie rozumiem ludzi ktorzy chodza na zawodach w ktorych sie biega ...

Zgłoś
Peter jest najlepszy8.09.2019 o 23:43

Czekajcie na Petra z energetycznej on biega już kilka lat i z roku na rok jest coraz lepszy teraz szukuje się do olesnickiego biegu kiedyś nazywany był psujka teraz nie pamiętam ale wgra nawet z murzynami i kenijczykami to biegają a torpeda

Zgłoś
mad8.09.2019 o 22:10

Grubas, z Wami maszerować nie będę, mogę tylko kibicować, bo każda aktywność fizyczna jest dobra ;)) Po takim długim marszu, może w przyszłym roku wystartujesz w biegu, a nie w marszu ;))

Zgłoś
Walduś8.09.2019 o 21:57

BIEGA SIĘ PO TERENACH ZIELONYCH.PARK,WODOCIĄGI,STAWY ITD.A NIE NA SIŁĘ PROMUJE SIĘ SPORT I REKREACJĘ ZAMYKAJĄC MIASTO.

Zgłoś
Grubas8.09.2019 o 21:10

Mad, to dopiero im nosa utrzemy :)

Zgłoś
mad8.09.2019 o 20:15

"Teraz zróbmy marsz grubasów tą samą trasą i dzień roboczy i nich trwa ze dwa dni :)" - chyba cały tydzień, bo to dwa okrążenia ;))

Zgłoś
Grubas8.09.2019 o 20:06

Teraz zróbmy marsz grubasów tą samą trasą i dzień roboczy i nich trwa ze dwa dni :) I Zobaczymy urzędasów stojących w korkach :)))

Zgłoś
Alojzy 8.09.2019 o 20:01

Nie no fajnie przecież "Urzędasy" nie pracują w sobotę i mają w dupie czy ktoś prowadzi biznes w rynku i nie można dojechać ani się z niego wydostać. Już nie wspomnę o mieszkańcach. Generalnie nie wiem ile osób biegło 200-300 ? A utrudnili życie podejrzewam koło 4000. Poroniony pomysł na maxa...

Zgłoś
...8.09.2019 o 17:51

DOL na Wrocławskiej "godzin" nie zauważyłem. Ale jak się zamyka połowę możliwych dróg dojazdowych do centrum - tak : mamy Wrocławską i W.Polskiego i nie daje alternatywy... Zakaz wjazdu - a może przygotować objazdy ? Organizacja do [email protected]# i tyle - i zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.

Zgłoś
DOL8.09.2019 o 04:45

Może nie wszyscy mają fb, racja albo nie wszyscy czytają gazety ale jak widać czytają MO, a tu o utrudnieniach w ruchu i szczegółach była informacja wcześniej. Dodatkowo dla kierowców na 14 dni przed były rozmieszczone znaki informujące, ze dnia 7.09 będzie zmiana organizacji ruchu i jakie godziny będzie obejmować.

Zgłoś
..8.09.2019 o 01:31

Biegi dzieci - brak klasyfikacji dziewczynki- chłopcy. Dlaczego ?

Zgłoś
mad7.09.2019 o 21:41

@..., przeczytaj mój wcześniejszy wpis: "Rozumiem uwagi dotyczące organizacji tej imprezy, że niedostateczna informacja, że może nie w sobotę, a w niedzielę zorganizować ten bieg. Nie rozumiem jednak hejtu". Nie szufladkuję i nie piszę, że "przeciw = hejter". Hejter to ktoś, kto nie dyskutuje, tylko obraża, od "palantów" i "debili". My na szczęście dyskutujemy, choć nie do końca ze sobą się zgadzamy ;))

Zgłoś
mad7.09.2019 o 21:31

@...: "biegam rekreacyjnie dla zachowania kondycji, mam już ponad 50 lat i niejednego "młodzika" jeszcze zawstydzę. ALE biegam po ścieżkach w parkach i po lesie - beton i asfalt nie jest do biegania" - tutaj dodajmy, że asfalt nie jest do biegania dla ciebie, innym może odpowiadać i z pewnością nie niszczą sobie stawów. Po kilku tysiącach kilometrów mieliby stawy już dawno zniszczone, gdyby to była prawda.

Zgłoś
...7.09.2019 o 21:28

nad - a inni mają pojechać do pracy w sobotę bez krążenia po mieście bo oznakowanie to kpina, mają prawo wracając z urlopu dojechać bez komplikacji do domu (w zamkniętej strefie), mają prawo do wielu rzeczy, które im odebrano, a: źle oznakowano , nie dano alternatywy, nie określono przedziału czasu itd itd. Znak "zakaz wjazdu - zmiana organizacji ruchu 7.09 ... itd " - przed sobotą powinien być przekreślony taśmą bo widziałem auta na "obcych blachach", które w czwartek, w piątek ostro chamowały : no bo zakaz wjazdu... (Nie każdy zna j.polski...). Druga rzecz, we Wrocławiu i innych dużych miastach są drogi alternatywne , da się "to" objechać, a w Oleśnicy? No została nam "stara 8ka - zakorkowana do granic. Kolejne porównanie do Wrocławia - tam biega się maraton (lub półmaraton) a takimi krótkimi biegami nie korkuje się miasta. I po trzecie we Wrocławiu ruch kołowy nie jest blokowany - są służby, które przepuszczają kierowców w przerwach pomiędzy biegaczami.... "Ale my przecież "jak Wrocław"... a źli ludzie hejtują..." Ludzie piszą, że mogła to być niedziela NIEHANDLOWA , że mogło być to lepiej zorganizowane, że można było tak poprowadzić trasę, że poza obręb murów w znikomej części trasy wyjść. Ludzie uczą się na błędach, ale trzeba przyjąć krytykę a nie szufladkować : przeciw = hejter

Zgłoś
zarząd COB7.09.2019 o 21:28

ale mieliśmy papierowe kubki :)

Zgłoś
mad7.09.2019 o 21:25

Artykuł z portalu Agory sport.pl : " BÓLE KOLAN? TO PRZEZ ASFALT! CZYŻBY? Powszechnie panuje mit o zużywanej na twardym podłożu chrząstki stawowej. Ogólnie przyjęte to zostało za pewnik i powtarza we wszystkich środowiskach. Otóż tkanka chrzęstna i kostna jest odżywiana i wzrasta właśnie w miarę działania sił kompresji-trakcji oraz w miarę działania na nie aparatu mięśniowego. Wedle zasady, to kości dają długość mięśniom a mięśnie dają wytrzymałość kościom. Proces zużywania się chrząstki i zmiany zwyrodnieniowe są czymś naturalnym i postępują wraz z wiekiem. Co więcej, następuje to szybciej u osób przebywających w bezruchu lub trenujących nierozsądnie".

Zgłoś
Smakosz7.09.2019 o 21:25

I co mówiłem ze będzie padać :)

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Cała Oleśnica Biega o akcji dla Tosi i Frania
wczoraj/ Sport
Przerwali złą passę. KK Oleśnica wygrywa!
wczoraj/ Sport
Atol Cup, czyli wyniki zakładówki
wczoraj/ Sport
Charytatywny dzień piękności w Smolnej
wczoraj/ Aktualności
Wystartowali! Bieg z sercem dla Tosi i Frania
wczoraj/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube