reklama
reklama
Dziś jest środa, 23 września. Imieniny Bogusława, Tekli, Liberta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Dodatkowy seans filmu "Polityka"

Kultura7.09.2019 o 08:25Komentarzy: 21
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza 23 września na dodatkową projekcję filmu pt. "Polityka".* * *

Zapraszamy 23 września do Kina MOKiS na dodatkową projekcję filmu „POLITYKA”.

POLITYKA
Reżyseria: Patryk Vega,
Polska
premiera 06.09.2019 rok
(2 godz. 20 min.)

23.09.2019 (poniedziałek)
godz. 19.30 KUP BILET
Bilety normalne 16 zł, ulgowe (dzieci do 12 lat i dorośli od 65 lat) 14 zł do kupienia wcześniej przez internetowy system sprzedaży kina OKO (www.film.opole.pl) oraz w dniu projekcji u pracowników kina OKO.

Fabuła filmu ma opowiadać o polskiej scenie politycznej, a czas akcji to dzień przez wyborami parlamentarnymi. W filmie pojawią się postacie inspirowane najważniejszymi twarzami polskiej polityki.

W rolach głównych występują: Daniel Olbrychski, Iwona Bielska, Andrzej Grabowski, Janusz Chabior. W obsadzie znaleźli się także Zbigniew Zamachowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Tomasz Oświęciński, Antoni Królikowski oraz Maciej Stuhr.

MOKiS

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (21)

erasmus8.09.2019 o 03:47

Na tych co nie z "pisem" drzecie japy , że to komuchy. No więc muszę wam tu rzeknąć katoluchy, że to co wyprawia starzec-kawaler, oszalały z powodu chęci utrzymania dyktatury, utworzonej wespół ze sługami szatana, klerem, jest podłe i złudne. Zobaczycie co będzie wyprawiał po wyborach. Bo teraz nakazuje durniom, postawionym u steru władzy, wydawanie waszych przyszłych pieniędzy, po to żebyście dali mu władzę jeszcze raz. Zobaczycie jakie ceny wszystkiego będą. Pewnie o greckim przypadku upadku niewiele wiecie. Tyle, że nam dudowa "wyimaginowana unia" raczej miliardów nie da, żeby zapełnić nasze dupy. Ciosanie tępych zakutych łbów, odbywające się w czasie coniedzielnych tzw. mszy świętych, na modłę katopisowskiego reżymu i dla jego pomyślności, wyjdzie wam bokiem. Szczególnie staruszkom z zamulonymi propagandą mózgami. Idźcie kupić pietruszkę i ziemniaki, i tymi trzęsącymi rękami wydawajcie swoje marne grosze na te wiktuały - coraz częściej widzę jak kupujecie po cztery ziemniaki i po jednej marchewce żeby je zmielić gołymi dziąsłami na obiad. Dzisiaj w bezbożnych katoświątyniach, znów będą was przekonywać, zgodnie z biskupimi nakazami, że "pis" został zesłany przez Boga. Ale oni za kłamstwa i obłudę dostają na rozkaz kaczego tyrana kasę w milionach. Dlatego ich bóg to Mammon, a wy swojego Boga szukajcie w chmurkach, mieląc w kościelnych nawach ozorami - tak nam dopomóż Bóg. Ale jeśli posłużycie się 13 października rozumem, pomyślicie rozsądnie i nie zagłosujecie na reżym "katopisu", to dacie szanse swoim dzieciom i wnukom na, w miarę, godne życie... Trudno ocenić sytuację inaczej niż tu oceniłem, Spróbowałem wspomóc, tych jak tu widzę niewielu, którzy tu już tylko od czasu do czasu coś sensownego piszą. Trzymajcie się i potarmoście moher na głowie, przyda się. Adieu !

Zgłoś
mad7.09.2019 o 18:33

GAZETA WYBORCZA: "Polityka" Vegi to, niestety, nieśmieszna satyra i moralitet siekierą ciosany. Nie sądzę, żeby wpłynął na wynik zbliżających się wyborów parlamentarnych". - Nie dziwię się, VEGA to skandalista, przede wszystkim robi kasę, a obsada... Kiepski jako Kaczyński ;)) Grabowski pokazuje w Kiepskich "stereotypowy model życia polskiej rodziny", chyba swojej.

Zgłoś
a7.09.2019 o 17:13

A zesrajta się z wysiłku, wszyscy zamaskowani zwolennicy PO i żeby było jak było, kasa dla swoich. PiS i tak wygra wybory, choćby sam Bronś bilety rozdawał. Zresztą nie słychać było, żeby podległy Bronsiowi Mokis organizował specjalne pokazy bajek dla dzieci itp. Żenada starych dziadków oderwanych od koryta. Ale na szczęście zwyczajni ludzie są mądrzejsi od was.

Zgłoś
Mentor 7.09.2019 o 14:53

A madam Piggi z Sycowa też występuje hi hi hi

Zgłoś
wowr7.09.2019 o 13:25

Lemingi to dopiero po czwartym seansie zrozumieją, że to totalna chała.

Zgłoś
veganin no way7.09.2019 o 12:57

jest intelektualnym szambem i łamańcem politycznym - czysta maskirówka - brak obiektywizmu na zasadzie przyklejenia obrzydliwej maski/błota konkurentowi politycznemu na zasadzie "Pis jest zły pis ma wielkie wilcze kły"a gdzie inni politycy?Czyżby same omnibusy z patentem na jedyną prawdę - ich prawdę?Vega albo zakpił sobie robiąc film dla nierozgarniętych,sekciarzy politycznych albo jest naprawdę mało zdolnym reżyserem liczącym na dobry zysk, licząc na efekt podobny do "Kleru" który w rzeczywistości nie doprowadził do przełomu politycznego w Polsce!

Zgłoś
oland7.09.2019 o 12:48

super film prawda i realia o pisiackim fulerze i demolce państwa przez kawalera z mózgiem kaczym

Zgłoś
Soul7.09.2019 o 11:34

Film dno?Niepochlebne recenzje,wyzwiska...Idź do kina,oglądnij i oceń sam.Nie słuchaj "gawiedzi"

Zgłoś
dno nie miasto7.09.2019 o 10:18

idż ty pojebie od tej gangreny - sekciarzu- prostak myśli jedynie czarno białym jak nie z PO to pewnie z PiS - brzydzę się prostakami i imbecylami intelektualnymi ale cóż. jak się robi bachory w pijackim amoku to pijacki i debilny pomiot powstaje, nieprawdaż ? pewnie po pijaku jesteś robiony więc nie dziwie się twoim komentarzem debila umysłowego.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl7.09.2019 o 09:30

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube