reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 21 lutego. Imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Koncert Hanny Banaszak w Oleśnicy

3.09.2019 o 08:15Komentarzy: 7Kategoria: Kultura
4 października w sali widowiskowej MOKiS-u odbędzie się koncert Hanny Banaszak. Bilety kosztują 70 złotych.* * *

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza 4 października (piątek) o godzinie 19.00 do Sali widowiskowej MOKiS na koncert Hanny Banaszak.

Bilety w cenie 70 zł. Rezerwacja od 2.09 poprzez stronę www.mokis.info, sprzedaż od 4.09. wg harmonogramu pracy kasy.
W swojej bogatej twórczości artystycznej Hanna Banaszak współpracowała z wieloma polskimi twórcami: z Janem „Kantym” Pawluśkiewiczem, Zbigniewem Preisnerem i innymi. Często podkreśla, że w pracy interesuje ją różnorodność i wiarygodność każdej kolejnej odsłony.

Wokalistka brała udział w wielu koncertach. Poza licznymi występami w Polsce, prezentowała się także w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Belgii, Holandii, Niemczech, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Kanadzie.

Hanna Banaszak w swym artystycznym dorobku, posiada liczne nagrody i wyróżnienia. Wyśpiewała wiele piosenek, które na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki, taki jak „Pogoda ducha” czy „Samba przed rozstaniem”.

Swoją interpretacją uwspółcześnia poezję Jana Kochanowskiego. Wykonuje wiersze J. Brodskiego, W. Szymborskiej, J. Kaczmarskiego… Zmierzyła się wokalnie z muzyką Mozarta, Vivaldiego, Mangione, Metheny’ego, Davis’a, Gershwina, Ellingtona...

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy wprowadził ułatwienia dla osób pracujących, umożliwiając rezerwowanie biletów poprzez formularz online na stronie www.mokis.info.

Bilety rezerwowane online należy opłacić przelewem i odebrać w Kasie przed imprezami biletowanymi. Kasa MOKiS jest kasą gotówkową i nie ma możliwości opłacenia biletu kartą.

Od 1.09.2019 r. godziny otwarcia Kasy MOKiS (przy wejściu głównym na parterze w Sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4) ulegną zmianie: poniedziałek-wtorek, czwartek-piątek 11.30-13.30, środa 13.30-15.30. Kasa przy wejściu głównym czynna będzie również na godzinę przed imprezą biletowaną. Więcej informacji pod tel. 71/399-93-15 oraz 71/314-22-03.

MOKiS

* * *

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (7)

G3.09.2019 o 21:49

,, Kasa MOKiS jest kasą gotówkową i nie ma możliwości opłacenia biletu kartą. " Tyle w temacie. To jest jakiś chyba żart... Kartą kupisz w Oleśnicy Kebsa od kolesia który nie zna po polsku ani słowa, w Bułgarii widziałem stoisko z watą cukrową, Pan również miał terminal... Baaa nawet na Poczcie Polskiej. Mokis zaś obraca biletami NBP. Gwiezdne Wojny. W razie gdyby systemy teleinformatyczne wszystkich światowych instytucji padły - w Mokisie kupisz bilet metod tradycyjną ! Gienialne w swej prostocie

Zgłoś
Ksesiu3.09.2019 o 17:31

jeszczek by jej kitaje nastjoił!?

Zgłoś
Edmund3.09.2019 o 14:58

Rezerwacje on -line wprowadził wcześniej BiFK , nie MOKIS. Czyżby cała załoga ośrodka kultury wymieniona czy z zanikiem pamięci ?

Zgłoś
kartofel3.09.2019 o 12:24

Czemu nikt nie spiewa poezji wielkiego dowolopera budowniczego IV RP. zbawcy narodu zywciezcy z pod Grunwaldu i pogromcy komuny !

Zgłoś
Karol3.09.2019 o 12:16

Rataje- jaka kupa forsy , przecież dostali 13-emeryturę od dojnej zmiany. Stać ich.

Zgłoś
Rataje3.09.2019 o 11:21

Tak, 70 zł dla emeryta to kupa forsy. Powinny być bilety ulgowe /50%/. Tak myślę.

Zgłoś
kpr3.09.2019 o 08:31

ale ceny zaporowe , gdzie emeryta stać na zakup biletu a bardzo ją lubię .

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Poczuć zimę. Feryjne zajęcia w bibliotece
dzisiaj o 06:20/ Aktualności
Uwaga na silny wiatr! Może osiągać prędkość do 80 km/h
wczoraj/ Aktualności
Śmierć mężczyzny w bloku przy ul. Sudoła
wczoraj/ Aktualności
Zapowiadają zbiórkę podpisów poparcia dla Roberta Biedronia
wczoraj/ Aktualności
Lista nadchodzących inwestycji Sekcji Dróg Miejskich
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube