reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 5 grudnia. Imieniny Saby, Kryspiny, Wilmy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Atmosfera OFCY to zasługa nas wszystkich!

14.08 o 13:13Komentarzy: Kategoria: Aktualności
Tomasz Czyżewski z fundacji OFCA opublikował wpis podsumowujący niedawno zakończoną szóstą edycję Oleśnickiego Festiwalu Cyrkowo-Artystycznego.


Tomasz Czyżewski z fundacji OFCA

* * *

Już tradycyjnie z lekkim opóźnieniem chciałbym podzielić się z Wami moimi refleksjami pofestiwalowymi :) Trudno jest opisać słowami emocje, jakie nam towarzyszą gdy w ciągu trzech dni odbywa się festiwal, nad którym pracowaliśmy przez cały rok. Pojawiają się na przemian radość, stres, euforia a czasem gniew, gdy coś nie wychodzi tak jak planowaliśmy. Wszystkie te emocje przeżywamy wspólnie razem z koordynatorami, co na te kilka dni sprawia, że wytwarza się między nami silna więź (przynajmniej ja to tak czuję). Z coraz większym podziwem przyglądam się pracy koordynatorów i wolontariuszy. Wasze zaangażowanie, entuzjazm i pozytywna energia promieniuje i zaraża innych, ze mną włącznie. Dziękuję Wam za to!

Pięknie jest widzieć wokół siebie tłumy uśmiechających się ludzi. Muszę przyznać, że podczas nielicznych spektakli, które miałem okazję widzieć w trakcie OFCY olbrzymią frajdę sprawiło mi oglądanie rozbawionych min publiczności.

Co roku kilka dni przed festiwalem robię sobie listę osób, którym chciałbym podziękować i co roku po wypisaniu jakiejś części osób dochodzę do wniosku, że nie jestem w stanie podziękować każdemu z osobna. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że ostatnią rzeczą, jaką bym chciał to sprawić żeby komuś zrobiło się przykro. Dlatego pozwólcie, że ogólnie podziękuję Wam wszystkim za współtworzenie tego wyjątkowego festiwalu. Cudowna atmosfera, z której już słynie OFCA to wspólna zasługa nas wszystkich. Bądźcie z siebie dumni!

Serdecznie dziękuję!!!

Tomasz Czyżewski, fundacja OFCA

* * *

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Komentarze Facebooka

reklama
Ostatnio dodane
Uczniowie zawieźli słodycze do domu dziecka
dzisiaj o 19:23/ Aktualności
Pierwsze prace w nowym parku wykonane
dzisiaj o 17:35/ Aktualności
Mikołajowa karuzela za darmo
dzisiaj o 15:58/ Aktualności
Fisz Emade Tworzywo w MOKiS
dzisiaj o 14:56/ Kultura
Potrącenie pieszego na Rzemieślniczej
dzisiaj o 14:24/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube