reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 16 grudnia. Imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Postępują prace w kościele przy ul. Ludwikowskiej

14.08 o 21:40Komentarzy: 49Kategoria: Aktualności
Parafia NMP Fatimskiej informuje o postępach prac w kościele parafialnym. Właśnie wykonywane są posadzki, a do końca października skończony będzie wiatrołap przy wejściu do świątyni.W kościele parafialnym parafii NMP Fatimskiej przy ul. Ludwikowskiej w Oleśnicy trwają kolejne prace. Jak informuje parafia, 12 sierpnia rozpoczęły się roboty przy posadzce. Składane przez wiernych ofiary są przeznaczane właśnie na to zadanie.

Oprócz tego, do końca października powinien być wykonany wiatrołap przy głównym wejściu do kościoła.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (49)

Kuria pisu 17.08 o 11:36

Tu wszystko jest za darmo. Kościół ani grosza nie wydał ze swoich pieniędzy. No i do tego nagle te tereny są kościoła prywatną własnością z powstajacymi budynkami za darmo od ludzi. Ciemnogród.

Zgłoś
nagły atak spawacza16.08 o 13:45

@ jaro, to pałac boskich sług kroczących drogą pokory i ubóstwa

Zgłoś
Jaro16.08 o 13:43

Czy ktoś może mi powiedzieć co to za budynek obok kościoła???

Zgłoś
Elka16.08 o 09:47

W sklepach szleje inflacja a panstwo lekką reko daje na zachcianki Kudlika! a dla narodu co? miska ryżu jak mawial pinokio !

Zgłoś
Janek z Sokolowic16.08 o 09:28

Jak już winic za dzisiejszy stan to tylko Kwasnieskiego i Millera za podpisanie konkordatu i korzysci z niego plynące wzamian za uzyskaną wladze!

Zgłoś
Perturabo15.08 o 20:27

@ byniu, nie wierzę ale i tak jak bym musiał to bym uwierzył bardziej takiemu niż złodziejowi w sukience, czaisz XD ?

Zgłoś
MojaOlesnica.pl15.08 o 19:13

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Okl15.08 o 18:54

Tego czarnucha do kaniemiołomów, kubek czarnej kawy i kromka chleba z.otrebów większego złodzieja i oszusta nikt nie zna kołek się skończył został partyzant gliszczyński psychol .

Zgłoś
MojaOlesnica.pl15.08 o 18:35

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Byniu15.08 o 17:30

Pertrabo-to,że wierzysz facetowi w lateksach i durszlakiem na głowie, Twoja sprawa-też mam to w dupie,tyle tylko,że trochę obciach prawda ?

Zgłoś
\o_o/15.08 o 16:45

I am Groot

Zgłoś
Perturabo15.08 o 16:42

A ja nie znoszę złodziei sekciarzy, w szczególności takich zakłamanych, którym bardzo przeszkadza jak ktoś klnie kiedy łapie ich za rękę na złodziejstwie.

Zgłoś
jojo.15.08 o 16:37

Perturabo!..nie wiesz co to jest SEKTA, a bezprawnie używasz tego terminu w stosunku do KK, zaczynasz pisać w skrótach wulgaryzmy, gwałcąc gramatykę bo to co wypisujesz h*je, należy pisać poprawnie "chuje", kończę z tobą wymianę poglądów, nie znoszę wulgaryzmów w każdej osłonie....

Zgłoś
Perturabo15.08 o 16:35

Jak ktoś bierze moje ciężko zarobione pieniądze bez mojej zgody to jak najbardziej mam prawo oceniać bo nie lubię złodziei a w co sobie chcesz wierzyć to twoja sprawa i mam to w d*pie.

Zgłoś
Byniu15.08 o 16:28

Perturabo-moralność, honor kultura,dobre wychowanie-to twoje cechy charakteru.Wzó cnót wszelakich.Jakże Ci zazdroszczę.Tylko Ty masz moralne prawo oceniać kk.Brawo!

Zgłoś
Perturabo15.08 o 16:10

XXI wiek jeszcze nie zawitał do Polski w pełni dlatego własnie jest jak jest w temacie finansowania KK, w krócie - h*jowo. Haracz to haracz jakbyś na to nie patrzył a swoją drogą to jak tym księżom zwyczajnie po ludzku nie wstyd tak pasożytować, żerować na czyimś wikcie - zero moralności, zero honoru. Musiałbym być ostatnią mendą żeby żyć na czyiś rachunek i bezwstydnie i pazernie wykorzystywać często biednych i chorych ludzi. Jeżeli pieklo faktycznie istnieje to mam nadzieję, że wszyscy się tam znajdziecie pazerne czarne h*je.

Zgłoś
jojo.15.08 o 16:06

Perturabo !....Ja nie jestem "mad", jestem jojo. Konkordat zawarli ex-komuniści z polskim episkopatem, nie PO ani nie PiS. Nikt z rządzących wcześniej, czy też obecnie, nie opodatkował działalności kościołów różnych wyznań w Polsce, czy też rozliczania się z fiskusem???...luka prawna, nie wiem, mnie też to się nie podoba, ale jaki mamy na to wpływ??...Jedynie nie dając na tacę, oraz żądać pokwitowania od księdza za wpłaconą kwotę: za chrzest dziecka, I komunię, bierzmowanie, ślub, czy pochówek, innej drogi na razie nie widzę. Ludzie sami są sobie winni, że dają bezmyślnie, "ze tak trzeba" bo co: ksiądz, pop, pastor czy rabin sobie pomyślą? Tak przyjęło się od wieków w naszym kraju. Rey i bp Krasicki w swoich utworach, opisywali ten stan rzeczy, no ale żyjemy w XXI wieku.

Zgłoś
Perturabo15.08 o 14:59

mad, pisz pod swoim nickiem, nie wygłupiaj się :D Wiem jakie są przepisy i jaki jest konkordat. Tak, różne kościoły są w różny sposób finansowane w różnych krajach ale w Polsce mamy do czynienia z najzwyklejszym w świecie haraczem, nigdzie , w żadnym kraju nie zdziera się tak jak u nas. W Niemczech na KK płacą wierni, na inne kościoły też podczas rozliczania się z fiskusem, z jakiej paki niewierzący i wyznawcy innych religii mają robić dobrze katolikom - to jest haracz.

Zgłoś
jojo.15.08 o 14:54

Wszystkie kościoły i związki wyznaniowe różnych opcji w Polsce, otrzymują dotacje od naszego państwa z naszych podatków, zgodnie z zawartymi w tej materii przepisami - konstytucji i ustawami, bez zmiany zapisów w konstytucji, nic się nie zmieni....Kościół Rzymsko - Katolicki w Polsce, z racji, że reprezentuje największą ilość wyznawców, otrzymuje najwięcej.

Zgłoś
Perturabo15.08 o 14:25

@ jojo, ja nie daję a i tak ode mnie biorą - jak to nazwiesz ?

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Prokuratura bada zbiórkę dla Syryjczyków
dzisiaj o 09:22/ Aktualności
Rekordowa zbiórka żywności SIM-u
dzisiaj o 09:06/ Aktualności
Nieprzejezdna droga Syców-Międzybórz
dzisiaj o 08:59/ Aktualności
Zatrzymano sprawcę sobotniego wypadku
dzisiaj o 08:52/ Aktualności
Ciężarówka w rowie za Smardzowem
dzisiaj o 08:35/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube